לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב

לוח הצגות – 12.8.2019 –22.8.2019

כתב לוקאל 12/08/2019
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
צילום אילוסטרציה iclip art

יום שני – 12.8.2019

AQUA- הקרקס על המים -רחוב קלאוזנר-נתניה-18:00

פנטום האופרה' -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-20:00

ערן צור -אייזיק-אבן יהודה-20:00 (פתיחת דלתות)

יום שלישי – 13.8.2019

AQUA- הקרקס על המים -רחוב קלאוזנר-נתניה-18:00

פנטום האופרה' -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-20:00

חמי רודנר -אגנס. כיתת אמן-הוד השרון-20:00 (פתיחת דלתות)

יהודה פוליקר -גריי-יהוד-20:00 (פתיחת דלתות)

בעז שרעבי -זאפה הרצליה-הרצליה-20:15 (פתיחת דלתות)

יעקב כהן- מופע חדש  -זאפה ירושלים-ירושלים-20:15 (פתיחת דלתות)

יום רביעי – 14.8.2019

AQUA- הקרקס על המים -רחוב קלאוזנר-נתניה-18:00

ישי ריבו -זאפה אמפי שוני-בנימינה-19:30 (פתיחת דלתות)

יהודה פוליקר -זאפה-תל אביב-19:45 (פתיחת דלתות)

עידן חביב- "מחשבות על אהבה"- -זאפה חיפה-חיפה-19:45 (פתיחת דלתות)

פנטום האופרה' -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-20:00

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-20:00 (פתיחת דלתות)

אסף יצחקי- מופע סטנדאפ -פאב הפרה-שבי ציון-20:30

ברי סחרוף. אורח: מוש בן ארי -בריכת הסולטן-ירושלים-21:00

יום חמישי – 15.8.2019

AQUA- הקרקס על המים -רחוב קלאוזנר-נתניה-18:00

אהוד בנאי | דודו טסה – שני מופעים בערב -אמפי-בית גוברין-19:00 (פתיחת דלתות)

ישי ריבו -זאפה אמפי שוני-בנימינה-19:30 (פתיחת דלתות)

פנטום האופרה' -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-20:00

עידן חביב- "מחשבות על אהבה"- -גריי-יהוד-20:00 (פתיחת דלתות)

אדיר מילר -משכן אמנויות הבמה-באר שבע-20:30

אמי הגנרלית -היכל אמנויות הבמה-הרצליה-21:00

ברי סחרוף. עם איתמר דוארי ועומרי מור -אמפי-עין הוד-21:00

ערן זרחוביץ'- סטנדאפ -מרכז הבמה-גני תקווה-21:00

שלומי קוריאט -תיאטרון הצפון-קרית חיים-21:00

שלמה ארצי – קיץ 2019 -לייב פארק-ראשון לציון-21:00

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -תיאטרון היהלום-רמת גן-21:30

אסף מור יוסף בהופעת סטאנד אפ -בית שמואל-ירושלים-21:30

גיא הוכמן -יד לבנים-רעננה-21:30

ילדים סורגים 2- אבי גרייניק ועידן אלתרמן -תיאטרון הבימה-תל אביב-21:30

מיקי גבע עושה סטנדאפ -תיאטרון הקאמרי-תל אביב-21:30

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -היכל התרבות- בית העם-רחובות-21:30

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

רועי לוי עושה סטנד אפ -תיאטרון ירושלים-ירושלים-21:30

אורי ברוייר -תיאטרון חולון-חולון-22:00

דב נבון- הצגת יחיד -תיאטרון תמונע-תל אביב-22:00

עידן ניידיץ -סינקופה-חיפה-22:00

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

נותנים בראש -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום שישי – 16.8.2019

עידן חביב- "מחשבות על אהבה"- -זאפה ירושלים-ירושלים-12:45 (פתיחת דלתות)

קובי אפללו -זאפה חיפה-חיפה-12:45 (פתיחת דלתות)

ישי ריבו -משכן אמנויות הבמה-אשדוד-13:00

פנטום האופרה' -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-13:00 + 21:00

AQUA- הקרקס על המים -רחוב קלאוזנר-נתניה-16:00

טונה- מופע שקיעה -אמפי-עומר-19:00

יהודה פוליקר- לילה משותף עם קרו פלס--בית גבריאל-19:00 (פתיחת דלתות)

אברהם טל -זאפה אמפי שוני-בנימינה-19:30 (פתיחת דלתות)

טיפקס -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

קרן פלס -שקופים בקיץ -אמפי דשא-בית גבריאל-20:30

יוני רכטר -אולם המופעים-גבעת ברנר-21:00

דודו טסה -מועדון בארבי-תל אביב-21:30 (פתיחת דלתות)

רוני פיטרסון להקת אומהגומה דיאנה גולבי. חוגגים 50 לוודסטוק-אגמון מרקט-חמדת ימים-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -מוזיאון ת"א-תל אביב-22:00

אדיר מילר -היכל התרבות-כפר סבא-22:30

אמירם טובים -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

דניאל כהן במופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

סיבה מסיבה -Zoa -קומדי בר-תל אביב-22:30

ערן זרחוביץ'- סטנדאפ -תיאטרון הבימה-תל אביב-22:30

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:30

רשף לוי "משחק באש" -משכן פיס-נס ציונה-22:30

מרתון סטנד אפ עם כוכבי עובר כל גבול -Zoa-קומדי בר-תל אביב-00:30

יום שבת – 17.8.2019

פנטום האופרה' -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-16:00 + 21:00

