לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב

לוח הצגות – 9.9.2019 –19.9.2019

כתב לוקאל 08/09/2019
צילום אילוסטרציה iclip art

יום שני – 9.9.2019

שלומי קוריאט -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

RHYTHM OF THE DANCE -היכל התרבות-אשקלון-20:30

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -לגנסקי-נתניה-21:00 (פתיחת דלתות)

רותם אבוהב - מופע סטנד אפ חדש -גריי-יהוד-22:00

יום שלישי – 10.9.2019

RHYTHM OF THE DANCE -אולם המופעים-קיבוץ גן שמואל-20:30

עדי אשכנזי -זאפה אמפי שוני-בנימינה-21:00

יום רביעי – 11.9.2019

RHYTHM OF THE DANCE -היכל אמנויות הבמה-הרצליה-20:30

שלומי קוריאט -מופת-ראשון לציון-21:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:30

יום רביעי – 12.9.2019

שרים החלונות הגבוהים -אולם המופעים-כפר מנחם-20:00 (פתיחת דלתות)

RHYTHM OF THE DANCE -היכל התרבות-כפר סבא-20:30

ברי סחרוף. פסטיבל הללויה -אמפי-ביה"ס כדורי-20:30

סרגיי פולונין במופע סאקרה -מרכז הקונגרסים-חיפה-20:30

עידן ניידיץ -מועדון הסטנדאפ פקטורי-תל אביב-20:30

התקווה 6 -זאפה הרצליה-הרצליה-20:30 (פתיחת דלתות)

אלי ומריאנו -מרכז הצעירים-באר שבע-21:00

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -בית נגלר-קרית חיים-21:00

ליטל שוורץ -אודיטוריום רוזין- רמת אביב-תל אביב-21:00

עילי בוטנר וילדי החוץ -אמפי הגן הלאומי-קיסריה-21:00

צביקה הדר והקולות הצפים -תיאטרון היהלום-רמת גן-21:00

רועי לוי עושה סטנד אפ -יוניקורן-פרדס חנה-21:00

אסף מור יוסף בהופעת סטאנד אפ -תיאטרון חולון-חולון-21:30

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

שחר חסון במופע סטנד אפ -בית שמואל-ירושלים-21:30

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:00

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

שאולי בדישי במופע סטנד אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

נותנים בראש -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום שישי – 13.9.2019

ירמי קפלן- שר אלטון ג'ון -זאפה-תל אביב-12:45 (פתיחת דלתות)

חווה אלברשטיין ושלומי שבן -אולם נגה- תיאטרון גשר-יפו-14:00

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-16:00

balkan beat box . מופע שקיעה-זאפה אמפי שוני-בנימינה-18:00 (פתיחת דלתות)

מיקי גבריאלוב זוכר את אריק אינשטיין -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

שלום חנוך ומשה לוי - יציאה -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

RHYTHM OF THE DANCE -היכל התרבות-כרמיאל-21:00

טונה -מועדון בארבי-תל אביב-21:30 (פתיחת דלתות)

אבי נוסבאום -אודיטוריום ספיר-כפר סבא-22:00

אמא מאוהבת -היכל אמנויות הבמה-הרצליה-22:00

דני רובס- לבד -אגמוניה- אגמון מרקט-חמדת ימים-22:00

מיקי גבע עושה סטנדאפ -בית נגלר-קרית חיים-22:00

רועי לוי עושה סטנד אפ -תיאטרון חולון-חולון-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -משכן אמנויות הבמה-באר שבע-22:00

אלי ומריאנו -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

אמירם טובים -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

דודו ארז -צוותא-תל אביב-22:30

נאור ציון- מופע חדש -המשכן למוסיקה ואומנויות-רעננה-22:30

סיבה מסיבה -Zoa -קומדי בר-תל אביב-22:30

ערן זרחוביץ'- סטנדאפ -צוותא-תל אביב-22:30

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:30

מרתון סטנד אפ עם כוכבי עובר כל גבול -Zoa-קומדי בר-תל אביב-00:30

יום שבת – 14.9.2019

ספורי החיות של סבא טוביה -היכל אמנויות הבמה-הרצליה-11:00

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-11:00 + 17:00

הרפתקאות ינץ לוי -זאפה-תל אביב-12:30

אריק ברמן- אקוסטי -אלמא-זכרון יעקב-19:30 (פתיחת דלתות)

קרולינה -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-19:30 (פתיחת דלתות)

רונה קינן- זמן תפוח -זאפה אמפי שוני-בנימינה-19:30 (פתיחת דלתות)

דני רובס בהופעה -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

מיקי גבריאלוב זוכר את אריק אינשטיין -זאפה חיפה-חיפה-20:15 (פתיחת דלתות)

