דירות חדשות להשכרה ארוכת טווח ביבנה הירוקה

השוכרים יקבלו דירה חדשה לחלוטין "מהניילונים" לתקופה של חמש שנים; שש דירות הושכרו תוך שבועיים, ארבע דירות אחרונות נותרו

כתב לוקאל 04/11/2019
יבנה הירוקה, צילום הדמיה באדיבות חברת גיא ודורון לוי

חברת גיא ודורון לוי הודיעה על השכרה ארוכת טווח של עשר דירות חדשות בנאות רבין ביבנה הירוקה. השוכרים יקבלו דירה חדשה לחלוטין "מהניילונים", ויהיו הראשונים לגור בה.  מדובר בשכירות לתקופה של חמש שנים אשר מבטיחה יציבות וביטחון לשוכרים שיקבלו לידיהם דירה חדשה הנמצאת במסגרת אחריות קבלן, וכל זאת במחירים המקבילים למחירי השכירות בשוק.

החברה הודיעה לפני כשבועיים על מלאי של עשר דירות להשכרה, ומתוכן הושכרו כבר שש דירות. ארבע הדירות שנותרו הן שלוש דירות גן ודירת פנטהאוז אחת, כולן בנות 5 חדרים. דירות הגן משתרעות על פני  129 מ"ר וכוללות גינה ענקית של 130-170 מ"ר, שתי חניות ומחסן, ומוצעות להשכרה במחיר של 7,000 שקל. דירת הפנטהאוז היא בגודל של 166 מ"ר ומרפסת ענקית של 67 מ"ר, היא נמצאת בקומה החמישית והאחרונה וכוללת גם היא שתי חניות ומחסן. הדירה מוצעת במחיר של 7,500 שקל. מועד הכניסה לדירות הוא הראשון לחודש אפריל הקרוב.

נאות רבין-יבנה הירוקה היא שכונה צעירה, תוססת ומפותחת הכוללת פארקים רבים, מרכזים מסחריים, מוסדות חינוך ועוד, והכל במרחק הליכה מהבית. חלק ניכר מתושבי השכונה הם משפחות צעירות.

אושרי זפרני, סמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת גיא ודורון לוי, אמר כי "יבנה הירוקה היא שכונה צעירה, מטופחת ומושקעת הנהנית מביקוש רב, ולכן לא הופתענו מכך שמרבית הדירות שיצאו לשוק כבר הושכרו. אחת הבעיות המרכזיות בשכירות היא חוסר היציבות והביטחון, בעיקר כאשר מדובר במשפחות עם ילדים בגילאי בית ספר. שכירות ארוכת טווח היא פתרון מצוין, חברת גיא ודורון לוי שמחה לפעול בכיוון זה ולספק לאזרחי המדינה פתרונות דיור מגוונים, איכותיים ומדויקים".

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
פצוע קשה בתאונת עבודה בכפר סבא
פצוע קשה בתאונת עבודה בכפר סבא
ההיגיון שברגש
מפגש עם קהילת כינור דוד
מפילים מחיצות
המספרים של מושי
ברוידא נכנס לתפקיד ראש העירייה
נועה ורז
רז אחי הגדול הקטן
פותח דף חדש
נחשפו שתי פרשיות סמים בהרצליה