בת ים

מנקים לחגים

עיריית בת ים עורכת מבצע נרחב לניקיון ושיפור פני העיר לקראת חגי תשרי

כתב לוקאל 26/08/2018
מנקים את בת ים לחגים (צילום: דוברות עיריית בת ים)

לקראת חגי תשרי, נערכת עיריית בת ים למבצע  רחב היקף של ניקיון ושיפור חזות העיר, על מנת שתושבי העיר ומבקריה, יקבלו את פני השנה החדשה בעיר נקייה, מטופחת ומתוחזקת, תוך קבלת המענים המיוחדים לחג.

במסגרת ההיערכות המיוחדת שמובילים האגף לשיפור פני העיר ואגף התברואה, מתבצע ניקוי מגרשים וחורשות, ניקיון הגינות הציבוריות, מבצע חרמשים בכלל העיר למשך שבועיים לפחות, פינוי גזם וגרוטאות וניקוי מדרכות וכבישים בצוותים מתוגברים. זאת בצוותים והמשמרות מתוגברות של האגף לשיפור פני העיר, אגף התברואה  והחברות הקבלניות. 

צוותי מחלקת התברואה תוגברו לצורך מבצע הניקיון  על ידי מחלקת המשק בציוד מכני הנדסי כבד. כן תבוצענה פעולות הדברה וריסוס של מכרסמים  וזוחלים בכל רחבי העיר.

התושבים מתבקשים להקפיד על ניקיון העיר ולפנות את האשפה לפחי אשפה בלבד. 

כל האשפתונים בעיר ירוקנו לקראת החגים, המעברים והשבילים ינוקו. קבלני המיחזור הפועלים בעיר ידאגו עד ערב החג לרוקן את מיכלי הבקבוקים, הנייר והקרטון.

הפיקוח העירוני מגביר את האכיפה לקראת החג תוך שימת דגש על לכלוך ברשות הרבים, הוצאת גזם וגרוטאות שלא בימי הפינוי, וכן אכיפה כנגד בעלי כלבים המלכלכים ברשות הרבים. כל החברות הפועלות בעיר בנושאי בנייה ופיתוח, נתבקשו שלא להשאיר ציוד כבד בצידי הדרכים.

המוקד העירוני, משו"ב 107, יפעל גם בימי החג 24 שעות ביממה.

 בין התאריכים 2.10.18-5.9.18 חל איסור על השלכת פסולת במרחב הציבורי מכל סוג: לרבות גזם, גרוטאות, ריהוט ישן מכשירי חשמל וכדומה.

 

עוד בבת ים
חשבנו שיעניין אותך גם...
הולך רגל נפצע בתאונה בראשון לציון
הולך רגל נפצע בתאונה בראשון לציון
ראש עיריית כפר סבא עם המשלחת מסין
חינוך חובק עולם
אלפי מבקרים בפסטיבל דרום אדום
אלפי מבקרים בפסטיבל דרום אדום
השיטור הימי חילץ גבר שהיה בסכנת חיים
ראש עיריית כפר סבא , רפי סער
365 מעלות של שקיפות
קריית הספורט והנופש
יום פתוח בקריית הספורט והנופש ברעננה
ולד תומך בסער
ולד תומך בסער
פעוט טבע בבריכה בהרצליה