שיהיה לך לק כתום

אחרי הטרנדים הלוהטים של גלידת הפחם וגלידת הפיסטוק, הלהיט הבא - הוא גלידה כתומה בטעם גזר. לראשונה בהיסטוריה, חברת התעופה ההולנדית KLM חוברת למותג הגלידה הישראלי "וניליה" לשיתוף פעולה שהוליד מהדורה מוגבלת ובלעדית של גלידה חדשה בטעם גזר, שכולה מחווה לממלכת הולנד

כתב לוקאל 24/09/2019
גלידת גזר, צילום: רינת custom

בפתח השנה העברית החדשה שמביאה עמה רוחות סתוויות של התחדשות, מותג הגלידה "וניליה" של השף-גלסייר איתי רוגוז'ינסקי יוצא בשיתוף-פעולה ראשון מסוגו עם חברת התעופה ההולנדית KLM – ומשיק מהדורה מוגבלת ובלעדית של גלידה כתומה בטעם גזר, שתוצע בכלל סניפי "וניליה" ברחבי הארץ החל מיום רביעי, 25 בספטמבר ועד ל-25 באוקטובר.

השף-גלסייר רקח את הגלידה כמחווה לחגיגות 100 השנים של חברת התעופה ההולנדית וכאות הוקרה לממלכת הולנד, אשר נתיניה היו הראשונים להעניק לגזר את צבעו הכתום במאה ה-17 (עד לאותה העת היה ידוע בצבעיו הלבנים, הסגולים או האדומים), כיוון שהוא הצבע המסמל את דגל בית המלוכה.

גלידת הגזר הכתומה והארומטית מבוססת על שמנת חמוצה, גזר וקרעי עוגת גזר שנטבלה בסירופ הדרים, ליים וברגמונט, ועשויה מחומרים טבעיים, ללא שימוש בחומרים משמרים וללא צבעי מאכל מלאכותיים.

מחירים:

v      מנה קטנה 16 ש"ח

v      מנה רגילה 21 ש"ח

v      מנה גדולה 27 ש"ח

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד לרצח: בת 12 נמצאה ללא רוח חיים
אוראל כהן - מתנדב מצטיין מיוחד
מתנדב מיוחד
הגן הקסום - מתחם ילדים חדשני נפתח  בקניון עופר סירקין פת
"הגן הקסום" - מתחם ילדים חדשני נפתח בקניון עופר סירקין פ"ת
אוכפים את איסור מכירת הטבק בתפזורת
שלושה מקוואות חדשים בעיר
שלושה מקוואות חדשים בעיר
תקציב התמיכות הובא לאישור המועצה
תקציב התמיכות הובא לאישור המועצה
יש להם קייס
נפל לפיר באתר בניה ונפצע באורח בינוני.
נפל לפיר באתר בניה ונפצע באורח בינוני