הקיבוץ

אחיות בלב ובנפש

אייל סברו 04/11/2018
(תמונה להמחשה צילום: iclipart)

התיק הזה בא ללמד אותי עד כמה עלובים הם החיים לפעמים. רויטל הייתה בחורה צעירה בתחילת שנות העשרים לחייה. סטודנטית לתואר ראשון באוניברסיטת תל אביב במגמת מחשבים וכלכלה. בחורה עם ראש על הכתפיים, בתם של טייס בחיל האוויר ומנהלת בבית ספר תיכון. בחורה יפה ונשואה לבחור יפה וצעיר, שי. 

כשהגיעה למשרדי שוחחנו כשעה לערך על בעייתה. היא סיפרה שהיא עם שי כבר ארבע שנים, החל מהשירות הצבאי. אהבתם בשמים ומאז שנישאו דבר לא חסר להם. לאחרונה, שי לוחץ עליה שיביאו ילד לעולם אך היא ביקשה להמתין עד סיום לימודיה בעוד שנה. מאז היא מרגישה שחל שינוי בהתנהגותו. יש לו התפרצויות זעם קשות ולפני שבועיים אף הרים עליה יד.

בקיצור, שי איננו אותו בחור שהכירה.

הוא עבד במשמרות באחת מחברות התעופה. ליתים נעלם מהבית לטיסה בת יומיים שלושה, אבל אף פעם לא קרה שהזוג לא קיים יחסי מין למעלה משבועיים. "עכשיו כבר עבר חודש והוא אפילו לא מנסה", לחשה והשפילה עיניה כאילו היה לה במה להתבייש.

הסברתי לה את הקשיים במעקב אחר תנועותיו של שי. יתכן שיש לו קשר רומנטי שמתנהל בטיסות.

רויטל משום מה שללה אפשרות זו וביקשה שלושה ימי מעקב שיתבצעו בזמן שבעלה עובד בטיסות של יום אחד.

סיכמנו על דרך עבודה ועל שכר טרחה ונפרדנו.

ביום המעקב הראשון המתנו לשי סמוך לביתו. הוא יצא לבוש חליפה מהודרת ומעונב ונסע לנמל התעופה בן גוריון. שם, ללא עצירות מיותרות, נבלע בין משרדי העובדים של החברה בה עבד.

בשעות הלילה המאוחרות המתנו לו סמוך ליציאת העובדים, כשנחתה הטיסה מקפריסין ממנה חזר. כשיצא נסע לביתו ללא כל עצירות.

למחרת בבוקר דיווחתי לרויטל על המעקב בשעה שעוקביי ישבו על הזנב של בעלה בדרכו לנתב"ג בשנית.

בלילה, כשחזר מטיסה מיוון, עקבנו אחריו שוב עד שהגיע לביתו, שוב ללא עצירות מיוחדות.

היום השלישי היה דומה, למעט משהו מוזר. כשחזר לביתו בשעה 22:30 המתינה לו בפתח הבניין בחורה צעירה שקפצה עליו, חיבקה אותו והתנשקה איתו ארוכות. כשהשניים נבלעו בתוך לובי הבניין הספקתי לצלם אותו חופן בידיו את ישבניה של הצעירה שאף נכנסה עמו למעלית ויצאה עמו באותה קומה.

לבי ניבא לי שמשהו מסריח פה.

למחרת ביקשתי מרויטל להגיע למשרדי וסיפרתי לה את מהלך העניינים עד לעצירת המעלית באותה קומה בה היא גרה.

היא החווירה. "אני חייבת לראות את זה. אני רוצה לראות אם זאת מי שאני חושבת".

לקחתי אותה לחדר הצפייה  במשרדי והראיתי לה את קלטת הווידאו החמה של יום האתמול.

כשראתה את הקלטת פרצה בבכי. "אני לא מאמינה, אני לא מאמינה, זו אחותי!!!", מלמלה.

כן, כן. הצעירה שנראתה לי כל כך "מסריחה" רק בגלל שהתנהגה בפומביות והייתה מאד, אבל מאד דומה לרויטל, הייתה למעשה אחותה הבוגרת בשלוש שנים, רווקה שעובדת כמזכירה במשרד פרסום.

רויטל סיפרה שאתמול השניים אכן נכנסו יחד הביתה וכי האחות הגיעה בהזמנתה כדי לעשות לה צבע בשיער כמנהגן מזה שנים, אבל היא חשבה שהכל בסדר.

