חולון

חשד: נהג מונית ביצע מעשה מגונה בקטינה

נהג מונית מחולון נעצר בחשד כי ביצע מעשה מגונה בקטינה בירושלים ונהג תחת השפעת סמים. מעצרו של החשוד התאפשר בזכות שירות "100מאתר" של המשטרה, אשר סייע לאתר את מקומו של הנהג

מיכאל פרוסמושקין 02/08/2018
החשוד נעצר (צילום: iclipart)

*תכנת ה – '100 מאתר' הנמצאת בשימוש משטרת ישראל, הביאה אמש (יום רביעי) בשעות הלילה לאיתורו ומעצרו 'על חם' של נהג מונית שבזמן נסיעה על פי  החשד ביצע מעשה מגונה בקטינה כבת 17 שהשתמשה בשירותו וצרך סמים מסוכנים.

אמש בשעות הלילה התקבל במוקד המשטרה דיווח מצעירה, לפיו חברתה (קטינה כבת 17) נמצאת במונית בדרכה מת"א לכיוון ירושלים, וכתבה לה בהודעת טקסט כי נהג המונית מבצע בה מעשים מגונים ומטריד אותה בניגוד לרצונה והיא חוששת ממנו.

שוטרת המשרתת במוקד 100 של המשטרה שקיבלה את הדיווח, פעלה מיד על מנת לאתר את המונית שעדיין נמצאת בנסיעה לכיוון ירושלים, ושלחה למכשירה הנייד של הקטינה הנוסעת במונית קישור הנקרא '100 מאתר' שלחיצה עליו מעניקה למשטרה גישה מידית למעקב אחר מיקומה של הצעירה. במקביל, נשארה שוטרת מוקד 100 בנוהל 'קו פתוח' בשיחה עם חברתה של הקטינה והנחתה אותה מה לעשות עד להגעת השוטרים.

לאחר זמן קצר, איתרו השוטרים באמצעות המיקום שנשלח אליהם את המונית כשהיא בשכונת רמות ופעלו למעצרו של הנהג ובמקביל הרגיעו את הקטינה שהייתה נסערת וגבו ממנה עדות. 

נהג המונית החשוד (בן 47 מחולון) הובא לחקירה במשטרה בחשד למעשה מגונה, נהיגה תחת השפעת סם מסוכן  והחזקה \ שימוש בסם מסוכן.

מחקירת המשטרה עלה חשד כי החשוד בזמן הנסיעה ביצע מעשה מגונה בקטינה ואף הטריד אותה. עוד עלה חשד כי החשוד נהג במונית כשהוא תחת השפעת סמים מסוכנים. 

החשוד הובא בפני בית המשפט ששיחרר אותו בתנאי מעצר בית ובתנאים מגבילים נוספים.

עוד בחולון
מיכאל פרוסמושקין 04/03/2019
מיכאל פרוסמושקין 03/03/2019
גבר נורה למוות בחולון
כתב לוקאל 14/02/2019
כתב לוקאל 06/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
ליסינג פרטי בחירה חכמה?
ראש העיר רפי סער וסגנו איתן צנעני
אישור לטאבו מהבית
אמנות רחוב בכפר סבא
אמנות רחוב בכפר סבא
אישום: התחזה למפעיל עגורן ועבד באתר בנייה
נקבע מותו של בן 11 שנפל מגובה רב
פרויקט "רכבת שורק" יוצאת לדרך
רוכב אופניים חשמליים פגע בהולכת רגל
אלחנן טטנבאום נתפס נוהג בפסילה ברעננה