לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב

לוח הצגות – 14.10.2019 –24.10.2019

כתב לוקאל 13/10/2019
צילום אילוסטרציה i clip art

יום שני – 14.10.2019

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-11:00

התקווה 6- יחד עם אברהם טל ורביד פלוטניק -אמפי דשא-בית גבריאל-18:30 (פתיחת דלתות)

אורי חזקיה מארח חברים -מועדון הסטנדאפ פקטורי-תל אביב-21:30

אורי ברוייר -לגנסקי-נתניה-22:00

חוגגים סוכות בקומדי בר -Zoa - קומדי בר-תל אביב-22:30

ברי סחרוף עם איתמר דוארי ועומרי מור. אורחים: שי צברי ואבטה בריהון -פסגת המצדה-מצדה-02:30 (פתיחת דלתות)

יום שלישי – 15.10.2019

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-12:30 + 15:00 + 17:30

אמי הגנרלית -היכל התרבות-קרית גת-21:00

סוכות שמח בקומדי בר -Zoa - קומדי בר-תל אביב-22:30

יום רביעי – 16.10.2019

שרים החלונות הגבוהים -פסגת המצדה-מצדה-02:30 (פתיחת דלתות)

הרפתקאות ינץ לוי -זאפה ירושלים-ירושלים-12:30

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-12:30 + 15:00 + 17:30

ערן צור- טריו -משק פורת-עין יהב-19:00 (פתיחת דלתות)

אביב גפן והתעויוט. לילה משותף עם היהודים.-בית גבריאל -עמק הירדן-19:30 (פתיחת דלתות)

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-19:30 (פתיחת דלתות)

יהודה פוליקר -זאפה-תל אביב-19:45 (פתיחת דלתות)

ברית מילה -היכל התרבות-רמלה-20:00

ברי סחרוף. הכרטיסים אזלו -אמפי דשא- יד לבנים-בנימינה-21:00

יעקב כהן- מופע חדש  -היכל התרבות-פתח תקווה-21:00

שלום חנוך "קונצרט רוק" -אולם הקימרון-בית שאן-21:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -צוותא-תל אביב-21:30

אורי ברוייר -פאב הפרה-שבי ציון-22:00

סוכת הצחוק- מרתון מטורף לסוכות -Zoa - קומדי בר-תל אביב-22:30

יום חמישי – 17.10.2019

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-12:30 + 15:00 + 17:30

גבע אלון -תחנת רוח-קרית טבעון-20:00 (פתיחת דלתות)

דויד ברוזה -זאפה ירושלים-ירושלים-20:00 (פתיחת דלתות)

אמא מאוהבת -תיאטרון הצפון-קרית חיים-21:00

טונה ונצ'י נצ' ביחד ולחוד -היכל מצדה-מצדה-21:00

יעקב כהן- מופע חדש -היכל אמנויות הבמה-הרצליה-21:00

ישי ריבו . עם נתן גושן-אמפי פארק-ראשון לציון-21:00

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

ערן צור -קפה ביאליק-תל אביב-21:30 (פתיחת דלתות)

אסף מור יוסף בהופעת סטאנד אפ -בית גבריאל-עמק הירדן-22:00

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -תיאטרון היהלום-רמת גן-22:00

נותנים בראש -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום שישי – 18.10.2019

אברהם טל.. מארח את שמעון לוי -פסגת המצדה-ים המלח-02:30 (פתיחת דלתות)

התקווה 6. אורחים: הדג נחש, פלד-הגן הלאומי-מצדה-02:30 (פתיחת דלתות)

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-11:00 + 15:00

אברהם טל- מופע שקיעה -זאפה אמפי שוני-בנימינה-17:30 (פתיחת דלתות)

אמא מאוהבת -תיאטרון היהלום-רמת גן-22:00

רשף לוי "משחק באש" -תיאטרון הצפון-קרית חיים-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -בית החייל-תל אביב-22:00

