ישובים ומושבים

עושים שירה בכרמל

ערב יוצרים מקומיים בספריית חוף הכרמל

כתב לוקאל 29/10/2019
ספריית חוף הכרמל, צילום באדיבות דוברות מועצת חוף הכרמל

כחלק מהתרבות השוקקת במועצת חוף הכרמל אנו ממשיכים בערבי 'סופרים אותנו-יצירה מקומית' בספרית 'כותר כרמל'- הספרייה הציבורית של המועצה במשכנה בהיכל התרבות מוזה. השנה זוהי השנה השנייה בה יתקיים ערב שנותן במה ליוצרים המוכשרים תושבי מ.א. חוף הכרמל.

השנה הערב נקרא 'עושים שירה', אנו מביאים לקדמת הבמה את המשוררים – משוררים שפרסמו ספרי שירה ומשוררים שכותבים למגרה. בערב יקריאו וחלקם אף ישירו את שיריהם: מיכל אייל תושבת קיסריה, יצחק גוילי תושב קיסריה, עפרי גורן בראון תושבת כרם מהרל, אלחנן לואיס תושב צרופה, הדר מרקו תושבת עופר, איתי נהורן ואיריס רילוב מבית חנניה, אביב סבג תושב מגדים, דוד שילוח תושב עופר ולילך תבור תושבת עתלית. בערב שתשתתף גם הנבלנית דניאלה רועי מעין הוד, קבוצת המחול 'נעות בציר הזמן' בקטע מחול קצר בהשראת כתביו של ז'ורז פרק. את הערב תנחה זהרה כהן תושבת עופר.

אילת גוטיארז, מנהלת הספרייה, מוסרת כי הספרייה משמשת כמקום מפגש איכותי ונעים לתושבים ומשמשת כסלון תרבותי לתושבי חוף הכרמל, בנוסף להשאלת הספרים המסורתית, מתקיימים בספרייה אירועי תרבות לילדים ומבוגרים בדגש על ספרות ועולם הרוח- צוות הספרייה מדווח כי הכי מחמם את הלב אלו הארועים שבהם התושבים עצמם מיצרים את התוכן , כמו ערב השירה המתקרב ואירוע חנוכה, בו ילדי המועצה יוצרים בסדנאות יצירה פרי מחשבתם וכפיהם.

האירוע יתקיים בספרייה שבמרכז מירב ביום חמישי ה 14/11/19 בשעה 20:00 פתיחת דלתות ותחילת הערב ההקראה בשעה 20:30.

עוד בישובים ומושבים
כתב לוקאל 06/10/2019
כתב לוקאל 02/10/2019
כתב לוקאל 02/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חובטים וזוכים
חובטים וזוכים
זיקוקים
הופעות יום העצמאות ברעננה
תערוכה בגלריה בפארק רעננה
תערוכה בגלריה בפארק רעננה
"סמי הפיצוציות" נתפסו בדרך לעזה
פועל נפצע באתר בנייה בנתניה
"הגיל שלי זה יתרון"
מעון נעמת ברחוב הכוזרי. תלונות של ההורים
"ההזנחה הפושעת של ילדינו אינה יכולה להימשך"
אופנוען נפצע בתאונה ברעננה
אופנוען נפצע בתאונה ברעננה