הלוואה לסגירת המינוס

באילו תנאים ומתי כדאי לקחת הלוואה לסגירת המינוס?

כתב לוקאל 28/07/2019
הלוואה לסגירת המינוס
Depositphotos

ישנם מצבים בהם החשבון שלנו נכנס לחריגה ועלינו לשלם על כך ריבית. על מנת למנוע מצב של מינוס ולהיכנס לפלוס הדרך היחידה לכך היא לקיחת הלוואה לסגירת המינוס. באמצעות הלוואה ניתן להתגבר על המינוס העיקש ולהיכנס לפלוס יציב.

באילו מצבים כדאי לנו לקחת הלוואה לסגירת המינוס?

אם אתם נמצאים במינוס שלא נעלם ורק הולך וגודלו אין לכם מאין להלוות, הדרך היחידה שעומדת לפניכם היא לגשת לבנק ולבקש הלוואה לע מנת לסגור את המינוס. באמצעות הלוואה זאת תוכלו לסגור את המינוס ולהיכנס לפלוס. במידה והבנק אינו מאשר לכם הלוואה תוכלו לפנות לחברות חוץ בנקאיות כמו חברות האשראי אשר מעמידות הלוואות לסגירת המינוס או חברות פיננסיות, אך קחו בחשבון שתצטרכו לשלם ריבית גבוהה יותר מאשר הריבית של הבנק.

האם כדאי לקחת הלוואה לסגירת המינוס בכל מצב?

אם אתם במצב כספי לא טוב ואין לכם עבודה יציבה שמכניסה הכנסה קבועה כלומר אתם מובטלים, או שאתם עובדים בעבודות זמינות לא כדאי לכם לקחת הלוואה לסגירת המינוס, וזאת מכיוון שלא תוכלו לעמוד בה.

מה חשוב לשים לב בטרם לקיחת הלוואה לסגירת המינוס?

בטרם לקיחת הלוואה לסגירת המינוס חשוב שתשימו לב לאחוז הריביות. אחוז הריביות נע בין 8-16% ושמחשבים אותו לאורך תקופת ההלוואה שאתם צריכים הוא יוצא לא מעט. לכן אם החלטתם לקחת הלוואה לסגירת המינוס וודאו שהריבית שמציעים לכם נמוכה ולא תגרום בסופו של דבר לסכום גבוה להחזר. מעבר לכך, חשוב שההלוואה שאתם לוקחים תהיה עד לחמש שנים, תקופה שתוכלו להחזירה מדי חודש ואף לעמוד בתנאי ההלוואה לאורך תקופת ההחזר. חשוב שתיקחו בחשבון שאם לא תעמדו בתשלומי ההלוואה תצטרכו לשלם ריבית על הפיגור שתעלה לכם את סכום ההלוואה המקורי. אם יש לכם כמה הלוואה רצוי לרכזם בהלוואה אחת עם החזר קבוע וחודשי.

מתי לא כדאי לכם לקחת הלוואה לסגירת המינוס?

אם אתם במינוס גבוהה מאוד ואתם לא עובדים או שאין  לכם הכנסה קבועה, כדאי שתוותרו על לקיחת הלוואה לסגירת מינוס. לקיחת הלוואה לסגירת המינוס כאשר אתם נמצאים במינוס גבוה ללא עבודה רק תכניס אתכם לעוד צרות ולעוד כספים שעליכם לשלם. כמו כן, אם אתם חיים ברמת חיים גבוהה מדי על מנת לממן מותרות שונות שאין לכם כסף, רצוי מאוד שלא תיקחו הלוואה ואף תקצצו בהוצאות המימון עד כמה שאפר. גם רכישה בתשלומים היא עוד דרך להגדיל את המינוס הגבוה שיש לכם, רכישה בתשלומים מחויבת בריבית כך שאתם משלמים סכום גבוה יותר מהסכום המקורי. הימנעות מתשלומים היא דרך חכמה לצמצם את המינוס שלכם ולא להמשיך להגדילו.

האם הלוואה במינוס ניתנת לכל אחד?

הלוואה במינוס היא הלוואה שניתנת לאנשים אשר נמצאים במינוס ויכולים להחזיר את הלוואה באמצעות עבודה קבועה ויציבה. אם אתם מובטלים או שעובדים בעבודות זמניות לא תוכלו לקבל הלוואה במינוס מכיוון שלא תוכלו לעמוד בה ולהחזירה מדי חודש, ולכן שמבקשים הלוואה הבנק בודק זאת ואם הוא מגיע למסקנה שלא תוכלו לעמוד בתשלומי החזר ההלוואה הוא פשוט לא מאשר.

האם חברות האשראי נותנות הלוואה לסגירת המינוס?

חברות האשראי מעניקות הלוואה לסגירת המינוס אך הריביות שהן גובות גבוהות יותר מאשר ריביות הבנק. מעבר לכך, גם חברות האשראי דורשים מאותו מלווה שלושה תלושי משכורת המעידים על יציבות תעסוקתית וכן תדפיס של פעולות העו"ד בשלושה חודשים האחרונים. ללא מסמכים אלה לא ניתן להגיש בקשה להלוואה.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
המפגש בלשכת ראש העירייה. לקדם את ענף הכדורעף
התארחו בלשכת ראש העיר
שובר גלים ידידותי לסביבה
פסטיבל White - יין לבן על הים במרינה הרצליה
פסטיבל White
סדר פסח בבית ספר פעמונים
סדר פסח בבית ספר פעמונים
סוד ההצלחה של טיפולים קוסמטיים
פסול לנהיגה נתפס נוהג ברכב עם ילדיו
בדרך לרובע תעסוקה במחנה צריפין?
בדרך לרובע תעסוקה במחנה צריפין?
אישום: תקפו ושדדו אזרחי אריתראה
אישום: תקפו ושדדו אזרחי אריתראה