חולון

טסים אל על ב"בת ים"

אל על אירחה ילדים מבת ים לטיסת השקה של מטוס הדרימליינר של החברה ששמו "בת ים" בשמי הארץ

כתב לוקאל 09/07/2018
ילדי בת ים רגע לפני ההמראה (צילום: סיון פרג')

מטוס הדרימליינר החדש של אל על אשר נחת בישראל לפני שבוע נקרא על שם  בת ים. לרגל השקת המטוס החדש, החליטו באל על להזמין את ילדי העיר להצטרף לטיסה חווייתית בשמי הארץ.

 70 ילדים מבתי הספר היסודיים בבת ים הוזמנו יחד עם הוריהם, לטיסה חווייתית. 70 הילדים – כמספר שנות עצמאותה של ישראל – מייצגים את כלל בתי הספר היסודיים בעיר והם נבחרו בזכות פעילותם ההתנדבותית וכאות הוקרה על תרומתם למען הקהילה.

 רגע לפני ההמראה, נערך טקס רשמי להשקת מטוס "בת ים", במסגרתו גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על קיבל בברכה את כל הילדים ואת ראש עיריית, מר יוסי בכר אשר ליווה אותם במהלך הטיסה. אוסישקין אף העניק לבכר דגם של מטוס הדירמליינר "בת ים" עם הקדשה אישית עבורו.

אוסישקין: "אנו שמחים להשיק היום את מטוס הדרימליינר החמישי של החברה יחד עם ילדי העיר בת ים ומברכים את העיר בת ים על הצטרפותה למשפחת אל על".

יוסי בכר, ראש עיריית בת ים: "זהו רגע מרגש וגאווה גדולה עבור העיר בת ים ועבור 160 אלף תושביה. אני בשם כל תושבי עירי לחברת התעופה הלאומית אל על, על בחירת שם המטוס והחוויה המדהימה לה זכו ילד העיר היום."

 צוות טיסת ההשקה של מטוס "בת ים" כלל, בין היתר, תושבי בת ים בעבר והווה. לצד הצוות של אל על בטיסה, ליוו את הילדים בטיסה כוכבי הילדים: טום באום, עודד פז, אשלי בקשי וקסמן, קים אור אזולאי ומור סילבר שהיו לבושים במדי דיילים ונתנו יד לצוות של אל על ובעיקר היו אחראים על האווירה השמחה בטיסה.

 טיסת ההשקה של מטוס "בת ים" שנערכה היום הינה אחת הטיסות הראשונות של המטוס החדש אשר ישתלב בנתיבי החברה לצפון אמריקה, המזרח הרחוק ולונדון. המטוס החדש צפוי להחליף בקרוב מטוס מדגם 767 בשם זה.

מטוס "בת ים" הוא המטוס החמישי שמגיע ארצה מתוך 16 מטוסי הדרימליינר בהם מצטיידת אל על. מדי רבעון יגיע ארצה מטוס נוסף מתוך תכנית ההצטיידות.

 


עוד בחולון
עיריית חולון ממשיכה בעבודות שיפוץ מוסדות החינוך
כתב לוקאל 10/07/2019
כתב לוקאל 20/01/2019
כתב לוקאל 16/01/2019
כתב לוקאל 24/12/2018
כתב לוקאל 19/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
מיחזור משכנתא
מה זה בכלל מיחזור משכנתא ולמי זה מתאים?
מטרופולין תשלם פיצוי בגלל איחורים
האוטובוס איחר, החברה תשלם פיצוי
תושבי כפר סבא יקבעו שם לאזור התעשייה
והשם הזוכה הוא...
עובד עיריית רעננה נפטר בנסיבות טרגיות
 מקום 3 בתחרות הארצית
בית הספר פרחי המדע זכה במקום השלישי בתחרות חקר החלל הארצית
אישום: גנבו חומרי הדברה בשווי עשרות אלפי שקלים
תערוכת ציירים צעירים תפתח בעופר לב חדרה
"מגלים עולמות"
אתגר חדש בשרון