אדיר מילר -אמפי מיני ישראל-לטרון-20:30

סרגיי פולונין במופע סאקרה -היכל התרבות-תל אביב-20:30

RHYTHM OF THE DANCE -היכל התרבות-פתח תקווה-21:00

אמא מאוהבת -היכל התרבות-נתניה-21:00

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -צוותא-תל אביב-21:00

דודו ארז -תיאטרון חיפה-חיפה-21:00

חווה אלברשטיין ושלומי שבן -אולם נגה- תיאטרון גשר-יפו-21:00

רותם אבוהב - מופע סטנד אפ חדש -אמפי וואהל-תל אביב-21:00

אורי ברוייר -בית שמואל-ירושלים-21:30

אמי הגנרלית -תיאטרון חולון-חולון-21:30

אסף יצחקי- מופע סטנדאפ -מרכז הצעירים-באר שבע-21:30

חן מזרחי במופע סטנד אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:30

יוסי גבני במופע סטנד אפ -אודיטוריום רוזין- רמת אביב-תל אביב-21:30

יעקב כהן- מופע חדש  -משכן אמנויות הבמה-באר שבע-21:30

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -עינן - עזריאלי-מודיעין-21:30

נדב אבוקסיס- מופע חדש -היכל בעיר-הרצליה-21:30

עידן ניידיץ -תיאטרון ירושלים-ירושלים-21:30

רשף לוי "משחק באש" -היכל התרבות- צוקר-תל אביב-21:30

שבוע טוב -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

שוקו וניל -היכל התרבות- איירפורט סיטי-חבל מודיעין-21:30

שחר חסון במופע סטנד אפ -היכל התרבות-אשקלון-21:30

שלום אסייג -מתנ"ס-גן יבנה-21:30

שלומי קוריאט -היכל התרבות-מעלה אדומים-21:30

איל קיציס סטנד אפ -זאפה הרצליה-הרצליה-22:00

יהלי סובול - אקוסטי -סינקופה-חיפה-22:00

מופע סטנד אפ ונונסנס -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום ראשון – 15.9.2019

RHYTHM OF THE DANCE -היכל התרבות-ראשון לציון-20:30

רוני פיטרסון ולהקת הבלוז. 50 שנה לוודסטוק -ג'מס-קיסריה-21:00

יום שני – 16.9.2019

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

אלי יצפאן- מופע בידור -גריי-יהוד-20:00 (פתיחת דלתות)

אורנה בנאי וליטל שוורץ -היכל אמנויות הבמה-הרצליה-21:00

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -מופת-ראשון לציון-21:00

עדי אשכנזי -משכן אמנויות הבמה-באר שבע-21:00

שלומי קוריאט -היכל התרבות-רעננה-21:00

יום שלישי – 17.9.2019

אליאנה תדהר ולי בירן שרים: הכבש הששה עשר -סינמה סיטי-גלילות-10:00

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-11:00 + 17:00

הרפתקאות ינץ לוי -זאפה חיפה-חיפה-12:30

בלט איגור מויסייב - TANGO Del-Plata -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-20:00

יום רביעי – 18.9.2019

שרים החלונות הגבוהים -פארק אריאל שרון-תל אביב-19:00 (פתיחת דלתות)

בלט איגור מויסייב - TANGO Del-Plata -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-20:00

ירמי קפלן -גריי-יהוד-20:00 (פתיחת דלתות)

ריקי גל -זאפה חיפה-חיפה-20:00 (פתיחת דלתות)

התקווה 6 -זאפה הרצליה-הרצליה-20:30 (פתיחת דלתות)

יעקב כהן- מופע חדש -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:00

מפגש קומי עם היוצרים גיא עמיר וחנן סביון -בר גיורא-תל אביב-21:00

עדי אשכנזי -אולם המופעים-גבעת ברנר-21:00

שלומי קוריאט -היכל התרבות ע"ש ספי ריבלין-נתניה-21:00

אבי נוסבאום -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-21:30

יום חמישי – 19.9.2019

הפרויקט של עידן רייכל- לייב פארק Live Festival -לייב פארק-ראשון לציון-19:00 (פתיחת דלתות)

בלט איגור מויסייב - TANGO Del-Plata -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-20:00

ישי ריבו. אורח: עידן עמדי-בנייני האומה. -ירושלים-20:00

שלום חנוך ומשה לוי - יציאה -מרכז הספורט-מכבים- רעות-20:00 (פתיחת דלתות)

אמא מאוהבת -היכל התרבות-מעלה אדומים-20:30

ברי סחרוף. אורחים: דני סנדרסון ודודו טסה -היכל התרבות-תל אביב-21:00

יעקב כהן- מופע חדש  -יד לבנים-רמת השרון-21:00

רוני פיטרסון ולהקת הבלוז -שבלול-תל אביב-21:00

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

איל קיציס סטנד אפ -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-22:00

החיים על פי יעל לבנטל -תיאטרון הבימה-תל אביב-22:00

מיקי גבע עושה סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:00

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -תיאטרון היהלום-רמת גן-22:00

דניאל אסייג- מופע סטנד- אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

נותנים בראש -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
חמישה פצועים בתאונה סמוך לכוכב השחר
חמישה פצועים בתאונה סמוך לכוכב השחר
מובילים בקליטת מורים
קשישים חוצים את הכביש
כמה קשישים הולכי רגל נפגעו בכ"ס בעשור האחרון?
אבי קמינסקי, צפוי לסיים את תפקידו
אבי קמינסקי צפוי לסיים את תפקידו בעיריית הוד השרון
שריפת ענק במרכז מסחרי בחדרה
אלכוהול צעירים
כמה צעירים נפגעו בתאונות בשעות הלילה
יואב קעטבי חנך את מטה הבחירות המרכזי
משתתפי המחזמר
קול של מלאך