חולון

המורה לזמרה

ערב מרגש התקיים בבית הספר קריית שרת לרגל פרישתה של רכזת מגמת המוזיקה המיתולוגית, אסתי בראון

כתב לוקאל 19/12/2018
אסתי בראון באירוע (צילום: אבי שמעון)

ערב מרגש התקיים בתיכון קריית שרת בחולון, לרגל פרישתה של רכזת מגמת המוזיקה המיתולוגית של בית הספר, אסתי בראון. הערב התקיים במעמד ראש העירייה, מוטי ששון, ובהשתתפות ראש מינהל החינוך, אריאלה קידר, מנהלת בית הספר, טלי דרור, מנהלי בית הספר בעבר ישראל כץ ורותי אנזל, מורים, תלמידי המגמה ובוגרים שלה, שרבים מהם השתלבו בלהקות הצבאיות ובתעשיית המוזיקה ומקפידים לשמור עם בראון קשר חם לאורך השנים.

 באירוע נישאו נאומים מרגשים מפי הנוכחים שהדגישו את תרומתה הרבה של בראון לבית הספר ולעיר כולה. ראש העיריייה איחל לבראון הצלחה רבה והודה לה על השנים הרבות שבהן פעלה לטובת בית הספר והעיר. בנוסף, איחל ששון הצלחה לממשיכי דרכה ולתלמידים וציין כי הוא בטוח ששמה הטוב של המגמה יוסיף ללכת לפניה. בתכנית האמנותית הופיעו בשירה ובנגינה האמנים טל שגב ואוהד חיטמן וכמובן, תלמידי המגמה.

 בראון עבדה בבית הספר השש-שנתי 25 שנה ושימשה כרכזת החינוך החברתי. לפני כ-20 שנה היא מונתה לרכזת מגמת המוזיקה, לאחראית על טקסי בית ספר ולחברת הנהלתו. היא הובילה את טקס יום הזיכרון העירוני ואת הטקס העירוני לזכרו של ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל וכן טקסים רבים נוספים, שבהם הוזמנו תלמידי המגמה להשתתף. בנוסף, הופיעה יחד עם התלמידים מדי שנה בחגי ישראל בבתי חולים, בבתי אבות ובמוסדות נוספים וכן ייצגו באירועים שונים את בית הספר ואת העיר בארץ (למשל, בטקס בו קיבלה חולון את פרס החינוך) ובעולם (דוגמת טקס יום השואה, שהתקיים בוילה ואנזה בברלין, במסגרת משלחת עירונית של ניצולי שואה), כולל שיתופי פעולה עם בתי ספר ממדינות זרות, השתתפות בכנסי מקהלות בינלאומיים ועוד. בראון זכתה פעמיים בתואר "אשת חינוך מצטיינת" מטעם עיריית חולון והיא אחראית להפיכתה של מגמת המוזיקה למגמה מובילה ופורצת דרך בתחומה שאף קיבלה את הכרת משרד החינוך על היותה מגמה ייחודית.


עוד בחולון
עיריית חולון ממשיכה בעבודות שיפוץ מוסדות החינוך
כתב לוקאל 10/07/2019
כתב לוקאל 20/01/2019
כתב לוקאל 16/01/2019
כתב לוקאל 24/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
כשני הולכי רגל נהרגים בכל שבוע בממוצע
להיט של השקה
קופים שהוחזקו בתנאים קשים ובצפיפות פונו מפינת חי בשרון
קשה בצמרת
התכנסה הועדה לקידום בטיחות ילדים בעיריית ראשלצ
התכנסה הועדה לקידום בטיחות ילדים בעיריית ראשל"צ
גופת אישה נמצאה בכפ"ס
נועה ורז
רז אחי הגדול הקטן
חרוז חולץ מאוזנו של ילד