ראש העין

הצלחה למרוץ הבנים ה- 9 ע"ש שי דנור (דדון) בראש העין

ביום שישי האחרון הגיעו למעלה מ-1000 רצים תושבי העיר, תלמידי בתי הספר ורצים מכל הארץ להשתתף במרוץ הבנים ע"ש שי דנור (דדון) המתקיים זו השנה התשיעית

כתב לוקאל 03/03/2019
מרוץ הבנים 2019
צילום: לידור עראקי

מקצה של 10 ק"מ הזניק ראש העיר שלום בן משה, ציין "אנו מברכים על קיום המרוץ בעירנו כבכל שנה לזכרו של שי דינור. אני שמח לראות את הרוח הספורטיבית והמעורבות של תושבי העיר במרוץ. נמשיך לפעול בכדי לקדם את תחום הספורט בעיר".

המקצה של 5 ק"מ הוזנק על ידי עומר רצון, יו"ר מקום בלב ומחזיק תיק תרבות וספורט ומגדל צדק, עומר ציין "כי מרוץ הבנים הפך כבר למסורת, אנו ברשות הספורט מקדמים את תחום הספורט בעיר בכדי ליצור גאוות יחידה, הזדהות ועידוד פעילות ספורטיבית בעיר. ספורטאי העיר קוצרים הצלחות רבות בענפי הספורט השונים אשר הינם תוצאה ישירה של השקעה ומסירות לצד פיתוח מצוינות והקמת מתקני ספורט חדשים בעיר. אני שמח לראות את היענות הרבה ומאחל לכולכם הצלחה".

המרוץ הופק בהצלחה על ידי החברה העירונית מקום בלב ובשיתוף פעולה עם חברת רייל טיימינג האחראית על ארגון ומדידת זמנים במרוץ.

תודה מיוחדת לאושר אירועים על מתן חסות עבור חולצות למרוץ לתלמידי בתי הספר בעיר.

כיבדו בנוכחותם: שלמה שילה, מנכ"ל העירייה, ד"ר מאיר צרויה מנכ"ל מקום בלב וליהי דנור אלמנתו של שי. כמו כן, השתתף במרוץ בני גנץ, תושב העיר המתמודד לראשות הממשלה ורעייתו רויטל.

עוד בראש העין
חשבנו שיעניין אותך גם...
טקס אזכרה במלאות ארבע שנים לנפילת הדר גולדין
מאות בטקס אזכרה להדר גולדין
הופעות חיות למרגלות בניין העירייה
מציינים את הסיגד
בן 13 נהרג מפגיעת רכב
בן 13 נהרג מפגיעת רכב
פעילות לקטנטנים במתחם אושילנד
כוכבי "מפרץ ההרפתקאות" ואלוף "נינג'ה ישראל" מגיעים לאושילנד
רכב יוקרה נגנב מרחובות ונתפס
רואה שש שש
מתמטיקה, הבעה, טאי צ'י ודמיון מודרך