ישובים ומושבים

קק"ל תקים חניוני מנוחה לאורך כביש 90

בעקבות תאונות הדרכים הקשות שהתרחשו בשנים האחרונות בכביש 90, החליטו בקק"ל, בשיתוף עם המועצה האזורית הערבה התיכונה, חברת נתיבי ישראל ומועצת אילות, על שיפוץ חניונים והקמת נקודות עצירה להתרעננות חדשות לאורך הכביש. השבוע סיירו בכביש מנהל מרחב דרום בקק"ל, דניאל גיגי, ראש המועצה, ד"ר אייל בלום ,וסגן מנהל מחוז דרום של נת"י

כתב לוקאל 16/06/2019
נציגי קק
צילום באדיבות קק"ל

כביש 90, החוצה את ישראל ומחבר בין מעבר גבול טאבה הסמוך לאילת ולטבריה בצפון, מהווה ציר מרכזי לנוסעים לאילת וחזרה. במקטע הדרומי שלו מתרחשות במהלך השנה תאונות דרכים רבות וחלקן אף קטלניות. בסיור שקיימו השבוע נציגי קק"ל, מועצת הערבה התיכונה ונציגי נת"י נקבעו נקודות בהן יוקמו חניוני עצירה ומנוחה מצומת הערבה ועד העיר אילת, במטרה לצמצם את מספר התאונות ולאפשר לנהגים לעצור מבלי לסכן את משתמשי הכביש.

את הסיור ניהלו מנהל מרחב-דרום בקק"ל, דניאל גיגי, וראש המועצה האזורית הערבה התיכונה, ד"ר אייל בלום. נציגי קק"ל והמועצה סיירו לאורך הכביש ובנקודות בהן יוקמו נקודות העצירה. נכון לעכשיו נקבעו ארבע נקודות עצירה במקומות מרכזיים בסמוך לכביש.

דניאל גיגי, מנהל מרחב דרום בקק"ל, סיפר: "כחלק מהמשימה שלנו בתחומי התיירות וההתיישבות בדרום, לקחנו על עצמנו גם למצוא פתרון ישים לתיירים ולתושבים המשתמשים בכביש 90. כדי לצמצם את מספר התאונות בכביש התייעצנו עם מומחים והחלטנו בשיתוף המועצה על הקמת נקודות עצירה למנוחה והתרעננות לאורך הכביש. אני מאמין כי בשבועות הקרובים צוותי קק"ל יכנסו לשטח ויחלו בעבודות הכנת תכניות מקצועיות ובשדרוג החניונים הקיימים. אני מקווה כי בכך נוכל לתרום לבטחון הנוסעים  ולצמצום תאונות הדרכים".

עוד בישובים ומושבים
חשבנו שיעניין אותך גם...
מלחמת העתירות
טיסות מחיפה ורמון לאירופה ללא אגרות
יור ארגון קבלני פתח תקווה אהרון דינוביץ
ירידה במספר הדירות בהתחדשות עירונית
בר מדליקה
יצאו פיקס
מטרו הרצליה?
מטרו בהרצליה?
רצו בצבע
מוזיאון הנגב לאומנות
פעילות פורים במתחם המוזאונים בבאר שבע