חד וחלק

מבחר תערי גילוח מבית DOVO עכשיו זמינים לרכישה בחנות האונליין של לובלינסקי

כתב לוקאל 03/10/2019
תערי גילוח, צילום אילוסטרציה Unsplash

מכונות הגילוח וידיות הסכינים המתוחכמות לא דחקו אל מחוץ לשוק את התערים המסורתיים שזכו למיתוג מחדש בזכות פיתוחים מתקדמים הן של התער עצמו והן של ידית האחיזה, בעבור אותם גברים המעדיפים גילוח קרוב ומדויק ככל הניתן.

מבנה התער נחלק לשני מרכיבים עיקריים:

הלהב - הלהב הוא למעשה הסכין הבאה במגע ישיר עם העור. הליך הייצור הקפדני מביא בחשבון הן את חדות הלהב, על מנת להבטיח גילוח נקי ויסודי כבר באבחת סכין אחת והן את בטיחות המשתמש, באמצעות רכות וגמישות תבטיח את התאמת הסכין לקימורי הפנים לגילוח חלק וללא פציעות מיותרות. איכות הלהב נקבעת על פי איכות ההשחזה של הסכין ורוחב הלהב, כאשר להבים מושחזים היטב ורחבים במיוחד יספקו מענה אופטימלי לגילוח עור הפנים העדין.

חשוב לבחור בלהב העשוי מפלדת אל חלד הנשמרת לאורך זמן, אינה מחלידה ואינה צוברת בקטריות וזיהומים. חשוב גם לשמור היטב על הלהב, להקפיד על ניקוי וייבוש שלו לאחר השימוש ואחסונו במקום יבש ומחוץ להישג ידם של ילדים למניעת תאונות ביתיות מסוכנות.

הידית - ידית האחיזה של הלהב חשובה הן לנוחות המשתמש והן לשליטה מיטבית בלהב עצמו. הידיות האיכותיות והיוקרתיות יותר בעולם מוצרי הגילוח לגברים הן ידיות מעץ, העשויות מעץ מלא ואיכותי ומוגנות בציפוי אטום הדוחה חדירה של מים. ידיות אלו אינן מחלידות ו/או מתבלות, מספקות מגע נעים, ניתנות לחיתוך ועיצוב בשלל תצורות ומגיעות ברמות עובי וקימור שונות לנוחות מרבית.

פרמטר חשוב נוסף היוצר למעשה את שלמות התער הוא החיבור בין הלהב לידית האחיזה. חשוב לבחור בתער איכותי אשר מציג חיבור הרמטי ויציב מחד גיסא וגמישות לצורך שליטה בלהב מאידך גיסא. על מנת להבטיח שימוש ממושך במכשיר התער יש לוודא גם כי החיבור מאפשר הסרה קלה ופשוטה של התער לאחר מספר שימושים והתקנה של להב חדש בצורה יציבה ובטיחותית.

חברת לובלינסקי היא חברה ישראלית וותיקה אשר שמה לה למטרה לייבא מוצרי איכות מוקפדים במיוחד לצרכן הישראלי, בניהם תערי גילוח של המותג המוביל בעולם: DOVO.

חברות המשווקות מוצרי תספורת למספרות ומכוני יופי וצרכנים פרטיים אשר ביקשו לבחור באיכות הבלתי מתפשרת של תערי הגילוח מבית DOVOנאלצו בעבר לפנות לערוצי השיווק הישיר, אתרי המסחר הבינלאומיים. ערוצים אלו מלבד זמן משלוח ארוך ועלויות תיווך ומשלוח לעתים גם סיפקו לצרכן חיקויים זולים של יצרנים אשר ביקשו לרכוב על גב ההצלחה של המותג המוביל.

ההחלטה של חברת לובלינסקי לשלב את תערי הגילוח האיכותיים מבית VODO במערך השיווק של החברה בישראל היא בשורה של ממש לצרכנים רבים במגזר העסקי והפרטי, אשר זוכים לנגישות למוצרים מובילים של מותג יוקרתי, וזאת לצד אספקה ישירה מחברה ישראלית מוכרת המספקת אחריות למקוריות המוצרים ולאיכותם.

 

חברת לובלינסקי מובילה את השוק בישראל מזה ארבעים שנים בקירוב, מייבאת ומשווקת מבחר רחב של מוצרים המתפרסים על פני מספר תחומים בניהם מוצרים למטבח, לאפיה ולקולינריה, מוצרים לטיפוח ומוצרים מקצועיים. בלובלינסקי מאמינים בשיווק מוצרי איכות של המותגים המובילים בעולם, במחירים תחרותיים והוגנים ותוך מתן שירותים נלווים מעולים. אתר האינטרנט של החברה מהווה את אחת מיחידות הקדמה הטכנולוגית המאפשר הזמנה של המוצרים אונליין, תוך קבלת מפרט מלא ועשיר לכל מוצר ומוצר, תמונות עדכניות ושקיפות מידע מלאה. האתר מאובטח באופן מלא ומאפשר רכישה בטוחה ומהירה, והגעת המוצרים עד בית הלקוח באמצעות מערך שליחויות יעיל ומהיר של החברה.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
מחבקים את שדרות
מעל 1,000 רצים נרשמו למרוץ הלילה של שדרות ושער הנגב
'יש עתיד' בכפר סבא
מתכון פסטה לינגוויני זוקיני
מדריך פיננסי למסחר בבורסה
מדריך פיננסי למסחר בבורסה
קידום תחום המדעים בחברה הבדואית
קידום תחום המדעים בחברה הבדואית
למה להם פוליטיקה עכשיו?
למה להם פוליטיקה עכשיו?
מחקר חדש בדק את הקשר בין חלב והפחתת הסיכון לסרטן
מחקר מעניין לקראת חג השבועות