חולון

פוענח רצח שאירע בחודש שעבר בחולון

צעיר בן 23 מחולון יואשם בגין חלקו ברצח תושב לוד בחולון במהלך חודש פברואר. אביו של הצעיר נעצר גם כן במסגרת החקירה

מיכאל פרוסמושקין 03/03/2019
המשטרה סיימה את החקירה (iclipart)

המשטרה הודיעה כי פענחה את רצח יורי פודובני בחולון.

הצהרת תובע הוגשה היום (יום ראשון) בתום חקירה שהתנהלה בשבועיים האחרונים על ידי משטרת ישראל בגין אירוע  רצח מיום 14.2.19 ברחוב הבנאי בחולון. 

ביום האירוע, סמוך לשעה 13:20 התפתחה קטטה בין מספר גברים בחניה של רחוב הבנאי 22 בחולון. במהלך הקטטה נכנס אחד המעורבים לעסק של בני המשפחה וחזר לזירת הקטטה, לאחר שהטמין אקדח בבגדיו. כעבור דקות ספורות , שלף החשוד המרכזי את האקדח, ירה לעבר המנוח ונמלט מהמקום. מותו של המנוח נקבע במקום תוך זמן קצר על ידי גורמי רפואה.

מיד עם קבלת הדיווח אודות הרצח, הגיעו למקום כוחות משטרה ובפעילות מבצעית מהירה, הצליחו השוטרים לעצור את החשוד ברצח - בן 23 מחולון -  תוך 8 דקות בלבד מעת האירוע. 

כוחות משטרה רבים המשיכו בסריקות בזירה ומחוצה לה, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגיים, עד לאיתורו של גבר בן 46, אביו של הצעיר, אשר היה לכאורה בין יוזמי ומשתתפי הקטטה. בהמשך ותוך זמן קצר, איתרו השוטרים את  האקדח ששימש לירי ואשר הוסלק בנתיב בריחתו של החשוד אוראל .  

במסגרת החקירה, אשר הופקדה בידי צוות חקירה מיוחד של משטרת מרחב איילון ולוותה ע"י פרקליטות מחוז תל אביב, אספה המשטרה עדויות רבות וראיות שונות וזאת על מנת לבסס את החשדות נגד החשודים , כל אחד על פי חלקו ומעורבותו. 

היום (א') הובא החשוד הצעיר בפני בית המשפט השלום בתל אביב, שם הוגשה נגדו הצהרת תובע בגין העבירות המיוחסות לו ובית משפט השלום האריך את מעצרו עד יום חמישי, 7.3.19

חקירתו של האב -  נמשכת .

עוד בחולון
כתב לוקאל 11/11/2019
מיכאל פרוסמושקין 04/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 26/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
בואינג קובעת שיאים חדשים של מסירת מטוסים
"הגיע הזמן להעיר את הוד השרון"
מדחנים בהוד השרון. לא פעילים
"נתנו לי קנס ללא הצדקה"
"אשבור לך את הפנים, תוריד את המצלמה"
טליאטלה תרד פטה וקשקבל
מתכון לטליאטלה תרד פטה וקשקבל
החנוכייה הכי גדולה
יוצאות לדרך
"מייקל ומיכל הם אותו אדם"