מירי בוהדנה סיימה קורס מגישי עזרה ראשונה של מד״א

עם סיום הכשרתה של מירי בוהדנה במגן דוד אדום, היא ביקרה יחד עם בעלה איש העסקים בבו קובו במוקד השליטה הלאומי של מגן דוד אדום * השניים קיבלו סקירה על פעילות ארגון ההצלה הלאומי של ישראל בשגרה ובחירום * מנכ"ל מד"א, אלי בין: "את מחזקת את מגן דוד אדום, הן בהיותך כוננית עזרה ראשונה, והן בכך שאת מסייעת בהעלאת המודעות לרכישת מיומנויות למתן טיפול רפואי ראשוני ולהצלת חיים"

כתב לוקאל 28/07/2019
מירי בוהדנה בביקור במוקד הלאומי של מדא
צילום: דוברות מד"א

השחקנית, הדוגמנית ואשת הטלוויזיה מירי בוהדנה התגייסה לפני כשנתיים למעגל הנשים של ידידי מד״א בישראל, במטרה לסייע בהעלאת המודעות לחשיבות הצלת החיים בארץ. מירי עברה בעבר קורס עזרה ראשונה בסיסי של מד"א, ובחודשים האחרונים שדרגה את הכשרתה והפכה למגישת עזרה ראשונה מן המניין.

בביקורם במגן דוד אדום, נחשפו מירי ובעלה בבו לפעילות המוקד הלאומי המשולב של מגן דוד אדום, וקיבלו סקירה על רכבי ההצלה השונים של מד"א, בהם כאלף ומאתיים אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ, כשש מאות וחמישים אופנועי חירום, אופניים חשמליים, בימבולנסים, מסוקים, אופנועי ים וסירת הים-בולנס, ורכבי הצלה נוספים של מד"א. בסיום הסיור, הודה מנכ"ל מד"א אלי בין למירי ולבעלה על הביקור ועל התנדבותה של מירי, והעניק לה תיק כונן עם ציוד רפואי מתקדם, באמצעותו תוכל להעניק טיפול רפואי בכל מקום. בנוסף, קיבלה תעודה לרגל סיום הקורס. מירי סיפרה על כוונתה להתנדב באמבולנסים של מגן דוד אדום, בנוסף על היותה כוננית עזרה ראשונה במד"א.

"אני רואה חשיבות עצומה בכך שכל אחד ואחת ילמדו עזרה ראשונה ופעולות החייאה בסיסיות. אני מלאת כבוד והערכה למגן דוד אדום על שהעניקו לי את הזכות להיות חלק ממערך הצלת החיים בישראל", אמרה מירי בוהדנה, "במהלך הקורס למדתי להעניק טיפול רפואי בשטח, לרבות ביצוע פעולות החייאה מצילות חיים, ובעזרת מכשיר הדפיברילטור בו אני מחזיקה והציוד הרפואי המתקדם בתיק הכונן, אוכל לסייע במקרי חירום רפואיים ולהציל חיים".

"אני גאה בך מירי שבחרת להתנדב בארגון כזה", אמר בבו קובו בסיום הביקור.

מנכ"לית אגודת ידידי מד"א בישראל, אורלי אריאל: "הצטרפותה של מירי לשורות מגן דוד אדום היא בבחינת דוגמא ומופת, לכל מי שיכול להשפיע על החברה והסביבה, ליצירת מקום טוב יותר לחיות בו, ולמען הצלת חיים במדינת ישראל".

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "בהתנדבותך, מירי, את מחזקת את מגן דוד אדום, הן בהיותך כוננית עזרה ראשונה אשר נושאת ציוד רפואי מתקדם, והן בכך שאת מסייעת בהעלאת המודעות לרכישת מיומנויות למתן טיפול רפואי ראשוני והצלת חיים. זהו כבוד עבורנו שאת חלק ממשפחת מגן דוד אדום, ואני בטוח שנפעל עוד רבות בהמשך, למען הצלת חיים במדינת ישראל״.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
הטביעה את בנה באמבטיה וזוכתה בגלל אי שפיות
אירועי שבועות בצפון הנגב
נערות מכבי רעננה לאן?
החוק המעודכן להגבלת הפרסום והשיווק של מוצרי טבק
החוק המעודכן להגבלת הפרסום והשיווק של מוצרי טבק יוצא לדרך
צוות המעבדה של יחידת הפיריון
השתלה מוצלחת בביה"ח בהכרמל
פעילות לכל המשפחה בחוות דרך התבלינים
חגיגות יום העצמאות ברעננה
מאיה בוסקילה והראל סקעת בחגיגות יום העצמאות ברעננה
אווירת חג בכפר סבא