בת ים

יוצאים לדרך חדשה

בישיבת מועצה חגיגית הושבעו 25 חברי המועצה ה-19 של בת-ים

תמי מאור 09/12/2018
חברי מועצת העיר בת ים (צילום: יואב פלי)

ביום רביעי האחרון (5.12.18), התקיימה בבת ים ישיבת מועצת ראשונה חגיגית, של המועצה ה-19, בהיכל התרבות בעיר. כמיטב המסורת עלו חברי המועצה הנכנסים, 10 מתוכם חדשים, והפכו לחברים מן המניין במועצת העיר. במועצה ה-19, ישנן עשר נשים המכהנות כחברות מועצה, פי 2 מהמועצה הקודמת. באירוע גם נפרדה בת-ים מחברי המועצה היוצאים.

צביקה ברוט, ראש עיריית בת-ים, נשא דברי פתיחה ואמר: הנתונים הקשים לא מרתיעים אותנו, אני וחברי המצוינים בקואליציה, שתיתכן ואף, תתרחב בהמשך, מפשילים שרוולים ונערכים לעבוד קשה כדי להעביר את העיר ממשבר לצמיחה. השנה הקרובה תהיה שנה לא פשוטה, אתגרית, אך אני לוקח אחריות מלאה ומתגייס למשימה הזו מתוך אהבה גדולה לעיר שלנו ומוך אמונה שהפתרון אפשרי, אם נהיה מאוחדים, נגייס את הממשלה, נפעל בשקיפות למען האינטרס הציבורי ולא עבור בעלי האינטרסים. אנו נפעל בנחישות כדי להוציא את העיר שלנו לדרך חדשה".

במהלך דבריו הציב ראש העירייה את היעדים לשנה הקרובה: עמידה ביעד הגירעון טיפול בניקיון, ושיפור השירות. התושבים לא יהיו רק תושבים, אלה לקוחות שיזכו  לתמורה מלאה למסים שהם משלמים, העיר תהיה מאוד נקייה וכן יהיה חוג חינוך חינם לכל ילד.

לאחר ההשבעה התפנו חברי המועצה ה-19 לדון על האיחוד עם תל אביב כאשר כל חברי המועצה הצביעו בעד ביטולו מלבד חברת המועצה קטי פיאסצקי-מורג שנמנעה מלהצביע.


עוד בבת ים
חשבנו שיעניין אותך גם...
"האירוע הזה היה בשביל קמיל"
מגנים על השטחים החקלאיים
 יום שני ברציפות, אזעקות בצפון
יום שני ברציפות, אזעקות בצפון
נעצר חשוד בשוד קשישים ברעננה
נעצר חשוד בשוד קשישים ברעננה
קתדרה ראשונה בעולם לחקר יהדות אתיופיה
הבלם מדבר
מבנה חדש בקריית החינוך ע"ש רון ארד
יורם אברהם מעניק מגן הוקרה לאסנת סטוצינר
והאוסקר הולך ל- מוסינזון