קורס תסרוקות

להיות איש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר

כתב לוקאל 11/08/2019
קורס תסרוקות
צילום: יח"צ

כמה פעמים יצא לכם להביט בתסרוקות של נשים, בין אם זה תסרוקות ערב, תסרוקות כלה, או אפילו תסרוקות יומיומיות מיוחדות ואיכותיות, אשר גרמו להם לשאול, מי המעצב אשר ידע להתאים את התסרוקת ללקוחה שלו בצורה כל כך מדויקת ולעשות אותה בצורה כל כך איכותית?

מעצבי שיער לא מגיעים ליכולת הזאת כך סתם. הם צריכים לתרגל במשך ימים ושעות כיצד לעבוד עם השיר, כיצד לקשור אותו, איך להפוך חלק מסוים ממנו לעיצוב אחד וחלק אחר לעיצוב שונה ואז לקשר ביניהם. יש הרבה מאוד דברים שהם צריכים ללמוד בשביל שיוכלו להגיע לרמה בה הם מעצבים שיער של לקוחות, בצורה הכי יפה והכי מדויקת.

כל זה הם לא עושים לבד ובוודאי שלא מתחילים מאפס ומיד מגיעים לעבודה בתחום. את כל זה הם עושים אחרי תהליך ארוך מאוד של למידה במסגרת מסודרת, זאת על מנת לקבל את כל הידע הדרוש, הן המעשי והן התיאורטי, אשר יכול לעזור להם בתהליך העבודה על תסרוקות מסוגים שונים, בין אם מדובר בתסרוקות לאירועים או לכל דבר אחר.

כשאנחנו מדברים על מסגרת לימודית הכוונה היא קורס תסרוקות. קורס זה אשר מועבר בבתי ספר לעיצוב שיער וכן בקרב לא מעט מעצבי שיער מקצועיים אצלם במספרה, אמור להכיל את כל המידע אשר נדרש בשביל לעסוק בתחום באופן מקצועי.

קורס תסרוקות מכיל מידע מעשי על שיטות וטכניקות ליצירת תסרוקות שונות, וכן מידע תיאורטי אשר חשוב לנושא. בין אם זה אומר, מידע על סוגי שיער, מידע על תכשירים ואמצעים אשר נדרשים לצורך תסרוקות ומעבר לכך, גם מידע שיש להעביר ללקוחות על מנת שידעו כיצד לשמור על התסרוקות שלהן, בין אם זה באירוע ספציפי ובין אם זה באופן כללי.

לפני שנסביר כיצד בוחרים קורס תסרוקות בצורה נכונה, חשוב לומר, מי שרוצה להירשם לקורס צריך לשאול את עצמו תחילה, האם התחום מעניין אותו ברמה כזו שהוא ירצה לעסוק בו באופן מקצועי בעתיד. מאחר וזה דורש זמן, דורש עלויות, ולא לכל אחד זה בהכרח מתאים כמקצוע לחיים.

כיצד בוחרים קורס בצורה נכונה

כשאנחנו ניגשים לבחור קורס בתחום של תסרוקות, אנחנו צריכים להתייחס לכמה היבטים. ראשית, עלינו לבחון את תוכנית הלימודים, מה היא כוללת, כיצד היא מחולקת בין הצד המעשי לתיאורטי וכן מי מעביר אותה. יש למרצים חשיבות גדולה בכל תוכנית לימודים, בוודאי בתוכנית בתחום כזה.

שנית, חשוב מאוד לבדוק שבמהלך הקורס, לא רק לומדים שיטות וטכניקות, אלא מעבר לזה, גם מתרגלים אותם בפועל. חשוב שהמקום יוכל לספק את כל הכלים והאמצעים הנדרשים בשביל שיהיה ניתן לתרגל כמה שיותר. רק באמצעות תרגול נוכל להבין טוב יותר מה עלינו לעשות וכיצד.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
עובד רשות מקומית חשוד בקבלת טובות הנאה
עובד עירייה חשוד בקבלת טובות הנאה
עמותת אור ירוק בפעילות בבית הספר שי עגנון בכפר סבא
חוויית בטיחות בדרכים לילדים בכ"ס
חברי מועדון קלוב תעופה רעננה ביום הטיסנאות הארצי
רעננה עפה באוויר
הצהרת תובע נגד החייל החשוד במעשים מגונים
הצהרת תובע נגד החייל החשוד במעשים מגונים
יוצאים לדרך חדשה
בעקבות החיפושיות
גבר טבע למוות בתא
גבר טבע למוות בת"א
ארז ברט
עצרת מחאה נגד מצעד הגאווה ברעננה