ישובים ומושבים

"נזק סביבתי עצום ופגיעה באיכות החיים"

עבריינים השליכו כמויות פסולת אדירות במרחבים הפתוחים בנגב

כתב לוקאל 20/03/2019
צילום: דוברות מועצת בני שמעון

אמש (19.3.19) השליכו עבריינים כמויות אדירות של פסולת בשטח שמורת פורה בסמוך לבית קמה, במועצה האזורית בני שמעון. בבני שמעון נלחמים בתופעה ומתכוונים לאתר יחד עם המשטרה הירוקה ומשטרת ישראל את הפושעים ולמצות איתם את הדין.

ניר זמיר, ראש המועצה האזורית בני שמעון: "יש פה עבירה ברורה על החוק בצורה בוטה תוך פגיעה באיכות החיים של תושבי הדרום, נזק סביבתי עצום על ידי זיהום המרחבים הפתוחים, השדות החקלאיים וכמובן זיהום האוויר. לא נאפשר לקבלנים להשתמש במרחב הכפרי כפח האשפה שלהם. אנו מתכוונים לטפל ביד קשה בכל עבירה שכזו על החוק יחד עם המשטרה הירוקה ומשטרת ישראל. לא נאפשר לפורעי חוק לעשות כל העולה על רוחם בנגב ולהחריב את איכות חיינו"

ניר בר דוד, מנכ"ל פארק המיחזור והחינוך הסביבתי דודאים שבנגב: "שוב, פיגוע סביבתי במרחבי הנגב! פעם נוספת אנחנו עדים לתופעת השלכת פסולת בשטחים הפתוחים בנגב על ידי עבריינים. מדובר על קבלנים וחברות בנייה פורעי חוק אשר במקום לשלוח את הפסולת בניין שלהם לאתר מורשה בצורה חוקית הם מזהמים את הסביבה וזורקים את הפסולת במרחבים חקלאיים בנגב ללא תשלום. חלקם אף שורפים את הפסולת בשטחים הללו ומייצרים סכנת שריפה גדולה יותר וכמובן זיהום אוויר ברמה גבוהה מאוד. אנחנו תומכים ברשויות החוק אשר מנסות להילחם בתופעה הזו ולמגר אותה".

 

עוד בישובים ומושבים
אתר לוקאל 01/08/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
פרויקט פסגת דן ברמת גן
הייטקיסטים נהנים יותר ברמת גן
קונסולית צרפת הגיעה לרעננה
אתר בניה , צילום אילוסטרציה
פועל נפצע בתאונת עבודה ברעננה
כתובות נאצה נכתבו על תמונת רבין, זל
כתובות נאצה נכתבו על תמונת רבין, ז"ל
דרבי לסיפתח
אביחי ארביב פורש מהחיים הפוליטיים
אביחי ארביב פורש מהחיים הפוליטיים
המדענים של העיר