המתעמלת ליזה גליידיוק מעפולה זכתה באליפות ישראל

גליידיוק המתאמנת בבית הספר להתעמלות של 'שחקים' גברה על 32 מתמודדות בקטגוריית הגיל שלה בתרגיל סרט. ראש העיר אבי אלקבץ בירך את האלופה הטרייה והעניק לה תעודת הוקרה

כתב לוקאל 12/08/2019
המתעמלת ליזה גליידיוק
צילום: יח"צ שחקים

הישג נפלא למתעלמת הצעירה ליזה גליידיוק בת ה-12 מעפולה שזכתה במקום הראשון בארץ בתרגיל הסרט בקטגוריית הגיל שלה- שנתון 2007. אליפות ישראל בהתעמלות אמנותית התקיימה במרכז הספורט הלאומי הדר יוסף בתל אביב לפני כשבועיים ולקחו בה חלק כי 120 מתעמלות מכל רחבי הארץ מגיל 8 עד גיל 13. בדרגה של אליזבט השתתפו כי 32 מתעמלות עם תרגילים שונים כאשר גליידיוק הצעירה גוברת על כולם בתרגיל הסרט ומצליחה לקטוף את מדליית הזהב. את דרכה על המזרון החלה גליידיוק שמתגוררת עם משפחתה בגבעת המורה בגיל 4 בבית הספר להתעמלות אמנותית של שחקים עפולה תחת המאמנת אנה גרברניק והכוריאוגרפית אירינה קריביצקי.

השבוע הוזמנה גליידיוק יחד עם ראש המתנ"ס יו"ר הדירקטוריון עו"ד אלי מלול, מנכ"ל רשת דניאל בן, מנהל אגף הספורט היוצא משה מרציאנו והמנהל אגף הספורט הנכנס שלומי אלבז, המאמנת אנה גרברניק והמתעמלת הצעירה ללשכת ראש העיר לקבלת תעודת הוקרה. במהלך המבקש בישרו ראש העיר אלקבץ ועו"ד מלול כי החל משנת הפעילות הבאה תוענק מלגת לימודים לתלמיד או תלמידה מצטיינים בבית הספר להתעמלות לאורך חמש שנים.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
כושר עם הפנים לים
בופה בוקר
הסוכר: אויב או ידיד?
ברנדס קהילתי
אישום: איימה ותקפה לאחר שפוטרה מעבודתה
אישום: איימה ותקפה לאחר שפוטרה מעבודתה
יצחק מזרחי הקבליסט
יצחק מזרחי הקבליסט בהרצאה
הורי ביהס תמר מאיימים בהשבתת הלימודים
הורי ביה"ס תמר מאיימים בהשבתת הלימודים
סטארט-אפ ירוק