כללי זהב לטיפוח עור הפנים בכל גיל

טיפוח של עור הפנים דורש אימוץ של הרגלים נכונים. במאמר הבא נסביר לך איך לבחור את הסרומים האיכותיים, מתי להימנע מחשיפה ישירה לשמש ולמה חשוב לשתות הרבה מים. בנוסף, נדגיש את יתרונות הפעילות הגופנית ונבין כיצד שומרים על היגיינה

כתב לוקאל 22/10/2019
כללי זהב לטיפוח עור הפנים בכל גיל, צילום אילוסטרציה pexels

נשים בכל הגילאים יודעות שהן צריכות לטפח ולשמור על עור הפנים שלהן. טיפוח מן הסוג הזה עוזר להשיג מראה חיוני ורענן, הוא מגן על העור מפני נזקים פיזיולוגיים ובעזרתו אפשר גם לעכב תהליכי הזדקנות. אבל איך עושים את זה? הנה 5 כללי הזהב:

1. שימוש בסרומים איכותיים בהתאם לסוג העור והצורך

סרומים רלוונטיים לכל גיל ושימוש נכון בהם בהתאם לסוג העור והצורך מוכיח את עצמו ברמה היום יומית. מה שעושים זה לבדוק קודם כל האם מדובר על עור יבש, לח או מעורב ולאחר מכן לברר איזה סרומים מתאימים עבורו. בהמשך, כל שנותר הוא לסקור את הסרומים של החברות השונות ולמצוא את אלו שיכולים להילחם בקמטים ולתקן את מראה העור בצורה האיכותית ביותר.

2. הימנעות מחשיפה ישירה לשמש

השמש גורמת המון נזקים לעור וכדי לטפח אותו צריך פשוט להימנע ממנה. אבל כמובן שבלתי אפשרי לעשות את זה בצורה טוטאלית, לכן הפתרון הוא להשתמש בתכשירי הגנה עם מקדמי הגנה גבוהים. גם פה, הסוד הוא להתאים את תכשירי ההגנה לסוג העור ולהימנע בכל מקרה מיציאה לשמש בשעות החמות של 10:00-16:00.

3. שתיית מים

שתייה של 10-15 כוסות מים ביום וויתור גדול ככל האפשר על משקאות מוגזים, מעובדים ומסוכרים יעשו פלאים לטיפוח של עור הפנים בכל גיל. בגיל ההתבגרות למשל, שתיית מים היא הפתרון הטבעי הכי אפקטיבי להעלמת כתמי אקנה. בגילאים מאוחרים יותר, שתיית מים מחזירה לעור את הלחות הטבעית, מעכבת הזדקנות ומאיצה את קצב ההתחדשות של התאים.

4. מריחת קרם לחות

אי אפשר לדבר על כללי זהב לטיפוח עור הפנים בכל גיל בלי להזכיר את היתרונות של קרם לחות. ראשית, עור מלוטש ונקי מתאים מתים נראה טוב יותר וקל יותר להזין אותו לעומק. שנית, צריך למרוח קרם לחות כל בוקר וכל ערב כדי לתת לו להיספג. בנוסף, חשוב למרוח את הקרם בתנועתיות כלפי מעלה ולעשות זאת בשכבה עדינה לפני מריחת מייק אפ.

5. ניקוי ושמירה על היגיינה

עור הפנים זקוק לסביבה נקייה וסטרילית על מנת להיראות במיטבו. אם את רוצה לטפח את העור, כדאי כבר מגיל צעיר להתרגל לנקות אותו לפני שנכנסים למיטה, אחרי יום ארוך עם איפור ותוך שימוש במסירי איפור ובמים מיסלריים. למזלך, יש המון תכשירי טיפוח וקוסמטיקה שעוזרים לנקות את העור ללא פראבנים, סיליקון וצבעים מלאכותיים והשימוש בהם יכול להשאיר אותך ללא תחושת שמנוניות.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
פסטיבל מוזות בשוהם
תוצרת תשעט
תוצרת תשע"ט
המורה של המדינה אולגה בן אבי
המורה של המדינה
אחים מעבר לים
אחים מעבר לים
נפתחה ההכשרה הדיגיטלית
קהילה דיגיטלית ברהט
הדיון על תכנית הבניה באפולוניה עובר לעליון
הדיון על תכנית הבניה באפולוניה עובר לעליון
פתיחת בית הקפה החדש בפארק רעננה
נפתח בית הקפה החדש בפארק רעננה
הרוג בתאונה בצפון