חולון

שריפה בדירת מגורים בחולון

שבעה דיירים נפגעו קלות בשריפה בבניין בחולון. אב ובנותיו נזקקו לפינוי לבית חולים. מסתמן כי מוקד השריפה הינו בחיבור לא תקין של סוללת אופניים חשמליים

מיכאל פרוסמושקין 26/07/2018
שריפה בדירת מגורים בחולון
השריפה בדירה (צילום: כב"ה חולון)

אב ושתי בנותיו בנות שלוש ושש נפצעו קל הלילה (חמישי) בשריפה שפרצה בדירתם בחולון. 

לפנות בוקר התקבל דיווח על שריפה בקומה ראשונה בבניין מגורים ברחוב הטייסים 17 בחולון.  עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות כיבוי, מד"א  ומשטרה.  לוחמי האש חילצו שניים מהדיירים מהחלון. בסך הכל נפגעו קלות שבעה אנשים, כששלושה מהם פונו לבית חולים. 

מבית החולים וולפסון נמסר כי לאחר טיפול מצבן של הבנות הוגדר קל ואביהן שוחרר מבית החולים. 

הכבאים השתלטו על האש ופעלו לאוורור הדירה. חוקר דליקות החל בחקירת נסיבות הדליקה. מהמשטרה נמסר כי מסתמן כי מוקד השריפה הינו בחיבור לא תקין של סוללת אופניים חשמליים. 
 
משירותי הכיבוי נמסר: "הצוותים בפיקודו של קצין המשמרת רשף איתן גולדנברג החלו מיד בפעולות משולבות שכללו: חילוץ מהיר של הלכודים, חתירה למגע עם האש, שחרור חום ועשן וסריקת הבניין. יש לציין את גבורת אב המשפחה אשר חילץ את 2 ילדיו אל מחוץ לדירה ולאחר מכן חזר לדירה שבה נכחו חברו וסב המשפחה. כוח הכיבוי ביצע חילוץ שלהם בעזרת סולם שחיל. 2 הילדות והאב פונו לבית חולים כאשר לרגע זה האב שוחרר, ושתי בנותיו עדיין מטופלות בבית החולים. לאחר חקירה שנערכה במקום ע"י חוקר כיבוי אש נמצא כי ישנה מעורבות של סוללות של אופניים חשמליים".

עוד בחולון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שמים סוף לכאב
כדור נפלט מאקדחו של מאבטח בבית ספר
קים קרדשיאן בדרך לישראל
קים קרדשיאן בדרך לישראל
כמה תרומות קיבל סער בבחירות?
מרכיבים קואליציה
התנגדות למבחני המיצב
ההורים ברמת השרון מצטרפים למחאה נגד קיום מבחני המיצ"ב
שלב השאלה הזהה
ההילה של הקבוצה