דניאל כהן במופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

סיבה מסיבה -Zoa -קומדי בר-תל אביב-22:30

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:30

רמי ורד - המופע החדש -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

מרתון סטנד אפ עם כוכבי עובר כל גבול -Zoa -קומדי בר-תל אביב-00:30

יום שבת – 19.10.2019

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-10:00 + 12:30 + 17:00

יהונתן גפן. איך שיר נולד ? -זאפה-תל אביב-11:30 (פתיחת דלתות)

אברהם טל -זאפה אמפי שוני-בנימינה-19:30 (פתיחת דלתות)

מאור כהן- "אפשר לחשוב". מופע סטנד-רוק -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

ברי סחרוף -אולם הקימרון-בית שאן-21:00

ילדים סורגים 2- אבי גרייניק ועידן אלתרמן -תיאטרון הבימה-תל אביב-21:00

ישי ריבו. מופע לנשים -בנייני האומה-ירושלים-21:30

מה קשור ? -היכל התרבות-באר שבע-21:30

שבוע טוב -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

שחר חסון במופע סטנד אפ -אולם המופעים-גבעת ברנר-21:30

מופע סטנד אפ ונונסנס -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום ראשון – 20.10.2019

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-11:00

יהודה פוליקר -זאפה הרצליה-הרצליה-19:45 (פתיחת דלתות)

אביב גפן אינטימי -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

שמחת תורה בקומדי בר -Zoa - קומדי בר-תל אביב-22:30

יום שני – 21.10.2019

AQUA- הקרקס על המים -סינמה סיטי-ראשון לציון-11:00

חווה אלברשטיין ושלומי שבן -אולם נגה- תיאטרון גשר-יפו-21:30

הקפות של צחוק" -Zoa - קומדי בר-תל אביב-22:30

יום שלישי – 22.10.2019

ישי ריבו. מופע לנשים -בנייני האומה-ירושלים-18:00

אלי יצפאן- מופע בידור -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

נדב אבוקסיס- מופע חדש -זאפה ירושלים-ירושלים-20:00 (פתיחת דלתות)

עדי אשכנזי -זאפה חיפה-חיפה-20:00 (פתיחת דלתות)

ישי ריבו. מופע לגברים -בנייני האומה-ירושלים-21:00

ישראל קטורזה -זאפה אמפי שוני-בנימינה-21:00

יום רביעי – 23.10.2019

לשם וחזרה -היכל התרבות-נתניה-20:30

טיפקס -מועדון בארבי-תל אביב-20:30 (פתיחת דלתות)

עדי אשכנזי -תיאטרון הצפון-קרית חיים-21:00

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:30

שחר חסון במופע סטנד אפ -מוזיאון ת"א-תל אביב-21:30

יום חמישי – 24.10.2019

לשם וחזרה -היכל התרבות-נתניה-20:30

אלי ומריאנו -מרכז הבמה-גני תקווה-21:00

אלי יצפאן- מופע בידור -מרכז הצעירים-באר שבע-21:00

אמי הגנרלית -תיאטרון היהלום-רמת גן-21:00

ליטל שוורץ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:00

נדב אבוקסיס- מופע חדש -צוותא-תל אביב-21:00

נעם רותם -ספריה עירונית-קרית אונו-21:00

שרים החלונות הגבוהים -היכל התיאטרון-קרית מוצקין-21:00

דודו ארז -יד לבנים-רעננה-21:30

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -מרכז שטיינברג-חולון-21:30

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

שחר חסון במופע סטנד אפ -היכל התרבות-עפולה-21:30

ערן צור -קפה ביאליק-תל אביב-21:30 (פתיחת דלתות)

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

נותנים בראש -Zoa- קומדי בר-תל אביב-23:30

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
גידול בתמיכת הממשלה בי-ם
בלוטת התריס איך מטפלים?
הנצחת פועלו של הנדבן יצחק אוכברג
הנצחת פועלו של הנדבן יצחק אוכברג
שינה קידומת
קורס כלבנות טיפולית
קורס כלבנות טיפולית
עוד יואל בורשטיין
עיריית רעננה תחזיר היטלי השבחה
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
פורסם תחקיר על נחיתת הגחון בשדה"ת בהרצליה