חולון

סגן שר הבריאות ביקר ב"וולפסון"

סגן שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן, ערך ביקור במרכז הרפואי "וולפסון" בחולון. במסגרת הביקור, הוא התלווה אל הנהלת המרכז, לסיור במספר מוקדים עיקריים ושוחח עם חולים

כתב לוקאל 25/11/2018
מימין-אירינה דביר-אורנה צבי-אורלי וינשטיין-רחלי אסא-ד'ר ענת אנגל-סגן השר ליצמן-יניב פוגל-גדי דוידוביץ

סגן שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן, ערך ביום חמישי ה-22 בנובמבר ביקור במרכז הרפואי "וולפסון" בחולון. במסגרת הביקור, הוא התלווה אל הנהלת המרכז, בראשותה של ד"ר ענת אנגל, לסיור במספר מוקדים עיקריים.

בין היתר, ביקר סגן השר במכון הדיאליזה בניהולו של ד"ר לאוניד פלדמן, במכון הדימות בניהולו של ד"ר סורין אליאס, במחלקה לריאות וטיפול נמרץ נשימתי בניהולו של פרופ' אורן פרוכטר – אחת מתוך שתי מחלקות יחידות בתחום בארץ, ובמחלקה כירורגיה א' בניהולו של ד"ר מרדכי שמעונוב, הכוללת גם את יחידת הפלסטיקה.

אל הביקור הצטרפו גם ראשת חטיבת בתי החולים הממשלתיים, ד"ר אורלי ויינשטיין, המנהל האדמיניסטרטיבי של 'וולפסון'; יניב פוגל, וסגניתו – רחלי אסא, מנהלת הסיעוד; אורנה צבי, סגניות המנכ"לית – ד"ר שירי טננבאום וד"ר איריס קלירס, מהנדס המרכז הרפואי; גדי דוידוביץ, מנהל תאגיד הבריאות ב'וולפסון'; אלון רויז ומנהל מערך האבטחה; ניר כץ.

 עוד במסגרת הביקור, ביקש סגן השר מעוברי אורח, מלווים ומאושפזים במחלקות, לספר לו על תחושותיהם במהלך השהות במרכז הרפואי "וולפסון".

למאושפז במחלקה כירורגיה א', אשר סיפר שהצוות המטפל מעניק שירות מקצועי ואנושי מעל ומעבר, ענה סגן השר בהומור: "אתה גורם לי לבעיה קשה. מדבריך מתבקש שאעלה את שכרם של אנשי הצוות במחלקה, אך אין לי די תקציב לכך".

 ליצמן הביע שביעות רצון מהפעילות הקיימת במרכז הרפואי "וולפסון" וציין כי "יש לי אמון רב בהנהלה החדשה בל המרכז הרפואי. במהלך השנים הקרובות ביה"ח 'וולפסון' יהיה במרכז תשומת הלב של משרד הבריאות – לרבות פיתוח תשתיות וחיזוק המשאב האנושי".

 מנכ"לית המרכז הרפואי "וולפסון", ד"ר ענת אנגל: "הנהלת המרכז הרפואי וולפסון מודה לסגן שר הבריאות על ביקורו, על תמיכתו ועל הבטחתו לסיוע".

 

עוד בחולון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שריפה במחסן בבניין דירות בת"א
גבר נפצע בשריפה בחיפה
המועצה הדתית חוזרת למשכנה
הקו החום של הרכבת הקלה יוארך ללנתבג
הקו החום של הרכבת הקלה יוארך לנתב"ג
חבר המועצה עו"ד נוה גור יודיע ביום א' על פרישתו מהפוליטיקה המקומית
נעצרו חשודים בירי במועדון בקריות
צמצום הבירוקרטיה בפרויקט חדשני
חוף הכרמל: נחנך מרכז ההפעלה לשעת חירום