חברת מטרופוליס יוצאת במבצע על דירות 4 חדרים

הנחות של 220,000 ש"ח ומעלה בפרויקטים בהרצליה וגבעתיים

כתב לוקאל 25/09/2019
פרויקט פינוי-בינוי מתחם מטרופוליס הרצליה ברחובות מנדלבלט אבן עזרא, צילום: הדמייה און אין אול

חברת מטרופוליס יוצאת במבצע למשפחות צעירות לקראת החגים, במסגרתו תעניק הנחה של 220,000 ש"ח ומעלה על דירות 4 חדרים בשני הפרויקטים המשמעותיים והיוקרתיים שלה בהרצליה וגבעתיים.

מתחם מטרופוליס הרצליה, מתחם הפינוי בינוי הראשון בעיר, הנבנה ברחובות מנדלבלט-אבן עזרא, נפתח לפני כחודשיים לשיווק. במסגרת המבצע תמכור החברה בפרויקט

דירות 4 חדרים ענקיות בשטח של כ-110 מ"ר בהנחה של 250,000 ש"ח ומעלה, כך שמחירן ההתחלתי יעמוד על 2.589 מיליון ש"ח. במתחם נבנים ארבעה בניינים בני 11-14 קומות עם 278 דירות. תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות 3-5  חד', גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

מתחם מטרופוליס גבעתיים, המתחם הגדול והיוקרתי ביותר בעיר, הנבנה ברחובות שדה בוקר- הכנסת, נמצא בעיצומו של שיווק מתקדם במסגרתו מכרה החברה מעל 60% מהדירות לשיווק בפרויקט. המבצע המיוחד על דירות 4 חדרים מציע הנחה של 220,000 ש"ח, כך שמחירן ההתחלתי יעמוד על 2.649 מיליון ש"ח. במתחם ייבנו תשעה בניינים חדשים בני 8 קומות שיכללו סה"כ כ-200 יח"ד. התמהיל מגוון וכולל דירות חדשות ומרווחות בנות 3-7 חדרים, גן ופנטהאוזים.

לדברי עדית פרידמן, מנהלת השיווק והמכירות של חברת מטרופוליס "מצאנו כי שתי הערים מבוקשות על ידי משפחות צעירות בחתך סוציו אקונומי גבוה ולכן החלטנו לצאת במבצע זה לקראת החגים, על מנת לענות על הצורך שלהן  לרכוש דירה חדשה בערים אלו. . ".

אודות מטרופוליס:

חברת מטרופוליס מתמחה בייזום ופיתוח פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית והיא מהגדולות הפועלות כיום בישראל. מטרופוליס, בבעלות קבוצת אלייד וקבוצת אלדר, מהחברות הגדולות במשק הישראלי, מקדמת כיום ביצוע, תכנון ורישוי של כ-30 פרויקטים במתחמי פינוי בינוי ותמ"א 38/2. בשנים הקרובות היא עתידה להוסיף כ-2,000 יח"ד לאלה שהיא בונה היום, עם פרויקטים בתל אביב, הרצליה, גבעתיים, רמת גן ועוד.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
נדחו ההתנגדויות להרחבת מלון דן אכדיה
נורית בר-לב ,  תפקיד חדש כמנהלת מחלקת חינוך
מינוי יוקרתי למנהלת בית הספר היסודי "אמירים" ברמת השרון
נמשיך לעזור לתושבי ויישובי העוטף
"נמשיך לעזור לתושבי ויישובי העוטף"
אישה נהרגה בתאונה באשדוד
רכש חדש להפועל כפס
רכש חדש להפועל כפ"ס
אבן פינה ל-8 גני ילדים חדשים בחדרה
משפצים  את מבנה הצופים
משפצים את מבנה הצופים
מקימי- אופנה לאישה הצנועה