חולון

חולון: מינהלת להתחדשות עירונית

המטרה: שיפור איכות חיי התושבים וסביבת המגורים באמצעות קידום פרויקטים להתחדשות עירונית, פינוי-בינוי ותמ"א 38

תמי מאור 11/07/2018
חדש בחולון: מינהלת להתחדשות עירונית
מינהלת להתחדשות עירונית (תמונה להמחשה icliaprt)

בימים אלו מקימה עיריית חולון באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח חולון את המינהלת להתחדשות עירונית של העיר. המינהלת תחל את פעילותה בעוד מספר שבועות.

מנהלת המינהלת, לירן אדרי, אשר החלה לאחרונה את עבודתה, עוסקת כעת בגיבוש תוכנית העבודה, גיוס עובדי המנהלת ומשאבים נוספים. לירן, תושבת חולון, הינה בעלת תוארMBA  ביזמות ובחדשנות מטעם המכללה למינהל ו-MS  באסטרטגיה עסקית ויזמות מטעם אוניברסיטתCUNY  בניו יורק. ללירן ניסיון רב שנים של ניהול פרויקטים בחברת יזמות ובנייה לרבות הוצאה לפועל וליווי פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית .

פנינה שנהב, מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח חולון: "המינהלת שמה לה למטרה לשפר את איכות חיי התושבים וסביבת המגורים באמצעות קידום פרויקטים להתחדשות עירונית,  פינוי בינוי ותמ"א 38. המינהלת תפעל ליצירת שיתוף פעולה והלימה בין הצרכים של תושבי העיר, מדיניות העירייה ואפשרויות יזמיות".

במסגרת תוכנית העבודה תיזום המינהלת גם פרויקטים של  התחדשות עירונית לשם זירוז יישום  התהליך, תוך התמקדות בשכונות הוותיקות של העיר חולון.

בכוונת המינהלת לפעול להנגשת המידע לתושבים באמצעות כנסי הסברה, שיסייעו להם וליזמים להגדיר את צרכיהם, ייעוץ פרטני, קורסי העשרה לתושבים בנושא תהליכי התחדשות עירונית וכן תקים פורטל אינטרנטי ייעודי.

המינהלת  תתכלל בין כל הגורמים הרלבנטים, העוסקים בתהליך ההתחדשות העירונית - הדיירים, העירייה והיזמים .


עוד בחולון
חשבנו שיעניין אותך גם...
פועל נפצע באורח בינוני ברמלה
פועל נפצע באורח בינוני ברמלה
ארז ברט בכנס המתגייסים
כנס מתגייסים ברעננה
מרועה צאן באתיופיה להייטק בישראל
מרועה צאן באתיופיה להייטק בישראל
חינוך וקהילה בכפר סבא
"עץ הסוכריות של יובי"
גבר ואישה נמצאו ללא רוח חיים במודיעין
"פותחים שנה מהלב"
הצלת חיים בשבילי זה ערך עליון
"הצלת חיים בשבילי זה ערך עליון"