חולון

נמכרו הדירות בפרויקט "מרום זליג" בקריית אילון בחולון

השבוע הודיעה חברת "שמשון זליג" על מכירת הדירה האחרונה בפרויקט

כתב לוקאל 21/04/2019
בפרויקט
צילום: יח"צ

חברתהנדל"ן הוותיקה שמשון זליג, היוזמת, מבצעת ומשווקת פרויקטי מגורים, מגדלי יוקרה ומסחר, הודיעה כי מכרה את הדירה האחרונה מתוך 50 הדירות בפרויקט "מרום זליג" בשכונת קריית אילון (ח-300) בחולון. הפרויקט כולל מגדל מגורים יוקרתי בן 14 קומות, במיקום המועדף בפינת הרחובות שושנה דמארי ויפה ירקוני בלב השכונה.

הדירה האחרונה בפרויקט, נמכרה השבוע במחיר של 2.560 מיליון שקלים. מדובר בדירת 4 חדרים בקומה ה2 מתון 14 קומות. שיטחה הבנוי  114 מ"ר בנוי ועוד 34 מ"ר מרפסת, וכן חניה ומחסן.

"מרום זליג" תוכנן על ידי דני מורן ויוסי דיק שתכננו פרויקטים רבים של החברה, ונמצא כרגע בשלבים סיום מתקדמים של הפיתוח החיצוני והמדשאות. אכלוס צפוי בחודש יולי הקרוב.

סביבת הפרויקט מתאפיינת בבנייה נמוכה של ווילות וקוטג'ים ולצידם בנייה רווייה. במרכז השכונה גנים, מוסדות ציבור וחינוך, קאנטרי קלאב, מתחם המדיה טק, מוזיאון העיצוב, המכון הטכנולוגי HIT ועוד. בנוסף, דיירי הפרויקט והאזור נהנים נגישות מעולה לצירים המרכזיים של העיר כגון: רחוב מנחם בגין, גולדה מאיר, שדרות בן גוריון והיציאות לנתיבי איילון, לכביש 4 ולכביש .1

גם בפרויקט זה מדובר על כמות מכובדת של רוכשים שהינם לקוחות חוזרים של חברת שמשון זליג. מי שבעבר רכשו דירות בפרויקטים של החברה וחזרו לרכוש גם הפעם. בפרויקט נמכרו מגוון דירות, בין השאר דירת פנטהאוז בת 160 מ"ר ו 80 מ"ר מרפסת אשר נמכרה בלמעלה מ-4 מיליון ₪, דירת 5 חדרים בת 129 מ"ר עם 13 מ"ר מרפסת שנמכרה ב- 2.86 מיליון ₪  ודירות גן אשר נמכרו כולן עוד בתחילת שיווק הפרויקט, לפני שנתיים וחצי במחיר של 3.3 מיליון ₪ .

כמיטב המסורת של חברת שמשון זליג, גם פרויקט "מרום זליג" מתאפיין בתכנון אדריכלי מוקפד,
המשלב איכויות בנייה עם גימור ומפרט טכני עשיר ועדכני. דירות הפרויקט הינן מרווחות, מתוכננות ומוקפדות עד הפרט הקטן ביותר.
הפרויקט ישלב בין היתר גם לובי וחדר אירועים מפואר לרווחת הדיירים. בלובי תשולב יצירת אמנות מובחרת ומקורית , כפי שנוהגת החברה לשלב בכל אחד מהבניינים והפרויקטים שהיא מתכננת ובונה.  

לדברי יונית כספי זליג מנכ"לית משותפת בחברת "שמשון זליג" וסמנכ"לית השיווק: "מסירת הפרויקט הקרובה לרוכשים, מצרפת את פרויקט "מרום זליג" לפעילות הנדל"נית הענפה של החברה. בחרנו לבנות את הפרויקט בשכונת קריית איילון בחולון, משום שאנו מאמינים מאד בשכונה המושכת אליה אוכלוסייה מבוססת ואיכותית".

עוד בחולון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הולכת רגל נפצעה בינוני בעיר אזור
גבר טבע למוות בבת ים
נסגר תיק החקירה נגד רה"ע ר"ג
קוביות פולנטה מטוגנות עם רוטב עגבניות ופסטו
קוביות פולנטה מטוגנות עם רוטב עגבניות ופסטו
הסתיימה חקירת דקירת האחות בשמואל הרופא
הסתיימה חקירת דקירת האחות ב"שמואל הרופא"
נדחתה תוכנית מתחם אלקו במתכונתה הנוכחית
יוצאים לדרך חדשה
20 שנה לביהס למדעי הים רופין - מכמורת
20 שנה לביה"ס למדעי הים רופין - מכמורת