מהי מכונת קפה אוטומטית?

כל מה שרציתם לדעת על מכונת קפה אוטומטית

כתב לוקאל 18/09/2019
צילום אילוסטרציה fotolia

בעוד ישראל ידועה מאז ומתמיד כאומה של חובבי קפה מושבעים, כמדינה בה ניתן למצוא מגוון עצום של סוגי קפה שונים, החל מהקפה השחור הערבי הקלאסי ועד לאספרסו האיטלקי המעודן, בשנים האחרונות מתבצעת עלייה מדרגה משמעותית בכל הנוגע לתרבות הקפה הביתית בארץ, עם כניסתן במלוא הכוח של מכונות הקפה האוטומטיות למיניהן. ביותר ויותר בתים ומשרדים בארץ ניתן למצוא כיום מכונות קפה אוטומטיות מסוגים רבים, שונים ומגוונים, והישראלי הממוצע מתרגל לשתות בעיקר קפה איכותי ביותר, וכבר מזמן לא מסתפק בכוס "נס" רגילה. מהן, אם כן, אותן מכונות קפה אוטומטיות וביתיות וכיצד מומלץ לבחור אחת מביניהן?

מכונה שעושה הכל בשבילנו ומייצרת כוס קפה איכותית ביותר - מכונת קפה אוטומטית

מהן, אם כן, אותן מכונות קפה אוטומטיות הנמצאות ביותר ויותר בתים ומשרדים בישראל בשנים האחרונות?

ובכן, מכונת קפה אוטומטית, כשמה כן היא, מכונה אשר עושה פחות או יותר את כל תהליך הכנת הקפה באופן אוטומטי ואוטונומי, ומוציאה עבורנו את המוצר המוגמר – כוס קפה איכותית ביותר, בדיוק בצורה בה אנו אוהבים אותה. ישנן כמובן מכונות קפה אוטומטיות מסוגים רבים ושונים, כולל מכונות אוטומטיות למחצה אשר עושות חלק מהתהליך באופן אוטומטי ומשאירות לנו לעשות חלקים אחרים (דוגמת הקצפת החלב וכד'...), או מכונות אוטומטיות לחלוטין אשר בלחיצת כפתור אחת עושות את התהליך כולו, החל משלב טחינת פולי הקפה ועד למזיגה לכוס.

מכונות קפה אוטומטיות פועלות בחלקם באמצעות קפסולות של קפה אותם מזינים לתוך המכונה (ובזה לרוב מסתכם המאמץ הנדרש מאיתנו בתהליך הכנת הקפה המשובח), אך מכונות מסוימות פועלות גם באמצעות פולי קפה טחונים אשר אינם מגיעים בתצורה של קפסולה (וכאמור אחראיות במקרים מסוימים גם על הטחינה של הפולים עצמם).

 

בחירת מכונת קפה אוטומטית איכותית – המכונות של Mellita כדוגמה

שוק מכונות הקפה האוטומטיות הוא כאמור שוק נרחב ועשיר ביותר במוצרים מתחרים, כאשר חברות רבות ושונות מייצרות מכונות קפה מסוגים שונים ומתחרות ביניהן בשוק העולמי. בישראל ניתן למצוא מגוון לא רע בכלל של מכונות קפה אוטומטיות של יצרניות מובילות שונות, ואת בחירת המכונה מומלץ לעשות הן לפי זהות החברה היצרנית והן לפי המאפיינים הספציפיים של המכונה ועד כמה הם מתאימים עבורכם (מחיר, סוג המכונה, מספר הפונקציות השונות היא מכילה וכו').

דוגמה טובה לחברה מובילה מעולם מכונות הקפה האוטומטיות אשר דגמים שונים שלה פופולאריים ביותר בעולם הקפה הביתי בישראל היא חברת Mellita. מדובר בחברה גרמנית המהווה את אחת מיצרניות מוצרי הקפה (וספציפית מכונות קפה) המובילה בעולם, ודגמים רבים ושונים של החברה נמכרים בארץ. בעוד תוכלו למצוא כאמור סוגים רבים ושונים של מכונות קפה אוטומטיות מבית Mellita בישראל, גם טווח המחירים בהם נמכרות מכונות החברה יכול להנחות אתכם בבחירתכם.

 

להתרשמות ממגוון המכונות שונות והזמנת הדגם המתאים לכם הכנסו לדף מכונות קפה מליטה

 באתר ורו קפה https://www.vero-cafe.co.il/ תוכלו להזמין בקלות מכונות קפה של היצרניות המובילות, פולי קפה, קפסולות ומוצרי קפה נוספים.


עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
חורשת העמל , רמת השרון
היכן ילמדו תלמידי ביה"ס "יעל רום"?
איך למצוא מתנות לאירועים מיוחדים?
איך למצוא מתנות לאירועים מיוחדים?
קשישה במצב אנוש לאחר שנפגעה מרכב
קשישה במצב אנוש לאחר שנפגעה מרכב
תלונות על מפגעי רעש מפארק "ארבע עונות"
כרובית ממולאת בשר
כרובית ממולאת בשר
הבדיקה החדשה ללא דקירה בכלל
בשורה להורים ולתינוקות ברמת השרון
צילומי רנטגן המראים את משתל הטיטניום (המבנה בצע לבן) לאחר הקיבוע בכתפה של המטופלת.
"השתלה בתלת מימד"
בכמה תימכר דירת 5 חדרים במודיעין?