ראש העין

ביקור המנכ"ל

מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב ביקר בראש העין

תמי מאור 20/06/2018
מנכ"ל משרד החינוך בראש העין (צילום: דוברות ראש העין)

מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב, ומנהלת מחוז מרכז עמליה חיימוביץ, נפגשו השבוע בתיכון בגין בראש העין עם צוותי אגף החינוך העירוני, המנהלים של בתי הספר בעיר ומפקחי משרד החינוך למפגש שיח לקידום מערכת החינוך בעיר. 

 המפגש נועד לקדם תהליכים חינוכיים והתקיים על רקע נתוני התמונה החינוכית ברשות, שכוללים נתונים אודות אקלים בתי הספר, הישגיים לימודיים והישגים ערכיים, מידע אודות תקציב לתלמיד לשנה, נתוני התמדה ונשירה, ממוצע תלמידים בכיתה ועוד.

 אבואב: "צמיחת מערכת החינוך תלויה בטיב שיתוף הפעולה בין כל גורמי החינוך, שכן חינוך משמעו שילוב ידיים ועשייה משותפת. מערכת החינוך בראש העין משקפת גם היא את הצמיחה וההתפתחות, שילוב התושבים הקיימים והחדשים בעיר, ועושה זאת בהצלחה. שנת הלימודים שנפתחה עומדת בסימן צמצום פערים, הישגים לימודיים דוגמת רפורמת האנגלית הדבורה, הישגים ערכיים והשקעה נרחבת בגיל הרך. נמשיך לפעול לחיזוק איכות ההוראה להצלחת תלמידי ישראל".

חיימוביץ: "המפגשים מסמלים את הגישה שלנו כמחוז וכמשרד. אנו רואים בשיתוף פעולה ועבודה הרמונית מפתח להצמחת מערכת חינוך מכילה, מקדמת ומוצלחת. אנחנו מסמכים שנת לימודים פורייה ומוצלחת, ונמשיך לקדם הישגים רב-תחומיים ברחבי המחוז".

 ד"ר נגיסט מנגשה, מנהלת אגף החינוך והנוער: "אני רואה בביקור של מנכ"ל משרד החינוך צעד חשוב בעיר גדלה ומתפתחת. יש לנו אתגרים והצלחות בתחומים של הישגים לימודיים, ערכיים וחברתיים. יש לנו אג'נדה משותפת ואני מאמינה כי החידוד  של המטרות היה חשוב. המנכ"ל הראה בקיאות בנעשה בעיר ושיתף את המנהלים של בתי הספר ואותנו בדעותיו ואנו מעריכים זאת".

עוד בראש העין
חשבנו שיעניין אותך גם...
בשם הממלכה
אירוע דקירה במרכז כפר סבא
10 בתי ספר חדשים ייפתחו בי-ם
חשד: התחזה לרופא וביצע עבירות מין
העזיבה של רונן
מטבח לימודי במוסנזון
חקלאות אורבנית בתיכון מוסינזון
צעיר נפצע באירוע דקירה במרכז כפר סבא
צעיר נפצע באירוע דקירה במרכז כפר סבא
4 דרכים לחסוך בחשמל בקיץ
4 דרכים לחסוך בחשמל בקיץ