ועדת חינוך תקיים סיור בבתיה"ס לפני פתיחת הלימודים

ראש עיריית עפולה, אבי אלקבץ הזמין את חברי וועדת החינוך העירונית להצטרף לסיורים לפני פתיחת שנת הלימודים כדי להתרשם מהבנייה של מוסדות החינוך והתכניות העתידיות

כתב לוקאל 19/08/2019
ועדת חינוך בעפולה
צילום באדיבות דוברות עיריית עפולה

ועדת החינוך של עיריית עפולה קיימה ישיבה חגיגית רגע לפני פתיחת שנת הלימודים הראשונה של ראש העיר אבי אלקבץ מאז חזר לתפקידו כראש עיר לפני כתשעה חודשים. בישיבה החגיגית נכחו רבים וביניהם ראש העיר אבי אלקבץ ושני סגניו חביב פרץ ושלמה מליחי, חברי המועצה קרן קנדרו-אלקריף, דני דסטה, איתי כהן, כפיר סרוסי ובתיה אדרי, מנכ"ל העירייה שלום שלמה, ראש מינהל חינוך טינה ולדמן וצוות המינהל, מנהלי אגפים ומחלקות ברשות, מנהלי בתי ספר, הנהגת הורים יישובית בראשותם של היו"ר אסי אברהם וסגנו ארז כהן וכן יו"ר בית זאב מוטי צינטרוביץ.

במהלך הישיבה סקרה ראש מינהל החינוך טינה ולדמן את מערכת החינוך העירונית הן בהיבט של תכניות חינוכיות והן בהיבט של בינוי מוסדות חינוך ותיארה את ההכנות הקדחתניות במוסדות החינוך השונים ברחבי העיר. בהמשך הזמין ראש העיר אלקבץ את כל חברי הוועדה לביקורים לפני תחילת הלימודים וביום פתיחת הלימודים כדי להתרשם מ-18 גני הילדים החדשים שבנייתם מסתיימת בימים אלה ממש, הרחבת שלושה בתי ספר גוונים, תדהר ואורט אלון על ידי הוספת אגפים חדשים, בית הספר הצומח החדש שייפתח השנה ובשנה הבאה יעבור למבנה החדש. ראש העיר אלקבץ סיים את המפגש בברכה ואמר: "אני רוצה לאחל לכולנו שנסיים את החופשה בשלום ובבטחה ואני בטוח שנפתח את שנת הלימודים שנמצאת ממש מעבר לפינה בהצלחה ובחגיגה גדולה לכולנו".  

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
רועי אלון, אבי אלון, איתי קישנר וצחי ברכול. להכיר ולבלות על הדרך
מפגשי הכרויות לפנויים פנויות בהוד השרון
החור שפערו הפורצים
חשד: פערו חור בקיר וניסו לפרוץ לעסק
פסטיבל הבירה ברעננה חוזר
לילך שם טוב
חודש האישה בסינמה סיטי ירושלים
חשד: תקף את בעל הדירה שלו
תלמידי בית הספר שילה בכפר סבא
חוויית בטיחות בדרכים לילדים
זה היה בסוף הקיץ
זה היה בסוף הקיץ
שריפה בקניון G