חולון

פעילות בטעם קרמבו

שני סניפי חולון של תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", פתחו את שנת הפעילות עם עשרות פעילים נרגשים

אתר לוקאל 16/12/2018
פותחים שנה בסניף חולון מזרח (צילום: שגיא ושירה רכזי תקשורת)

עשרות פעילי תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" משני סניפי חולון, לבשו לאחרונה את מדי התנועה וצעדו לעבר הסניף שלהם עם הרבה גאווה בלב והתרגשות, לקראת פתיחתה של שנת הפעילות החדשה שלהם.

עשרות הפעילים, שעברו הכשרות וסמינרים כהכנה לפתיחת שנת הפעילות, הגיעו נרגשים למפגש עם חבריהם לתנועה אותם לא ראו מאז חופשת הקיץ. הפעולות החלו במעגלי מוראלים שהם שירי גיבוש התנועה, אותם כל כך אוהבים. ההתרגשות הגיעה לשיאה כשרכבי ההסעה הנגישים החלו להגיע לחנייה הצמודה לסניפים. החניכים, עם חיוך גדול על פניהם, ירדו מההסעה ישר לזרועותיהם של החברים שחיכו להם בסניף ואליהם כל כך התגעגעו.

האווירה הייתה מלאה בקסם שנוצר מקולות הצחוק, המבטים האוהבים ושיחות ההכרות של הצוותים החדשים. לא היה ספק לרגע הזה חיכו עשרות פעילי סניפי חולון.

הדר, 15, מדריכה בסניף חולון מזרח:''אני עדיין זוכרת את הפעם הראשונה שלי בסניף לפני כשנתיים, כולם פשוט קפצו עליי עם חיבוק למרות שלא הכירו אותי, באותו זמן זה נראה לי קצת מוזר, הם הרי לא מכירים אותי! הם התחילו להתעניין בי ולשאול מה שלומי ומאיפה אני וההרגשה הייתה מדהימה, הרגשתי כאילו אני חלק מהסניף הזה כבר שנים! כאילו הגעתי הביתה. היום- אני שמחה לתת את אותו מקום והרגשה לפעילים נוספים''.

נוי מלינק, 16, מדריכה בסניף חולון מערב: "אחת החניכות בסניף, הלוקה ב-SN1A, זכרה אותי מכך ששיחקנו כדורגל פעם אחת בשנה שעברה. את ההתרגשות שעברה בי לא ניתן להסביר במילים. הרגעים הקטנים האלו יוצרים את הקסם הקרמבואי לכולנו".

הפעולה הראשונה הסתיימה. החניכים עלו להסעות שהחזירו אותם לביתם שמחים ועייפים.

רגע לפני שנכבה האור, נשארו החונכים מרוצים ומחויכים בידיעה כי את אותם חיוכים על פניהם של החניכים יזכו לראות גם בשבוע הבא.

 סניף חולון מזרח פועל בתיכון אלון (קריית שמונה 13) בימי שלישי  20:30-16:30.

סניף חולון מערב פועל ברחוב אורי צבי גרינברג 6, ימי שלישי  20:30-16:30

כתבו: שגיא כהן ושירה, רכזי התקשורת בסניפים

 

 

עוד בחולון
עיריית חולון ממשיכה בעבודות שיפוץ מוסדות החינוך
כתב לוקאל 10/07/2019
כתב לוקאל 20/01/2019
כתב לוקאל 16/01/2019
כתב לוקאל 24/12/2018
כתב לוקאל 19/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
תיקון ותחזוקת מכשירי כושר
תיקון ותחזוקת מכשירי כושר – מה חשוב לדעת?
במהלך חודש אוגוסט הופעלו בקייטנות גני הילדים בכפר סבא מעל 900 פעילויות שונות, ב-23 ימי הפעילות שהתקיימו ב-150 גנים ברחבי העיר. הפעילויות התקיימו במסגרת תוכנית יולי שמח - תוכנית העשרה תרבותית המתקיימ
יולי שמח בקייטנות בכפר סבא
אחד מהשעונים שהוברחו
נחשפה רשת להברחת שעוני יוקרה
אשר אלון. שיתוף פעולה עם כפר סבא
תארח אצל השכנה?
בקרוב יהיה קל יותר למחזר פסולת אלקטרונית
הליונס בוחר את איש השנה
ניצחון לאומי
ערב העצמה נשית בהוד השרון