"חליל הקסם"

הפקה ססגונית לכל המשפחה, בשפה העברית על הבמה הגדולה

כתב לוקאל 09/07/2019
צילום: יוסי צבקר

האופרה הישראלית תעלה בחופש הגדול ולכל המשפחה את ההפקה של 'חליל הקסם' - יצירת המופת של מוצרט בהפקת ענק לכל המשפחה באולם הגדול.

הפקה גדולה זו מתווספת אל הפקות הילדים המיוחדות של האופרה הישראלית, שנועדו להעניק לילדים הזדמנות ליהנות מעולם האופרה המופלא.

האופרה בבימויה של שירית לי וייס תבוצע בתרגום לעברית של אהוד מנור וישתתפו בה סולני האופרה הישראלית, רקדנים והתזמורת הקאמרית הישראלית בניצוחו של איתן שמייסר.

העלילה מתרחשת בחדר קסמים גדוש בדמויות צבעוניות, יצורים מופלאים ואלמנטים מרהיבים. הנסיך טמינו, אשר נקלע לחדר הקסמים, יוצא למסע אל אהובתו פמינה, אותה הוא כלל לא מכיר. עם הדעות הקדומות שנטעו בו על מיהו טוב ומיהו רע, הוא יוצא לדרכו למען הסיכוי לזכות בפמינה. בדרך אליה, כשבידו חליל קסום שבכוחו לקרב לבבות, הוא מתמודד עם פחדיו הגדולים ביותר, פוגש אנשים שונים ממנו, לומד את כוחה של הנחישות ואת היתרונות של ה"ביחד" על פני ה"לבד".

במסעו הוא פוגש דמויות רבות המנסות להתחבר ולא תמיד מצליחות, הן מפחדות להתנסות ולא אוזרות די אומץ כדי להיפתח לשונה.

ומהו אותו חליל קסום? האם באמת יש בכוחו לקרב בין בני האדם ולהעלים את הפחד? או שאולי בתוך כל אדם יש איזו מנגינה שרוצה להישמע, ורק צריך לנסות להקשיב לה ברוחב לב ובסבלנות?

הבמאית שירית לי וייס יצקה ערכים חשובים של קבלת השונה, חברות ושיתוף .

הסולנים המשתתפים: טל גנור (פמינה), איתן דרורי (טמינו), אביגיל גורטלר הר-טוב (מלכת הלילה) גבריאל לובנהיים (פפגנו),טלי קצף (פפגנה), אנסטסיה קלוואן (גבירה ראשונה), ענת צ'רני (גבירה שנייה),שי בלוך (גבירה שלישית), רועי סרוק (מונסטטוס), תום חודורוב (זרסטרו).         

המופע מיועד לילדים בני 7 ומעלה, שלישי  23.7.19 בשעה 17:00  מחיר: 110, 140 ₪.

בבית האופרה ע"ש שלמה להט (צ'יץ') תל – אביב

ניתן לרכוש בקופת האופרה הישראלית בטלפון 03-6927777

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
סכנה בגן הילדים, הסאגה נמשכת
המרכז הרפואי פדה-פוריה ביריד לגיל השלישי בקצרין
המרכז הרפואי פדה-פוריה ביריד לגיל השלישי בקצרין
הצהרת תובע בתיק רצח צעיר בפ"ת
מימין לשמאל: אתי לייכט, מנהלת המרכז החינוכי-שיקומי בלוינשטיין, דר שרון שקלאי, מנהלת המחלקה לשיקום ילדים ונוער בלוינשטיין, אחד הנציגים של בתי הספר, דר חגי אמיר, מנהל ביהח לוינשטיין הנכנס, פרופ עמיר
תרומה של 25,000 ש"ח לביה"ח לוינשטיין
משרד רישוי חדש נפתח ברמת גן
שלטי רחוב חדשים בהרצליה:
תאונת דרכים בנהריה
הולך רגל נפגע מרכב בכביש 4 ונפצע באורח בינוני
אשקלון במקום ה-12 בהולכי הרגל הנפגעים בתאונות
אשקלון במקום ה-12 בהיפגעות הולכי הרגל