ישובים ומושבים

נעצרה בגמר

נבחרת הכדורסל של תיכון כצנלסון נוצחה ביום חמישי שעבר בגמר ליגת התיכונים על ידי הנבחרת הטובה בארץ, תיכון חדש ת"א. הזכיה ההיסטורית תצטרך לחכות

זאב גולדשמיט 26/12/2018
שחקני כצנלסון (בלבן) מול תיכון חדש ת"א. צילום: ארז עוזייר

נבחרת הכדורסל של תיכון כצנלסון כפר סבא עשתה עונה מצוינת כשלא הפסידה ולו משחק אחד כל הדרך את הגמר. אבל במאני טיים היא לא עמדה בלחץ, והפסידה בגמר ליגת התיכוניים לתיכון חדש תל אביב 96:67. הזכייה הראשונה בגביע תצטרך לחכות.


כאלף תלמידים מכפר סבא הגיעו ביום חמישי לאולם הדרייב-אין בת"א ויצרו אוירה מחשמלת (2000 צופים היו במשחק) כדי לעודד את שחקני כצנלסון, שנהנתה מאחד השנתונים הכי מוכשרים בשנים האחרונות. גם ראש העירייה, רפי סער, הגיע למעמד החשוב. את כצנלסון מאמן יניב פילו, שמדריך את השחקנים גם בליגת העל לנוער כשבראש המערכת המנהל המקצועי הוד בן הרצל. עוזר המאמן הוא יוני פרונט. בפתיחה זה עוד היה צמוד, אבל עד סוף הרבע הראשון תיכון חדש עם השחקן הטוב בארץ בגילאי הנוער, דני אבדיה, שמשחק במכבי ת"א בבוגרים, הצליחה לברוח ליתרון דו סיפרתי. במחצית המשחק נראה גמור כשכפר סבא הייתה בפיגור 21, אבל כפר סבא עם הרבה אופי חזרה למשחק וצימצמה את ההפרש לארבע נקודות. דווקא משנראה היה שהמשחק נפתח מחדש, תיכון חדש התעוררה בעוד אצל שחקני כצנלסון אפסו הכוחות.

 

 בסיום המשחק, הוד בן הרצל ויניב פילו הודו לשחקנים על המאמץ ועודדו אותם. פילו, שלצערו חגג יום הולדת בהפסד, אמר: "עברנו עונה מדהימה. עברנו ארבעה חודשים של שיכרון חושים בלי אף הפסד עד לגמר. לא מובן מאליו העידוד והתמיכה של כל בית הספר והמנהל ד"ר טובי רוזנברג, שהתמיכה שלו בספורטאים לאורך השנה היא מעל ומעבר".


עילי שאול עם 15 נקודות ו- 7 ריבאונדים היה משכמו ומעלה, ולצידו בלט אליעד רשליין עם 14 נקודות ו-8 ריבאונדים. יתר הקולעים: איתי חורין ורועי פריצקי 9 נק' כ"א, עומר שדה ביטרמן 8 נק', נדב צנגר 7 נק', ניר שפר 6 נק'.          

על ההפסד בגמר הוסיף פילו: "על הנייר תיכון חדש קבוצה יותר מוכשרת מאתנו, אבל במעמד כזה השחקנים שלנו גילו הרבה אופי כשחזרו מפיגור 21. הקאמבק היה קצת מוקדם מידי ונשארנו בלי אוויר. ההפרש אינו משקף את יחסי הכוחות האמיתיים בין שתי הנבחרות. יש לנו מחזור מוכשר, ונמשיך לחלום. מי יודע, אולי בשנה הבאה נזכה באליפות".


עוד בישובים ומושבים
חשבנו שיעניין אותך גם...
כתובות גרפיטי רוססו על קירות בית כנסת בן 1800 שנה
ונדליזם בבית הכנסת העתיק במירון
מתגייסים למען עמותת עמיחי
מתגייסים למען עמותת "עמיחי"
מחאת תלמידי הנגיד בסיום שנת הלימודים
משרד החינוך אמר לא לשבוע לימודים של חמישה ימים
כפר סבא נוסעת בקארפול
הסתיימה הטמנת רשת החשמל ברחוב השוק בת"א
מיטב הסלבס גוייסו למען נערות בסיכון
מיטב הסלבס גוייסו למען נערות בסיכון
נגזר דינו של שוטר שתקף עצור וחישמל אותו בטייזר
נגזר דינו של שוטר שתקף עצור וחישמל אותו בטייזר
יריד המגמות הטכנולוגיות בחולון
יריד המגמות הטכנולוגיות בחולון