בת ים

ממשיכים לנסוע בשאטל

פרויקט השאטלים בבת ים יפעל בשנה הקרובה במתכונת מורחבת. תדירות יציאת השאטל תורחב לכל 15 דקות במקום 30, ומסלולו הוארך

כתב לוקאל 18/11/2018
השאטלים יתוגברו (צילום: דוברות)

על פי סיכום בין עיריית בת ים למשרד להגנת הסביבה מערך השאטלים ימשיך לפעול בעיר ויורחב במהלך שנת 2019, זאת לאור הצלחתו של המיזם שגורם לאנשים רבים לוותר על הרכב ולהשתמש בתחבורה ציבורית. עיריית בת ים החליטה השנה על הארכת קו הנסיעה של השאטל שכעת יגיע עד לחוף הים, ותגבור שעות הפעילות, כך ששאטל יוצא כל 15 דקות במקום 30 דקות..

מערך השאטלים בבת ים החל לפני כ-3 שנים במטרה להנגיש את אמצעי התחבורה הציבורית לרווחת התושבים. בנוסף, השימוש בשאטלים הינו חיסכון כספי לכיסי התושבים שכן השירות הוא ללא עלות, וכן מסייע לצמצום זיהום האוויר.

השירות, שניתן בסיוע של המשרד להגנת הסביבה, עובר בתחנות רכבת יוספטל, קניון בת ים, בתימון, משק בת ים, אורט ישראל (שופרסל דיל), יוספטל, עיריית בת ים, רחוב יצחק שדה וחוף הים. שעות היציאה המורחבות של השאטל כעת הן: בשעות הבוקר החל מ-6:45 ועד 9:05 ובשעות הערב החל מ-15:30 ועד  19:15, כל 15 דקות במקום 30.

 שירות השאטלים מופעל על ידי חברת "מאיה טורס"  בשעות הבוקר והערב באמצעות מיניבוסים לשני הכיוונים, כאשר תדירות הקווים צמודה  ללו"ז של רכבת ישראל.

תדירות יציאת השאטלים: למסלול אזורי התעסוקה - כל 15 דקות החל מהשעה 06.45 ועד 09.00  בבוקר ובין השעות 15.30 ועד לשעה 19:00 בערב.

השאטל מאפשר נגישות מתחנת הרכבת, מהכניסה לעיר עבור המגיעים מחוץ לעיר באמצעות מסלול שאינו מפותל ומאפשר שירות ממוקד, ישיר ומהיר למקומות התעסוקה וכל זאת ללא עלות.

 


עוד בבת ים
חשבנו שיעניין אותך גם...
זו פאטה מורגנה
'זו פאטה מורגנה'
עוד אהוד יובל לוי. לטובת התושבים
"לא הגיוני לשתק לנו את החיים"
עמותת רחשי לב
"מי שמנצח את הסרטן צריך להמשיך לרוץ את החיים"
מרוץ הבנים 2019
הצלחה למרוץ הבנים ה- 9 ע"ש שי דנור (דדון) בראש העין
ויקי ורפאל נדל, יקירי הקרן ; משה ואיתי חסן, מייסדי הקרן
200 אלף שקלים נתרמו ל"קרן רועי לא אחסר"
שינוי בהסדרי התנועה בכביש 4
נעצר חשוד בדריסה מכוונת של אדם אחר
שבוע הטבע העירוני של החברה להגנת הטבע
שבוע הטבע העירוני בתל אביב