בת ים

כשחוזרים ללימודים מנשקים ונוסעים

עיריית בת ים צובעת 25 מקומות חניה סמוך למוסדות החינוך כמתחמי 'נשק סע'

כתב לוקאל 06/08/2018
סימון ירוק ל'נשק וסע' וסימונים ליד מעבר חצייה (צילום: עיריית בת ים)

החופש הגדול עדיין בעיצומו, אך בעיריית בת ים נערכים במלוא המרץ לחזרתם של תלמידי בת ים לספסל הלימודים. במסגרת ההכנות, נצבעים בימים אלה בירוק עשרות חניות בסמוך לבתי הספר הייסודים בעיר כמתחמי 'נשק וסע'. חשיבות הפרויקט היא להקצות חניות בו יוכלו ההורים להוריד את ילדיהם בביטחה ליד בית הספר, בשלב של הורדה או העלאת ילדים לרכב המשפחתי.

בין המקומות שנצבעו ניתן למנות את רחוב הרצל סמוך לבית הספר תחכמוני, רחוב נגבה סמוך לבית הספר עקיבא, רחוב פנקס סמוך לבית הספר ציפורי, סמטת החרמון סמוך לבית הספר הראל,  רחוב נחום ניר סמוך לבית הספר ישועות יעקב ועוד עשרות בתי ספר ומוסדות חינוך.

מעיריית בת ים נמסר כי "יוזמה זו הינה יוזמה נוספת של העירייה להגברת הבטיחות בדרכים, בעיקר סביב מוסדות חינוך, לאחרונה צבעה העירייה 22 מדרכות ליד מעברי חצייה ברחבי העיר. המדרכות כוללות שלוש סיסמאות מרכזיות בנושא בטיחות בדרכים: 'אל תתפרץ לכביש', 'תסתכל לנהג בעיניים' ו'נלחמים על החיים'. הסיסמאות מלוות בסמלים ציבעוניים כדוגמת תמרור עצור על מנת למשוך את תשומת לב הולכי הדרך, ובמיוחד ילדים.

"בנוסף, בימים אלה מתבצעות עבודות לצביעת מאות סימוני כביש ברחבי בת ים, תוך מתן דגש על קירבה למוסדות החינוך. הצביעה כוללת מלבד סימני דרך כדוגמת מעברי חצייה גם צביעת שפתיי המדרכה בכחול-לבן ואדום לבן במידת הצורך. העבודות מתבצעות בשעות הערב והלילה, על ידי שני צוותים שיעבדו במקביל על מנת לסיים את חידוש הסימונים ברחבי העיר בהקדם".

עוד בבת ים
חשבנו שיעניין אותך גם...
שיעור על גלגלים
שיעור על גלגלים
פתיחת בית הקפה החדש בפארק רעננה
נפתח בית הקפה החדש בפארק רעננה
חברת אל על חנכה מטוס חדש על שם העיר כפר סבא
כפר סבא בשחקים
מיהו שיאן השער בעיריית כפר סבא לשנת 2017?
מיהו שיאן השכר בעיריית כפר סבא לשנת 2017?
שימו שמן, שמן זית
גבר נפצע במהלך גלישה בים
טייפאיט, משיק קולקציית קיץ מרהיבה המציגה תוספות שיער במבחר גוונים יפהפיים ובאיכות מעולה, פרי פיתוח ארוך ומושקע
טייפאיט מוכנה רשמית לקיץ 2019 ואת?
 ולנטיין דיי באופרה הישראלית
ולנטיין דיי באופרה הישראלית