לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב

לוח הצגות ומופעים – 2.9.2019 –12.9.2019

כתב לוקאל 01/09/2019
צילום אילוסטרציה iclip art

 

יום שני – 2.9.2019

פנטום האופרה' -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-20:00

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

אורנה בנאי וליטל שוורץ -זאפה חיפה-חיפה-20:00 (פתיחת דלתות)

יום שלישי – 3.9.2019

פנטום האופרה' -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-20:00

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -זאפה חיפה-חיפה-20:00 (פתיחת דלתות)

מאור כהן- "אפשר לחשוב"- מופע סטנד-רוק -אודיטוריום ביה"ס למוסיקה. -גבעת ברנר-20:00 (פתיחת דלתות)

יום רביעי – 4.9.2019

אריק ברמן- אקוסטי -ביסטרוק-קיבוץ חצור-19:00 (פתיחת דלתות)

פנטום האופרה' -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-20:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -מוזיאון ת"א-תל אביב-21:30

יום חמישי – 5.9.2019

שרים החלונות הגבוהים -מערת צדקיהו-ירושלים-19:30 (פתיחת דלתות)

אמא מאוהבת -היכל התרבות-אשקלון-20:00

פנטום האופרה' -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-20:00

מוש בן ארי- מופע אקוסטי "אספר לך הכל" -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

ערן צור -מרכז קהילתי-רמת ישי-20:00 (פתיחת דלתות)

RHYTHM OF THE DANCE -המשכן לאמנויות הבמה-אשדוד-20:30

אריק ברמן- אקוסטי -גולה-פתח תקווה-20:30 (פתיחת דלתות)

יוני רכטר -זאפה ירושלים-ירושלים-20:30 (פתיחת דלתות)

אמי הגנרלית -היכל התרבות-נהריה-21:00

מיקי גבע עושה סטנדאפ -מרכז הצעירים-באר שבע-21:00

אסף מור יוסף בהופעת סטאנד אפ -מופת-ראשון לציון-21:30

ירמי קפלן- מופע טריו -פאב הפינה-חמדיה-21:30

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

אביתר בנאי ותמיר מוסקט- מופע חדש -מועדון בארבי-תל אביב-22:00

אורי ברוייר -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:00

אלי ומריאנו -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-22:00

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -תיאטרון היהלום-רמת גן-22:00

אסף יצחקי- מופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-23:00

נותנים בראש -Zoa- קומדי בר-תל אביב-23:30

יום שישי – 6.9.2019

אלישע בנאי וארבעים השודדים -זאפה-תל אביב-12:45 (פתיחת דלתות)

גידי גוב בהופעה -זאפה הרצליה-הרצליה-12:45 (פתיחת דלתות)

RHYTHM OF THE DANCE -היכל התרבות-תל אביב-13:00

פנטום האופרה' -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-13:00 + 21:00

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-16:00

הדג נחש- מופע שקיעה -זאפה אמפי שוני-בנימינה-18:00 (פתיחת דלתות)

אביב גפן והתעויוט -בית המרזח-רמת ישי-19:30 (פתיחת דלתות)

דני רובס בהופעה -גריי-יהוד-20:00 (פתיחת דלתות)

אבי נוסבאום -בית נגלר-קרית חיים-22:00

עידן ניידיץ -תיאטרון חולון-חולון-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -היכל התרבות-ראשון לציון-22:00

אדיר מילר -אולם המופעים-קיבוץ גן שמואל-22:30

אמירם טובים -צוותא-תל אביב-22:30

ארז שלם -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

דניאל כהן במופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

נאור ציון- מופע חדש -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

סיבה מסיבה -Zoa -קומדי בר-תל אביב-22:30

ערן זרחוביץ'- סטנדאפ -מופת-ראשון לציון-22:30

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:30

רשף לוי "משחק באש" -צוותא-תל אביב-22:30

מרתון סטנד אפ עם כוכבי עובר כל גבול -Zoa-קומדי בר-תל אביב-00:30

יום שבת – 7.9.2019

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-11:00

פנטום האופרה' -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-16:00 + 21:00

ישראל גוריון ואסף אמדורסקי שרים הדודאים -זאפה הרצליה-הרצליה-19:45 (פתיחת דלתות)

