חולון

חולון עם הצעירים

עיריית חולון תקים מרכז צעירים בשכונת ג'סי כהן. המרכז החדש ייפתח במהלך 2019 ויהווה שלוחה של אליעזר–מרכז הצעירים העירוני

תמי מאור 10/12/2018
מרכז הצעירים אליעזר (צילום: טל קירשנבאום)

צעירי ג'סי כהן, עכשיו תורכם: עיריית חולון תקים  מרכז צעירים חדש בשכונה במבנה עירוני ברח' ארבע ארצות 24. העבודות לשיפוץ המבנה ולהתאמתו לייעודו החדש יחלו בקרוב והמרכז צפוי להיפתח במחצית השנייה של שנת 2019.

מרכז הצעירים החדש יהווה שלוחה של מרכז הצעירים אליעזר, שהוקם לפני כשנתיים ברח' בן-יהודה במרכז העיר, אשר וזוכה להצלחה רבה מאז פתיחתו.

 המרכז ייתן מענה לבני 40-18, תוך מתן דגש לאוכלוסיית החיילים והצעירים בשכונה ויעניק, בין היתר, הכוונה לתעסוקה, להשכלה, מידע בנושא כלכלת משפחות צעירות וכן הרצאות להורים צעירים. המרכז יהווה גם מרחב פתוח לצעירי השכונה מבחינת פעילויות תרבות ודעת ומקום למפגש חברתי וכן יועשר בתכנים מקצועיים מתאימים. צוות היגוי למרכז, הכולל נציגים ממחלקת הצעירים העירונית  וצוותים שכבר פועלים בשכונה, שוקד  בימים אלה על תכנון תכני המקום וקביעת אופיו. הצוות גם עתיד להיפגש עם גורמים שונים בעירייה ובחברות הבת העירוניות על מנת לבסס שיתופי הפעולה לטובת המקום.

יצוין, כי כ-50,000 תושבים בעיר חולון הינם צעירים, כרבע מסך כל התושבים. עפ"י המדיניות העירונית, העירייה משקיעה רבות באוכלוסייה זו, לצד ההשקעה באוכלוסיות אחרות, בעיקר בתחומי הגיוס לצה"ל, רכישת השכלה אקדמאית, תחומי התעסוקה וכן התרבות, הבילוי והפנאי.

 מוטי ששון, ראש העירייה: "לאור הצלחתו של 'אליעזר' החלטנו להרחיב את הפעילות למען אוכלוסיית הצעירים בעיר. מצאנו לנכון להקים את השלוחה הראשונה של המרכז בג'סי כהן על מנת שישרת את צעירי השכונה תוך התייחסות למאפיינים הייחודים שלה ובהתאמה לצרכיה. נשקול הקמת סניפים נוספים בעיר בהמשך". 

עוד בחולון
עיריית חולון ממשיכה בעבודות שיפוץ מוסדות החינוך
כתב לוקאל 10/07/2019
כתב לוקאל 20/01/2019
כתב לוקאל 16/01/2019
כתב לוקאל 24/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
ראשונים בבגרויות
רגע לפני הצום- תורמים דם
רגע לפני הצום- תורמים דם
הולכת רגל נפגעה מרכב בתל אביב
הולכת רגל נפגעה מרכב בתל אביב
ארבעה עצורים בגין קטטה
"אני כבר בן 70, אין לי כוח להתמודד איתם"
חברי מועדון הליונס
הצלחה נוספת לחברי מועדון הליונס בכ"ס
המדריך המקיף לציוד משרדי שאתם חייבים להכיר
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון