ישובים ומושבים

איש-איש תחת גפנו

בחול-המועד סוכות יקב קסטל המוערך בבעלות משפחת בן-זקן, יערוך סיורים וטעימות במתחם המבקרים האקסקלוסיבי של היקב במושב יד-השמונה, וביום חמישי 17/10 יארח שוק אמני אוכל

כתב לוקאל 02/10/2019
יקב קסטל, צילום: אלעד ברמי

בין אם עולים לירושלים בחול-המועד סוכות כחלק ממנהגי "שלושת הרגלים" ובין אם מתכננים טיול בחיק הטבע במזג האוויר הנהדר של החג, יקב קסטל המוערך, השוכן במושב יד-השמונה בהרי ירושלים, מציע בחול-המועד סיורים אקסקלוסיביים במתחם המבקרים של היקב. הסיורים כוללים הדרכה וטעימת יינות עם הצוות המקצועי של היקב, הצצה למרתף החביות העשיר של משפחת בן-זקן וסיור ברחבי היקב, אשר חושף את ההיסטוריה הייחודית של משפחת הייננים, המתכתבת עם סיפורה החקלאי והציוני של מדינת ישראל.

הסיורים ביקב נערכים בתיאום מראש בלבד בימים שלישי 15/10 ורביעי 16/10 בין השעות 10:00-16:00, וביום שישי 18/10 בין השעות 10:00-14:00. עלות הכניסה הינה 130 ש"ח לאדם. במידה והסיורים יהיו מלאים למי שיגיע ליקב בספונטניות, ניתן לשבת במרפסת היקב שמשקיפה להרי ירושלים וליהנות מיינות היקב ומפלטת גבינות, על בסיס מקום פנוי.

בנוסף לסיורים, ביום חמישי 17/10 יארח היקב שוק אמני אוכל, בין השעות 10:00-16:00 בשיתוף פעולה עם קייטרינג "לואיזה". השוק יציע את מגוון יינות היקב בכוסות או בבקבוקים, דוכני אוכל ייחודיים, תוצרת מקומית של מיטב המגדלים והיצרנים באזור הרי ירושלים – גבינות, לחמים, דבש, טחינה, תבלינים, ריבות, שמני זית ועוד. באירוע ניתן יהיה לרכוש מוצרי מזון איכותיים ומקומיים ולשמוע על תהליכי הייצור הייחודיים מפי היצרנים עצמם.

שוק אמני אוכל יתקיים ביום חמישי 17/10 בין השעות 10:00-16:00. הכניסה ללא תשלום. ניתן להירשם מראש באתר היקב: www.castel.co.il.

עוד בישובים ומושבים
חשבנו שיעניין אותך גם...
חברי סיעת מרצ רעננה. מימין: עדי דיאמנט, רונית ויינטראוב (יור הסיעה), דבי סלוצקי וצבי נדב
הערעור של מר"צ על התוספת בארנונה, ידון בוועדות
כאלף יח"ד במסגרת "מחיר למשתכן" בת"א
הולכים על זה
פועל נפצע קשה לאחר שנפל מגובה רב
נתוני המועצה הדתית בכ"ס לכבוד ט"ו באב
צוות הגנים ואמן הילדים דור הגיבור
ילדים למען ילדים
רוסלנה רודינה ועדי ביטי
מי הם הפריזנטורים החדשים של רשת גלי?
ההתעללות נמשכת