בת ים

בת ים כוכבת יופי

בפעם ה-13 ברציפות קיבלה בת ים 5 כוכבי יופי בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה"

כתב לוקאל 28/08/2018
תחרות ישראל יפה (צילום: דוברות)

בפעם ה-13 ברציפות הוענקו לעיר בת ים חמישה כוכבי יופי, בתחרות "קריה יפה ומקיימת" שעורכת המועצה לישראל יפה, בחסות משרד הפנים, לערים וישובים המצטיינים בפיתוח ובטיפוח איכות הסביבה.

במכתב שנשלח אתמול (שני, 27.8) להנהלת העיר מטעם המועצה לישראל יפה, התבשרה בת ים שגם השנה עם סיום התחרות קיבלה העיר את 5 כוכבי היופי. צוות השיפוט ציין לשבח את הפעילות המושקעת על ידי הרשות בטיפוח חזותה של העיר לרווחת תושביה. האות המכובד יוענק בטקס לראשי הערים הזוכות בשבוע הבא בגני יהושע.

 ועדת השיפוט של התחרות, שערכה סיור בבת ים בחודש האחרון, התפעלה מהפרויקטים הסביבתיים שבוצעו במהלך השנה האחרונה בעיר והעניקה לה את הציון הגבוה ביותר שמוענק במסגרת התחרות השנתית. 

בין הנושאים שנבחנו על ידי ועדת השיפוט: חידוש ושדרוג המרחב הציבורי, טיפוח הגינות הציבוריות, החלפת גופי התאורה לתאורת לד חדשנית, הנגשת העיר והמרחב הציבורי לבעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים, מעורבות חברתית ופרויקטים של התנדבות,  הסמכת בתי ספר וגנים כירוקים ועוד.

בשנת 2006 זכתה בת ים לראשונה בתולדותיה בחמישה כוכבי יופי, ומאז, זו השנה ה-13 שהעיר שומרת על הישג זה ברציפות, דבר המעד על עשייתה הסביבתית והעירונית המתמשכת.

עיריית בת ים: "בת ים ממשיכה למצב את עצמה כאחת הערים המובילות את ההתחדשות בכל תחומי החיים ומציעה סביבת חיים איכותית, נעימה ומטופחת לכל תושביה. העשייה הזאת תימשך ביתר שאת, וכל רחוב ופינה בעיר יעברו את תהליכי ההתחדשות והשדרוג".

 

 

 

עוד בבת ים
חשבנו שיעניין אותך גם...
מפגע בטיחותי בשכונת גליל ים החדשה
מפגע בטיחותי בשכונת "גליל ים" החדשה
יוסי סדבון. מטרה ראויה
חוג לכל ילד בכפר סבא
רוכב אופניים חשמליים פגע בהולכת רגל
בניין העירייה הישן יקרא ע"ש שולמית אלוני
שקוף שזה סקווש
תושב נהריה חשוד בגידול מאות שתילי סם
לי לוי בקמפיין חדש
לי לוי בקמפיין חדש
רשת ההמבורגרים BBB מתרחבת
רשת ההמבורגרים BBB מתרחבת