ישובים ומושבים

מלגות בסכום שיא

מועצה אזורית חוף הכרמל תעניק השנה מלגות בסכום שיא של 800 אלף ש"ח לסטודנטים לתואר ראשון ושני בחוף הכרמל

כתב לוקאל 22/07/2019
מועצה אזורית חוף הכרמל
צילום: אבי ברומברג

 מלגות בסכום שיא - 800 אלף שקל.

אסיף איזק ראש המועצה האזורית חוף הכרמל : "גאה לעמוד בראשה של מועצה שמקדישה מאות אלפי שקלים מתקציבה למלגות. באמצעות מרכז הצעירים שמרכז את תחום המלגות במועצה אנחנו נגדיל את היקף האוכלוסייה הפוטנציאלית להשכלה גבוהה וניתן לכל צעיר וצעירה אפשרות לרכוש השכלה אקדמאית, מלגות חוף הכרמל ייחודיות, המלגה משלבת בין מעורבות בקהילות שלנו לבין פיתוח וקידום מנהיגות הצעירים ביישובים".

המועצה תעניק מלגה  לכל סטודנט וסטודנטית פעם אחת במהלך לימודיהם האקדמיים לתואר הראשון או שני, סה"כ יחולקו השנה כ- 800 אלף ₪ מלגות, ל- 80 סטודנטים תושבי המועצה. כל סטודנט שיתקבל לתכנית המלגות יקבל מלגה בגובה של  10 אלף ₪.

מטרת תכנית המלגות היא לסייע לסטודנטים להשלים את לימודיהם מחד, ולקדם את מעורבותם והשפעתם בקהילה מאידך. הזכאות למלגה הינה כפוף לביצוע 140 שעות התנדבות ותרומה לקהילה, במשך שנת הלימודים. בנוסף, 15 סטודנטים נבחרים יזכו לקחת חלק בתכנית פיתוח והעצמה ייחודית במסגרת המלגה, שיכנו להם כלים נוספים בתחום עיסוקם. המלגה תרוכז ע"י מחלקת הצעירים של המועצה ותוענק בשיתוף 'מפעל הפיס'.

בתוך כך, צייןראש המועצה האזורית חוף כרמל, אסיף איזק כי הוא גאה לעמוד בראשה של מועצה שמקדישה מאות אלפי שקלים מתקציבה למלגות. באמצעות מרכז הצעירים שמרכז את תחום המלגות במועצה אנחנו נגדיל את היקף האוכלוסייה הפוטנציאלית להשכלה גבוהה וניתן לכל צעיר וצעירה אפשרות לרכוש השכלה אקדמאית, מלגות חוף הכרמל ייחודיות, המלגה משלבת בין מעורבות בקהילות שלנו לבין פיתוח וקידום מנהיגות הצעירים ביישובים.

תמר קציר, מנהלת מרכז הצעירים: " שמחים לעדכן כי מעתה, מלגות חוף הכרמל יינתנו לסטודנטים לתואר ראשון ושני שיתרמו מזמנם לקהילת חוף הכרמל. התכנית תציע מגוון רחב של מקומות השמה לסטודנטים, שביניהם: מסגרות חינוך, הגיל השלישי, ליווי ילדים עם צרכים מיוחדים ועוד, מזמינה את הסטודנטים מחוף הכרמל להתעדכן באתר המועצה ולהירשם לתכנית המלגות".

עוד בישובים ומושבים
חשבנו שיעניין אותך גם...
רוזי שנדל הלכה לעולמה
אישום: השליך כלבים מחלון
פאר יגרמן. ליעל את המענה לתושבים
שקט מצלמים
תחנות היסעים חדשות ברחבי ב"ש
יריד הלייף סטייל חוזר
יריד הלייף סטייל חוזר
פצועה מיידוי אבנים בכביש 60
לימוד משותף
ממותה
בחזרה לעידן הקרח