אבן יהודה

חודש הבריאות באבן יהודה

המרכז של קרסו באבן יהודה יערוך לאורך חודש יוני פסטיבל בריאות עם מגוון רחב של אירועים ואטרקציות שאסור לפספס

כתב לוקאל 16/06/2019
חודש הבריאות במרכז של קרסו אבן יהודה
צילום: שאטרסטוק

מתחם הבילוי המרכז של קרסו באבן קרסו יערוך לאורך חודש יוני פסטיבל שלם בנושא בריאות, שיציע אירועים רבים לכל המשפחה. מבקרי הפסטיבל ייהנו מהטבות אטרקטיביות, כמו מגבת חוף מעוצבת במתנה ובמהלך כל החודש, במהלך כל החודש יוצע יוגורט טרי או פרוזן יוגורט בלה גופרה ב-10 ₪ בלבד. באלמונד סיטי יציעו לכם פדיקור מקצועי ב-100 ₪ בלבד ויתנו לכם קרם רגליים במתנה, וכן קופוני הנחה אטרקטיביים של הסופר פארם יחולקו באירועים השונים. בין האירועים:

  • ביום ראשון ה-23.6.19 בשעה 21:00 תתקיים סדנת נשימות עם דריה אייל בשיתוף בודי מושן. נשימה היא הכלי החשוב ביותר לפתרון כל המכאובים, פיזיים נפשיים ורגשיים. עם השנים הנשימה שלנו הופכת שטחית ובכך נמנעת מאיתנו התנועה הטבעית של האנרגיה בגוף, החיבור לסביבה, התנועה הנכונה, אספקת חמצן תקינה לרקמות הגוף ועוד. בכוחה של הנשימה לאזן את מערכת העצבים. מחלות רבות נגרמות בשל חוסר איזון בין רגיעה לפעולה במערכת העצבים האוטונומית. משתתפי הסדנה ילמדו טכניקות נשימה מעולם היוגה והצ'י קונג, באופן חווייתי. יש להירשם מראש בחינם: 03-9595355, מספר המקומות מוגבל.

  • ביום שני ה-24.6.19 בשעה 11:00 תתקיים התעמלות לאמהות ותינוקות בבודי מושן, כולל פינוקים והפתעות, כגון דוגמיות שוות של מוצרים הנמכרים בסופר פארם. יש להירשם מראש בבודי מושן, בעלות סמלית של 30 ₪ במקום ב-90 ₪.
  • ביום רביעי ה-26.6.19 בשעה 17:00 תתקיים הפעילות "מרפאת דובים" בשיתוף מכבי. פעילות חווייתית ומלמדת המפחיתה חרדות מבדיקות, הילדים מוזמנים להביא את הבובה או הדובי מהבית. בנוסף תתקיים פעילות "ירקות בגינות" פעילות של "כוח הצבע" ועידוד הוספת ירקות לגיוון התזונה היומית. למתחם הפעילות יגיעו נציגים של מכבי טבעי שיתנו דוגמאות לטיפולים אלטרנטיביים. הכניסה בחינם.


המרכז של קרסו, רחוב המייסדים 62 פינת ההסתדרות, אבן יהודה

 

עוד באבן יהודה
חשבנו שיעניין אותך גם...
פורום ממונות הטרדה מינית הושק ברעננה
פורום ממונות על נושא הטרדה מינית הושק ברעננה
מכת נחשים ברמת השרון
מכת נחשים ברמת השרון
התושבים מתנגדים לתחנות האוטובוס
מסמכים הושלכו בחצר החברה לקידום החינוך והתרבות
מסמכים הושלכו בחצר 'החברה לקידום החינוך והתרבות'
גימרה אמרה מקבל את מגן ההוקרה מראש העירייה
שיא ישראלי במרתון
הרב דר מיכאל לייטמן
מה חשוב לזכור בימים אלו?
גבר טבע למוות בתא
גבר טבע למוות בת"א
עמותת רחשי לב
"מי שמנצח את הסרטן צריך להמשיך לרוץ את החיים"