חולון

במוזיאון העיצוב חולון נפרדים מ-2018

ביום שישי, 28.12.18, יתקיים במוזיאון אירוע צהריים הכולל - קוקטיילים, תצוגות פופ אפ מיוחדות, מופע מוזיקלי ייחודי וסיורי VIP בליווי אוצרות התערוכה "מכונות זמן"

אתר לוקאל 17/12/2018
מרטין באס מגיע לעיר (צילום: שי בן אפרים)

מוזיאון העיצוב חולון יציין את סוף שנת 2018 במסיבה חגיגית תחת הכותרת אוצרים את הזמן שתתקיים ביום שישי, 28.12.18 החל מהשעה 13:30.

המסיבה תתקיים ברוח התערוכות שנפתחו החודש במוזיאון:

מחבואים - מרטן באס - תערוכת יחיד למעצב ההולנדי מרטן באס, מהמעצבים הצעירים המשפיעים ביותר של זמננו. באס ידוע בגישתו הלא שגרתית לחומרים ולתהליכי ייצור כמו גם בסגנונו התיאטרלי והמוקצן שמזגזג בין עיצוב לבין אמנות. גוף עבודותיו של באס מקנה לו מעמד מיוחד החורג מגבולות עולם העיצוב, ובשנת 2009 הוא הפך למעצב הצעיר ביותר שקיבל את פרס השנה ביריד העיצובDesign Miami .

מכונות זמן - תערוכה מקורית בחסות המותג Schweppes, המתקיימת בחלל ״מעבדת העיצוב״ במוזיאון ומציגה כ-25 עבודות של מעצבים ישראלים, הבוחנים את ממד הזמן ועושים בו שימוש כחומר או כיוצר שותף, מתוכן 10 עבודות חדשות שנוצרו במיוחד עבור התערוכה. כחלק מהתערוכה מוצגת עבודה חדשה ואינטראקטיבית של צמד המעצבים רונן תנחום וטל בלטוך.

עובדים ביחד: עיצוב והנדסה - תערוכה ראשונה מסוגה בארץ - תוצר של שיתוף פעולה בין חברת Dyson לבין מוזיאון העיצוב חולון. התערוכה מזמינה את המבקרים למסע דרך נקודות ציון ופריצות טכנולוגיות, המשלבות בין עיצוב לבין הנדסה, מתוך עבודתו של סר ג'יימס דייסון ושל חברת דייסון שבבעלותו

הקהל מוזמן לחגוג את סוף השנה באירוע הכולל:

13:30 - קבלת פנים וקוקטיילים חופשי

13:45 - סיור עם אוצרות התערוכה מכונות זמן, רונה זינגר ונגה שמשון

14:30 - הופעה חיה של המוסיקאית והאמנית אנה לן, בליווי פרפורמנס של קבוצת פנטהאוס.

אנה לן היא אמנית אודיו ויזואלית רב תחומית, מלחינה ומוסיקאית. לשעבר גיטריסטית ומפיקה של להקת האלקטרו-פופ טרי פוייזן. פנטהאוסהוא בית יצירה של אנה לן אותו הקימה לצד השותף יונתן טריכטר, ויחד הם יוצרים עבודות חוצות פלטפורמות הכוללות בין היתר וידאו ארט, עבודות מייצב, פרפורמנס וסאונד.

15:00 - סיורים בתערוכהמחבואים - מרטן באס

תצוגות פופ אפ מיוחדות  לרגל האירוע:

טל צור ו-IOTA

סטודיו רלוונט

הקרנת הסרט 2011: הורטיגרוטן – מסע החוף מברגן לקירקנס, של תומס הולם, במסגרת Slow TV


עוד בחולון
חשבנו שיעניין אותך גם...
סיעור מוחות ברעננה
סיעור מוחות ברעננה
נעצר חשוד בסדרת התפרצויות לרכבים
חמישה פצועים בתאונה בבית שאן
הרוג בתאונת עבודה בצור יגאל
הרוג בתאונת עבודה בצור יגאל
הדוגמנית ואשת העסקים נטע אלחמיסטר
מברצלונה למסיבת הרווקות
"פותחים שנת לימודים" באושילנד
הכניסה לרחוב חברון. שני תמרורים מטעים
תמרורים סותרים ברחוב חברון בהרצליה
עלי באבא וארבעים השודדים