בת ים

בבת ים נותנים מכל הלב

מבצע איסוף מזון לקראת ראש השנה יוצא לדרך (7.9-3.9). תושבים מוזמנים להגיע לעמדות איסוף המזון בכל בתי הספר בעיר ולתרום מוזרי מזון יבשים

כתב לוקאל 19/08/2018
איסוף מזון מהשנה שעברה (צילום: דוברות)

רגע לפני שעם ישראל מסב אל שולחן ערב חג ראש השנה, שעמוס כל טוב בדגים, עופות ובשרים וערימות של סלטים, בואו נזכר בכל אותם אנשים שבעבורם ארוחה חמה היא מותרות, ונדאג שגם להם יהיה חג שמח,שבע ומתוק כדבש.

כמדי שנה בשנים האחרונות, מקיימת עיריית בת ים מבצע איסוף מזון שיחולק למשפחות ולתושבים נזקקים ומעוטי יכולת.

המבצע יתקיים בין התאריכים 7.9-3.9 במסגרתו התושבים מוזמנים להגיע לעמדות איסוף המזון בכל בתי הספר בעיר ולתרום מוזרי מזון יבשים דוגמת: אורז, שמן, קטניות, שימורים, טחינה, דגנים ומזון לתינוקות. את המזון הזה אנו נארוז ונדאג לחלק לבתיהם של תושבים שזקוקים לכך.

בסופר מרקטים ברחבי העיר יסתובבו בימי המבצע בני נוער שיאספו מתושבים מוצרים, ועמדות יוצבו גם במרכזים הקהילתייים ובתנועות הנוער. בנוסף, גם בבניין העירייה יהיו עמדות בהם ניתן יהיה לתרום מוצרי מזון.

גם השנה מי שמובילים את המבצע הם אגף החינוך ותנועות הנוער בעיר. 20 אלף ילדים מהגן ועד י"ב שלומדים את השיעור החשוב ביותר – שיעור בערכים, נתינה ועזרה לזולת.

בכל בתי הספר בעיר יוצבו עמדות לאיסוף מזון, אותם ירכזו התלמידים בשיתוף המורים והרכזים החברתיים.

אירוע איסוף המזון מתקיים פעמיים בשנה – לקראת ראש השנה ופסח, והוא פועל  תחת המטרייה הרחבה של 'קהילה חזקה', שקיימת בעיר כבר 5 שנים. הפרויקט מציע מודל בו הקהילה מתגייסת למען משפחות נזקקות ופועלת יחדיו לצמצום הפערים ולמאבק בעוני. מודל זה נבנה מתוך תפיסה שהמלחמה בעוני אינה מסתכמת רק בחלוקת מוצרי מזון, ולפיכך הוא מציע ארגז כלים המשלב בתוכו מגוון פתרונות לסיוע.

לתרומות כספיות ופרטים נוספים ניתן לפנות לדליה הדסי בטלפון: 054-5336673


 


עוד בבת ים
חשבנו שיעניין אותך גם...
סוכל ניסיון הברחת אתרוגים
סוכל ניסיון הברחת אתרוגים
ליסינג פרטי בחירה חכמה?
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה
גידל עשרות שתילי סם ולא ירצה מאסר
מהפכת הדור החדש?
מהפכת הדור החדש?
אליפות השחמט הארצית בראש העין
אליפות השחמט הארצית בראש העין
פיגוע ירי בסמוך לאריאל
הרוג בפיגוע ירי ליד אריאל
מעבירים את השלטון חלק