בת ים

בת ים מתייעלת אנרגטית

עיריית בת ים ציינה את סיום תוכנית התייעלות האנרגטית בעיר באירוע לזכרו של חני כרם ז"ל, במסגרתה הוחלפו 8,500 גופי תאורה בעיר לתאורת לד

תמי מאור 13/08/2018
משפחת כרם, מנכ"ל אסקו והנהלת העיר (צילום: דוברות העירייה)

בטקס מרגש שנערך אתמול (ראשון) בעיריית בת ים ציינו העירייה וחברת אסקו את סיום הפרויקט להתייעלות אנרגטית בעיר. האירוע נערך לזכרו של חני כרם ז"ל, אשר שימש כיועץ וכמלווה מטעם העירייה בפרויקט, מאז החל ב- 2014 ועד אשר הלך לעולמו לפני שנה ממחלת הסרטן בגיל 43.

באירוע השתתפו נציגי הנהלת העיר והעירייה, רעייתו וילדיו של חני ז"ל, נציגי חברת אסקו, חבריו ומוקיריו. במסגרת האירוע העניקה הנהלת העיר לבני המשפחה מגן הוקרה על פועלו של חני ז"ל, שהיה בעל זכויות רבות בקידום התייעלות אנרגטית בישראל, ובין יתר תפקידיו הוביל יחד עם אנשי העירייה את פרויקט החלפת תאורה בעיר בת ים בשיטת האסקו.

בימים אלו מגיעה לסיומה תוכנית התייעלות האנרגטית בעיר בת ים, שכללה כאמור החלפת כל 8,500 עמודי התאורה והפנסים בעיר. מדובר בפרויקט ראשון מסוגו, במסגרתו עובדת כל תאורת הרחוב לתאורת לד, שמביאה לחיסכון של 70% בצריכת החשמל של תאורת הרחוב.

החלפת גופי התאורה בבת ים משתלבת במהלך עירוני רחב לפיתוח והתחדשות עירונית  בעשור האחרון, הכוללת השקעה רבה בפיתוח ובשדרוג המרחב הציבורי על כל נגזרותיו: שדרוג הגינות, התשתיות וגם תאורת הרחוב.


עוד בבת ים
חשבנו שיעניין אותך גם...
  בוריטו אפוי עם טורטייה
בוריטו אפוי עם טורטייה
אימון פלילי
אימון פלילי
אין מקום בקייטנה
אין מקום בקייטנה
גבר טבע למוות ביפו
מכבי הוד השרון פותחת עונה
מעצימים בראשונים
יגאל בשן הלך לעולמו
בצפון ממחזרים בקבוקים