בת ים

ממשיכים לנסוע בשאטל

פרויקט השאטלים בבת ים יפעל בשנה הקרובה במתכונת מורחבת. תדירות יציאת השאטל תורחב לכל 15 דקות במקום 30, ומסלולו הוארך

כתב לוקאל 18/11/2018
השאטלים יתוגברו (צילום: דוברות)

על פי סיכום בין עיריית בת ים למשרד להגנת הסביבה מערך השאטלים ימשיך לפעול בעיר ויורחב במהלך שנת 2019, זאת לאור הצלחתו של המיזם שגורם לאנשים רבים לוותר על הרכב ולהשתמש בתחבורה ציבורית. עיריית בת ים החליטה השנה על הארכת קו הנסיעה של השאטל שכעת יגיע עד לחוף הים, ותגבור שעות הפעילות, כך ששאטל יוצא כל 15 דקות במקום 30 דקות..

מערך השאטלים בבת ים החל לפני כ-3 שנים במטרה להנגיש את אמצעי התחבורה הציבורית לרווחת התושבים. בנוסף, השימוש בשאטלים הינו חיסכון כספי לכיסי התושבים שכן השירות הוא ללא עלות, וכן מסייע לצמצום זיהום האוויר.

השירות, שניתן בסיוע של המשרד להגנת הסביבה, עובר בתחנות רכבת יוספטל, קניון בת ים, בתימון, משק בת ים, אורט ישראל (שופרסל דיל), יוספטל, עיריית בת ים, רחוב יצחק שדה וחוף הים. שעות היציאה המורחבות של השאטל כעת הן: בשעות הבוקר החל מ-6:45 ועד 9:05 ובשעות הערב החל מ-15:30 ועד  19:15, כל 15 דקות במקום 30.

 שירות השאטלים מופעל על ידי חברת "מאיה טורס"  בשעות הבוקר והערב באמצעות מיניבוסים לשני הכיוונים, כאשר תדירות הקווים צמודה  ללו"ז של רכבת ישראל.

תדירות יציאת השאטלים: למסלול אזורי התעסוקה - כל 15 דקות החל מהשעה 06.45 ועד 09.00  בבוקר ובין השעות 15.30 ועד לשעה 19:00 בערב.

השאטל מאפשר נגישות מתחנת הרכבת, מהכניסה לעיר עבור המגיעים מחוץ לעיר באמצעות מסלול שאינו מפותל ומאפשר שירות ממוקד, ישיר ומהיר למקומות התעסוקה וכל זאת ללא עלות.

 


עוד בבת ים
חשבנו שיעניין אותך גם...
שייטים מצטיינים ממועדון השייט שדות ים
שייטים מצטיינים ממועדון השייט שדות ים
חשד להתפרצות מחלת החזרת במודיעין
חשד להתפרצות מחלת החזרת
פלאפל בשקל
פלאפל בשקל?
עונת הרחצה הנוכחית נקייה יותר מהקודמת
אישום: פדופיל מורשע ביצע עבירות מין בקטינים
אלפי יחד ייבנו ברכסים
אלפי יח"ד ייבנו ברכסים
חינוך וקהילה בהוד השרון
יוגה צחוק – הטרנד החדש לאירועים