פותחים שנה בתנועת מחנות העולים

עשרות תלמידים מבתי-הספר היסודיים במגדל העמק השתתפו בשבועיים האחרונים במגוון פעילויות לרגל פתיחת השנה בסניף תנועת הנוער "המחנות העולים" במועדון "הקוביה". את פעילות הפתיחה הפעילו חניכי השכבה הבוגרת הבוגרת משכבות י'-יב'

כתב לוקאל 24/09/2019
צילום באדיבות דוברות עיריית מגדל העמק

בשבועות האחרונים מאז תחילת שנה"ל הגיעו עשרות חניכי השכבה הצעירה, ד'-ו', לפעילויות פתיחת השנה בסניף תנועת הנוער "המחנות העולים" במגדל העמק, במחנה הקוביה שם חיכו להם חניכי הבוגרת ומאז החלה השנה העבירו מגוון רב של פעילויות.


בשבוע הראשון ללימודים הגיעו למעלה מ-60 חניכים וחניכות בכיתות ד'-ו' לפעילות פתיחת השנה הראשונה של השנה אשר הובלה והופעלה על ידי המדריכים הצעירים החדשים שממש לאחרונה סיימו קורס מד"צים במהלך חודש יולי במסגרת התנועה.
ענבל אלעזר, תלמידת כיתה י"ב בתיכון "אורט רוגוזין" ומלוות הדרכה בסניף אמרה: "אנחנו שמחים  לפתוח את שנת הפעילות תש"פ במחנה הקוביה, מחכה לנו שנה מאתגרת ומהנה, אני מזמינה את ההורים לצפות בפעילותינו שגדלה השנה מאוד בעקבות הצטרפות של עוד כ15 מדריכים צעירים חדשים".
ליאל פרדה, מדריכת ה' וחניכה בשכבת י' במחנות העולים הוסיפה: "הכי נהנתי מההפנינג שקיימנו בביה"ס נופים. ה"הפנינג" נתן אווירה טובה לפתיחת השנה, הייתה עבודת צוות של כל הבוגרת במחנה מרגיש שאנחנו עושים המון פעילות. היה כיף לראות את הילדים באים, נהנים ושזה עבודה שלנו, שאנחנו עשינו בעצמינו".
מעבר לכיף וההנאה שב"הפנינג" פתיחת השנה, מצליחה הפעילות לגבש את חניכי הבוגרת בתנועה ולעודד לקיחת אחריות, יצירתיות ושיתוף הפעולה בין כל החניכים במחנה, צעירים ובוגרים כאחד. בקרוב יצאו חניכי המחנה ומדריכיהם לטיול פתיחת שנה בעמק יזרעאל.
מלי אליגוב ראש מנהל החינוך ומשה פרץ מנהל אגף הנוער שיבחו את החניכים ואחלו להם שנת לימודים פוריה ומוצלחת כולל פעילות ערכית סביב "הערבות הדדית" הנושא המרכזי של משרד החינוך.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
כבוד לד"ר ישראל חנימוב
הרוגים ופצועים בשריפה בביתר עילית
הרוגים ופצועים בשריפה בביתר עילית
מקדמים את הרפואה בדרום
שחקני הפועל כפר סבא חוגגים בסיום המשחק
בדקה ה-98 הפועל כפר סבא עלתה לליגת העל!!!
תושבי רחוב מוריה: די לפגוע בנו
חדש במערך המוח במרכז הרפואי שערי צדק
"דרך החיות חזרתי לחיים"
חשד להצתה נוספת של עסק במתחם השוק