חולון

"מי שמנצח את הסרטן צריך להמשיך לרוץ את החיים"

בין עשרות האלפים שהשתתפו בסוף השבוע במרתון ת"א בלטה קבוצה לא שגרתית: קבוצת מתנדבים שייצגו את עמותת 'רחשי לב' המלווה מאות משפחות ילדים חולי סרטן ברחבי הארץ וביניהם משתתפת שריגשה את כולם: מישל ניאזוב, 15, תלמידת כיתה ט' וספורטאית צעירה מבית הספר זלמן ארן בחולון שיצאה לריצה לאחר מאבק אישי בסרטן ורצה לצד עשרות מבני כיתתה.

כתב לוקאל 25/02/2019
עמותת 'רחשי לב'
צילום: קובי בס

 עם המוטו "מי שמנצח את הסרטן, צריך להמשיך לרוץ את החיים", גייסה מישל 70 חברים מספסל הלימודים, מורים ובני משפחה, שרצו לצידה במקצה למרחק של חמישה קילומטרים כריצת תודה לעמותת 'רחשי לב'. לפני כשנה וחצי חלתה מישל בסרטן העצמות ויצאה למאבק קשה בליווי עמותת 'רחשי לב' שכלל ניתוח, הקרנות בארה"ב, כימותרפיה וטיפולים שסופו ניצחון על המחלה. "חליתי במחלה הנוראית הזו בגיל 13, הייתי ספורטאית שמתכננת המון דברים לשנה הבאה ובשנייה אחת כל הגלגל מסתובב והלחץ והדיכאון הגיעו. העמותה ליוותה אותי ברגעים הקשים ביותר של החיים, בליווי צמוד עד השעות הקטנות של הלילה בשביל לא לגרום לחיוך שלי לרדת לרגע. כששמעתי על המרוץ שרחשי לב משתתפים בו, רצתי לדבר עם המחנכת והמנהלת והפכנו את זה לפרויקט שכבתי של הורים, תלמידים ומורים למען רחשי לב", סיפרה מישל שבמסגרת הפעילות בקבוצת הריצה גייסה גם תוך ימים בודדים אלפי שקלים שיוקדשו לתמיכה בילדים חולי סרטן, "אני רוצה שהריצה שלי תיתן כוח לילדים חולים להבין שיש להם בשביל מה לחיות, שיעברו את התקופה הקשה וימשיכו קדימה. בריצה, כמו במחלה, אתה מתחיל בנקודה אחת ומסיים במקום אחר".

"מישל היא דוגמא לכולנו, ישנם כל כך הרבה ילדים ונוער שאנו מלווים שמתמודדים עם המחלה ומלמדים אותנו שיעור בגבורה והתמודדות במלחמה על החיים. מאות הצעירים המלווים בעמותה התרגשו לשמוע על ריצתה של מישל וחבריה לספסל הלימודים, ריצה שכולה ניצחון" מסכם שימי גשיידמנכ"ל רחשי לב.

עוד בחולון
חשבנו שיעניין אותך גם...
"כדאי שהעירייה תתעורר לפני שיקרה אסון"
ונדליזם בגן המדע החדש
מלכלכים את מערכת הבחירות
מלכלכים את מערכת הבחירות
ההורים השביתו את הלימודים
ההורים השביתו את הלימודים
אליפות ישראל בקובייה הונגרית תתקיים בהוד השרון
אליפות ישראל בקובייה הונגרית תתקיים בהוד השרון
גל ירוק בציר בן יהודה מזרח
גל ירוק בציר בן יהודה מזרח
ללי שמר ורוחמה רז. שיתוף פעולה
צלילי געגועים לנעמי שמר
זה היה בסוף הקיץ
זה היה בסוף הקיץ