לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב

לוח הצגות – 23.9.2019 –6.10.2019

כתב לוקאל 22/09/2019
צילום אילוסטרציה iclip art

יום שני – 23.9.2019

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -זאפה ירושלים-ירושלים-20:00 (פתיחת דלתות)

שוקו וניל -משכן אמנויות הבמה-באר שבע-20:30

בנות עם ביצים- מופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:00

יום שלישי – 24.9.2019

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-17:30

אבי נוסבאום -זאפה הרצליה-הרצליה-20:15 (פתיחת דלתות)

לשם וחזרה -תיאטרון הצפון-קרית חיים-20:30

אלון עדר -ספריה עירונית-קרית אונו-21:00

עדי אשכנזי -צוותא-תל אביב-21:00

ילדים סורגים 2- אבי גרייניק ועידן אלתרמן -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-21:30

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -גריי-יהוד-22:00

יום רביעי – 25.9.2019

אביתר בנאי -היכל התרבות-דימונה-20:00

SUEDE -לייב פארק-ראשון לציון-20:00 (פתיחת דלתות)

אדיר מילר -היכל התרבות-כפר סבא-20:30

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -פאב הפרה-שבי ציון-20:30

קובי פרץ -אמפיפארק-קרית מוצקין-21:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -בית נגלר-קרית חיים-21:30

שלומי קוריאט -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-21:30

יום חמישי – 26.9.2019

דודו טסה -זאפה אמפי שוני-בנימינה-19:30 (פתיחת דלתות)

שלמה ארצי – קיץ 2019 -אמפי-אשדוד-20:00

שלום חנוך ומשה לוי - יציאה -גריי-יהוד-20:00 (פתיחת דלתות)

ישראל גוריון ואסף אמדורסקי שרים הדודאים -אלמא-זכרון יעקב-20:30 (פתיחת דלתות)

עדי אשכנזי -היכל התרבות-כפר סבא-21:00

ערן זרחוביץ'- סטנדאפ -יד לבנים-רמת השרון-21:00

שלומי קוריאט -בית החייל-תל אביב-21:00

אורי ברוייר -בית העם-גדרות-21:30

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -היכל התרבות ע"ש אריק איינשטיין-נתניה-21:30

אריק ברמן -קפה שרי-כרמי יוסף-21:30

גיא הוכמן -תיאטרון חיפה-חיפה-21:30

מיקי גבע עושה סטנדאפ -היכל בעיר-הרצליה-21:30

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

יהלי סובול -קפה ביאליק-תל אביב-21:30 (פתיחת דלתות)

איל קיציס סטנד אפ -זאפה-תל אביב-22:00

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -תיאטרון היהלום-רמת גן-22:00

אסף יצחקי- מופע סטנדאפ -מועדון הסטנדאפ פקטורי-תל אביב-23:00

נותנים בראש -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום שישי – 27.9.2019

יהונתן גפן. איך שיר נולד ? . אורחת: שירה גפן -זאפה חיפה-חיפה-11:30 (פתיחת דלתות)

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-16:00

מאור כהן ופיטר רוט- מופע שקיעה -זאפה אמפי שוני-בנימינה-18:00 (פתיחת דלתות)

שחר חסון במופע סטנד אפ -תיאטרון חולון-חולון-22:00

אלי ומריאנו -תיאטרון היהלום-רמת גן-22:30

אמירם טובים -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

דניאל כהן במופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

סיבה מסיבה -Zoa -קומדי בר-תל אביב-22:30

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:30

רשף לוי "משחק באש" -היכל התרבות- צוקר-תל אביב-22:30

מרתון סטנד אפ עם כוכבי עובר כל גבול -Zoa-קומדי בר-תל אביב-24:30

יום שבת – 28.9.2019

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-11:00 + 17:00

שלומי שבן ותזמורת הקאמרטה הישראלית ירושלים -זאפה אמפי שוני-בנימינה-19:30 (פתיחת דלתות)

יהודה פוליקר -זאפה הרצליה-הרצליה-19:45 (פתיחת דלתות)

אביב גפן אינטימי -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

אברהם טל -לייב פארק-ראשון לציון-20:00 (פתיחת דלתות)

דודו טסה -לייב פארק-ראשון לציון-20:00 (פתיחת דלתות)

טונה -לייב פארק-ראשון לציון-20:00 (פתיחת דלתות)

מוש בן-ארי -לייב פארק-ראשון לציון-20:00 (פתיחת דלתות)

דב נבון- הצגת יחיד -יוניקורן-פרדס חנה-21:00

אבי נוסבאום -צוותא-תל אביב-21:30

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -מופת-ראשון לציון-21:30

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-21:30

מה קשור ? -היכל התרבות-נס ציונה-21:30

משחקי המוח- נמרוד הראל ודר' חיים שפירא -היכל התרבות-ראשון לציון-21:30

שבוע טוב -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

שחר חסון במופע סטנד אפ -בית החייל-תל אביב-21:30

שלומי קוריאט -היכל התיאטרון-קרית מוצקין-21:30

מופע סטנד אפ ונונסנס -Zoa-קומדי בר-תל אביב-23:30

יום ראשון – 29.9.2019

ערב ראש השנה -שנה טובה לכל בית ישראל--

יום שני – 30.9.2019

חוגגים ראש השנה -Zoa - קומדי בר-תל אביב-22:30

יום שלישי – 1.10.2019

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-11:00

אביב גפן והתעויוט -זאפה אמפי שוני-בנימינה-19:30 (פתיחת דלתות)

טריפונס -זאפה-תל אביב-20:15 (פתיחת דלתות)

יום רביעי – 2.10.2019

שחר חסון במופע סטנד אפ -היכל התרבות-נתניה-21:30

יום חמישי – 3.10.2019

אביב גפן אינטימי -מצודת עכו-עכו-19:30 (פתיחת דלתות)

גבע אלון- מופע אקוסטי -נוקטורנו-ירושלים-20:00 (פתיחת דלתות)

קורין אלאל- 30 שנה לאנטארטיקה. אורחים: ערן צור ואסף אמדורסקי -אולם המופעים-גבעת ברנר-20:00 (פתיחת דלתות)

שלומי קוריאט -מופת-ראשון לציון-21:00

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

דודו ארז והדר לוי -זאפה חיפה-חיפה-22:00

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -תיאטרון היהלום-רמת גן-22:00

נותנים בראש -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
ערן סיב, יור התאחדות קבלני השיפוצים
עונת השיפוצים בפתח
הקמפיין שניצח מול הקמפיין שכשל
מאסטר שף בריאות בדקל
מאסטר שף בריאות ב"דקל"
ר"ג: שאטלים יופעלו בשבתות
רמת דם
אריה פרידמן , יור המועצה הדתית רעננה
נקבע מועד למצעד הגאווה ברעננה
נבחרות הבאולינג והכדורשת של כפר עידוד זכו באליפות ישראל
אלופי הארץ המיוחדים
יריד מכירות יזמים צעירים בקניון עופר לב חדרה
יריד "יזמים צעירים"