ישובים ומושבים

אלפי מאפרות יחולקו לשימוש המעשנים בחופים

עשרות אלפי בדלי סיגריות נאספו בתחילת השבוע בחופי שדות ים ואקוודוקט במסגרת יום הניקיון העולמי

כתב לוקאל 25/09/2019
עובדי פיליפ מוריס בניקוי החוף, צילום: ערן נדם אתגרים הפקות

בדלי הסיגריות הפכו לאחד הדברים הנפוצים ביותר לאורך רצועת החוף של ישראל ומטרד עבור המתרחצים. במבצע לאיסוף בדלים במטרה להפוך את החופים נקיים יותר והעלאת המודעות להשלכתם לפח, התייצבו  כ – 200 עובדי חברת פיליפ מוריס בע"מ בחופי שדות ים ואקוודוקט וניקו את החופים מפסולת, פלסטיק ועשרות אלפי בדלי סיגריותהמבצע היה חלק מיום הניקיון העולמיWorld CleanUp Day   (WCUDשאשתקד השתתפו בו - 18 מיליון מתנדבים ב – 157 מדינותבחודשים הקרובים,החברה תפיץ את חפיסות המותגים שלה כשעל גב החפיסות מדבקה לתזכורת כי "הבדלים וחפיסות מקומם בפח בסיום השימושואלפי מאפרות קונוסים יחולקו בנקודות המכירה ברחבי הארץ לשימוש המעשנים בחופים.

רועי עמית,מנכ"ל החברה אמר בסוף היום: " על חופי הארץ להישאר נקיים לטובת הרוחצים ובעלי החיים באזור ועל כל אחת ואחת מאיתנו האחריות להשליך את הפסולת והבדלים לפח. אני גאה בעובדי החברה שנרתמו ליוזמה כה חשובה והיוו דוגמה אישית.הקיימות והאחריות התאגידית הינם מעמודי התווך של החברה במאבק בזיהום סביבתי והמטרה של כולנו היא להוביל לשינוי התנהגותי בחברה בכדי לשמור על כדור הארץ שלנו נקי. "

יום הניקיון העולמי הינו יוזמה של ארגון Let’s Do It World   (LDIT) למען עולם נקי יותר והעלאת המודעות להשלכת פסולת לפח באמצעות יוזמות ניקיון ארציות וקמפיינים במדינות הנרתמות לכך.

עוד בישובים ומושבים
חשבנו שיעניין אותך גם...
חברי מועדון הליונס
הליוניסטים פתחו שנת התנדבות חדשה
יור ארגון קבלני חיפה, חיים פייגלין
"כרבע מיליון העוסקים בענף הבנייה נפגעו ממדיניות האוצר"
ראש השנה בניחוח אשפה
ראש השנה בניחוח אשפה
חינוך וקהילה בהוד השרון
יובל טאוסי בן 40 תושב  רעננה
כל הארץ דוורים דוורים
שביל החושים
מחזירים את הטבע לעיר
המדריך המקיף לציוד משרדי שאתם חייבים להכיר
סוגרת מעגל