כשביקשתי ממנה לשחזר את מפגשי המשפחה נתגלו לה לפתע דברים שקודם לכן לא התייחסה אליהם וכעת נראו לה ברורים כשמש.

אחותה הייתה המאהבת של בעלה. עכשיו היא יודעת מדוע שי כל כך שונה, כל כך לא רוצה לגעת בה.

הצעתי לה להסתפק בחומר שקיים שמעיד שלא מדובר ביחסים סבירים, אבל היא לא הסכימה. היא הייתה עצבנית ולמרות שביקשתי להרגיע אותה היא הייתה נחושה בדעתה להתגרש, "ובשביל להתגרש אני רוצה יותר מזה. אני הולכת לאבד גם אחות וגם בעל, וזה קשה לי", אמרה.

מובן שהבנתי את רצונה בתיק חקירה מושלם.

ישבתי איתה שעה נוספת ויחד חשבנו כיצד לתקוף את הבעיה. לבסוף סיכמנו על מלכודת לשי ולאחות ההוללת.

למחרת בבוקר כששי היה בשדה התעופה עבדתי במרץ עם הטכנאי שלי והתקנתי מצלמה סמויה בחדר השינה של רויטל. את הווידיאו הסלקתי בארגז המצעים של המיטה. לאחר בדיקת תקינות יצאנו חרש מהבית.

כעבור חמישה ימים הגיע היום אליו כיוונה רויטל. היא התקשרה לאחותה והן סיכמו על פרויקט קוסמטי חדש. הפעם היא תצבע לאחות את השיער. השעה נקבעה ל-17:00 בערב. באותו יום שי טס בתוך ישראל והיה אמור לשוב מוקדם. בשעה 17:15 נכנס שי לדירה. האחות נכנסה ב-17:30.

ומי לא הגיעה... נכון רויטל. היא התקשרה לאחות וסיפרה על פנצ'ר בגללו תתעכב כשעה מאחר ולא היה לה גלגל נוסף תקין. גם לשי הסבירה בצער כי תאחר וביקשה ממנו לדאוג לקפה לאחותה.

בקלטת הווידאו שהוצאתי למחרת בצהריים עם רויטל נראו שי והאחות קופצים אחד על השני  בסיום ההודעה של רויטל. הם התעלסו בחדר השינה והכל צולם. בסיום ההתעלסות סידרו את המיטה ונעלמו בסלון הבית, כנראה הלכו לשתות את הקפה שרויטל ביקשה משי להכין.

עברו ארבעה חודשים לערך ופגשתי את רויטל הולכת בגפה במרכז העיר. חייכתי אליה ומשום שהייתה לבד ניגשה ואמרה לי שלום.

היא סיפרה לי שהתגרשה משי בגירושי בזק. עם אחותה היא לא מדברת עד היום וכך גם שאר בני המשפחה. אמרה שהיא חשה כעס כלפי כל הגברים בעולם. הסברתי לה שחבל שזה כך, אבל בינינו, לך תסביר לאישה כזו שהיא טועה.

אגב, שי חי עם דיילת צעירה ואינו בקשר עם האחות.

זו יצאה קירחת מכאן ומכאן.

הכותב הינו חוקר פרטי ובעליו של משרד "רז חקירות" בראשל"צ. הסיפורים מבוססים על מקרים אמיתיים, השמות, הזהויות ופרטים מזהים אחרים שונו ע"מ לא לחשוף את הלקוחות. לתגובות: eyal@raz-pi.co.il

עוד בהקיבוץ
הרב אליהו שדמי, מנהל חב"ד רעננה 20/12/2018
אתר לוקאל 02/12/2018
אתר לוקאל 02/12/2018
אתר לוקאל 28/11/2018
אתר לוקאל 19/11/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
הלוחות נקבעו
הלוחות נקבעו
לאכוף את נושא השכרת דירות הנופש במרינה
אביעד פלד (באמצע). להיות תמיד מקום ראשון
לקפוץ הכי גבוה
קשיש טבע למוות בגבעת אולגה
שריפה בקניון G
נשים מובילות קהילה
נשים מובילות קהילה
הפנינג פתיחת עונה
חשד: זוג ביצע אקט מיני תוך כדי נהיגה