קרולינה -גריי-יהוד-20:00 (פתיחת דלתות)

טריפונס -זאפה חיפה-חיפה-20:15 (פתיחת דלתות)

שלום חנוך ומשה לוי - יציאה -אמפי-עומר-20:15 (פתיחת דלתות)

RHYTHM OF THE DANCE -היכל התרבות-תל אביב-20:30

אדיר מילר -אולם המופעים-מ.א.אשכול-20:30

ישראל קטורזה -אמפי מיני ישראל-לטרון-21:00

מיקי גבע עושה סטנדאפ -אלמא-זכרון יעקב-21:00

סבוטאז' -היכל התרבות-מודיעין-21:00

רשף לוי "משחק באש" -אמפי-עין הוד-21:00

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -יד לבנים-אשדוד-21:30

אלי יצפאן- מופע בידור -היכל התרבות-יבנה-21:30

אמי הגנרלית -היכל התרבות-נס ציונה-21:30

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -רנה שני-חדרה-21:30

גיא הוכמן -תיאטרון חולון-חולון-21:30

חן מזרחי במופע סטנד אפ -מופת-ראשון לציון-21:30

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -היכל בעיר-הרצליה-21:30

נדב אבוקסיס- מופע חדש -היכל התרבות-אופקים-21:30

שבוע טוב -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

שחר חסון במופע סטנד אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:30

שלום אסייג -בית נגלר-קרית חיים-21:30

שלומי קוריאט -היכל התרבות-יוקנעם-21:30

מופע סטנד אפ ונונסנס -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום ראשון – 8.9.2019

RHYTHM OF THE DANCE -מרכז הקונגרסים-חיפה-20:30

יום שני – 9.9.2019

שלומי קוריאט -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

RHYTHM OF THE DANCE -היכל התרבות-אשקלון-20:30

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -לגנסקי-נתניה-21:00 (פתיחת דלתות)

רותם אבוהב - מופע סטנד אפ חדש -גריי-יהוד-22:00

יום שלישי – 10.9.2019

RHYTHM OF THE DANCE -אולם המופעים-קיבוץ גן שמואל-20:30

עדי אשכנזי -זאפה אמפי שוני-בנימינה-21:00

יום רביעי – 11.9.2019

RHYTHM OF THE DANCE -היכל אמנויות הבמה-הרצליה-20:30

שלומי קוריאט -מופת-ראשון לציון-21:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:30

יום חמישי – 12.9.2019

שרים החלונות הגבוהים -אולם המופעים-כפר מנחם-20:00 (פתיחת דלתות)

RHYTHM OF THE DANCE -היכל התרבות-כפר סבא-20:30

ברי סחרוף- פסטיבל הללויה -אמפי-ביה"ס כדורי-20:30

עידן ניידיץ -מועדון הסטנדאפ פקטורי-תל אביב-20:30

התקווה 6 -זאפה הרצליה-הרצליה-20:30 (פתיחת דלתות)

אלי ומריאנו -מרכז הצעירים-באר שבע-21:00

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -בית נגלר-קרית חיים-21:00

ליטל שוורץ -אודיטוריום רוזין- רמת אביב-תל אביב-21:00

צביקה הדר והקולות הצפים -תיאטרון היהלום-רמת גן-21:00

רועי לוי עושה סטנד אפ -יוניקורן-פרדס חנה-21:00

אסף מור יוסף בהופעת סטאנד אפ -תיאטרון חולון-חולון-21:30

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

שחר חסון במופע סטנד אפ -בית שמואל-ירושלים-21:30

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:00

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

שאולי בדישי במופע סטנד אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

נותנים בראש -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30


 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
הגדלת אחוז הסטודנטים יוצאי אתיופיה
חשד: ביצע מעשי ונדליזם וגרם נזק
אוהבים אמנות. עושים אמנות
"אוהבים אמנות. עושים אמנות"
בית הקפה המיתולוגי בורוכוב 88 סוגר את שעריו
בית הקפה המיתולוגי "בורוכוב 88" סוגר את שעריו
מארי נחמיאס וילדי אורנים במפגש המרגש
מפגרש מרגש בין ניצולת שואה לתלמידי ביה"ס אורנים
רואה שש שש
פועל נהרג בתאונת עבודה
תוכנית חדשה לעמק ססגון