אברהם טל- מופע שקיעה -זאפה אמפי שוני-בנימינה-18:00 (פתיחת דלתות)

שלום חנוך ומתי כספי– "העיקר זה השירים" -אמפי-בית גוברין-19:30 (פתיחת דלתות)

אלון עדר -טאיה-קדימה- צורן-19:45 (פתיחת דלתות)

עידן חביב- "מחשבות על אהבה"- -זאפה-תל אביב-19:45 (פתיחת דלתות)

טונה -בית המרזח-רמת ישי-20:00 (פתיחת דלתות)

קובי אפללו -גריי-יהוד-20:00 (פתיחת דלתות)

טיפקס -זאפה חיפה-חיפה-20:30 (פתיחת דלתות)

יוני רכטר -אלמא-זכרון יעקב-20:30 (פתיחת דלתות)

אמא מאוהבת -היכל התיאטרון-קרית מוצקין-21:00

אסף יצחקי- מופע סטנדאפ -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-21:00

שלמה ארצי – קיץ 2019 -לייב פארק-ראשון לציון-21:00

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -יד לבנים-רמת השרון-21:30

אמי הגנרלית -תיאטרון היהלום-רמת גן-21:30

ארז שלם -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:30

ברית מילה -היכל התרבות-מעלה אדומים-21:30

דורין קריו -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:30

יוסי גבני במופע סטנד אפ -היכל התרבות ע"ש אריק איינשטיין-נתניה-21:30

נאור ציון- מופע חדש -יד לבנים-אשדוד-21:30

ערן זרחוביץ'- סטנדאפ -מרכז הצעירים-באר שבע-21:30

שבוע טוב -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

שחר חסון במופע סטנד אפ -מוזיאון ת"א-תל אביב-21:30

שלומי קוריאט -רנה שני-חדרה-21:30

מופע סטנד אפ ונונסנס -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום ראשון – 18.8.2019

AQUA- הקרקס על המים -רחוב קלאוזנר-נתניה-18:00

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -ג'מס-פתח תקווה-21:30

יום שני – 19.8.2019

AQUA- הקרקס על המים -רחוב קלאוזנר-נתניה-18:00

ישראל גוריון ואסף אמדורסקי שרים הדודאים -גריי-יהוד-19:30 (פתיחת דלתות)

פנטום האופרה' -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-20:00

אביתר בנאי -חוצות היוצר-ירושלים-20:30

יום שלישי – 20.8.2019

AQUA- הקרקס על המים -רחוב קלאוזנר-נתניה-18:00

פנטום האופרה' -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-20:00

אהוד בנאי | ישי ריבו – שני מופעים בערב -פסטיבל בין הכרמים-יער עין הוזים-21:00

יום רביעי – 21.8.2019

AQUA- הקרקס על המים -רחוב קלאוזנר-נתניה-18:00

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-19:30 (פתיחת דלתות)

טיפקס -זאפה חיפה-חיפה-19:45 (פתיחת דלתות)

פנטום האופרה' -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-20:00

רן דנקר -זאפה ירושלים-ירושלים-22:00

יום חמישי – 22.8.2019

AQUA- הקרקס על המים -רחוב קלאוזנר-נתניה-18:00

יהודה פוליקר -חוצות היוצר. אורחת: יובל דיין-ירושלים-18:00 (פתיחת דלתות)

אברהם טל ועברי לידר שני מופעים בערב אחד -אמפי-בית גוברין-19:00 (פתיחת דלתות)

אסף אמדורסקי | אביתר בנאי – שני מופעים בערב -נמל קיסריה-קיסריה-19:00 (פתיחת דלתות)

ארז לב ארי -אלמא. מופע אקוסטי-זכרון יעקב-20:00 (פתיחת דלתות)

דנה ברגר -פאב הפרה-שבי ציון-20:00 (פתיחת דלתות)

ישי ריבו -גריי. עם אלדד ציטרין-יהוד-20:00 (פתיחת דלתות)

רוני פיטרסון להקת אומהגומה דיאנה גולבי -ברלה. חוגגים 50 לוודסטוק-להבות חביבה-20:00 (פתיחת דלתות)

שוקו וניל -היכל התיאטרון-קרית מוצקין-20:30

אמי הגנרלית -היכל התרבות-אשדוד-21:00

בנות עם ביצים- מופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:00

פנטום האופרה' -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-21:00

צביקה הדר- מופע בידור -בית שמואל-ירושלים-21:00

יוסי גבני במופע סטנד אפ -יד לבנים-אשדוד-21:30

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

נותנים בראש -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

נותנים בראש -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
הצגות ומופעים בשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
שביל חוצה תיכון
"לקחו לי את התכנית מאחורי הגב"
שימו שמן, שמן זית
הכוח הנשי של רחובות
רוכב אופנוע כבן 50 נפצע בינוני בתאונת דרכים בפתח תקווה
רוכב אופנוע נפצע בינוני בפתח תקווה
בוקר טוב וייטנאם
רביולי גבינות ופסטו
רביולי גבינות ופסטו