בת ים

יום שכולו אומנות לתלמידי כיתות ד׳

ראש העיר, צביקה ברוט ומנכ״לית העיריה, יודפת אפק-ארזי, הכריזו כי היום הייחודי יהפוך למסורת קבועה שתתבצע מעתה מדי שנה בעיר בת-ים

כתב לוקאל 25/09/2019
צילום באדיבות דוברות עיריית בת ים

בפעם הראשונה בבת-ים, יזמה הנהלת העיר מיזם ייחודי במסגרתו השתתפו  כלל תלמידי כיתות ד' מכל בתי-הספר בעיר ב״יום שכולו אומנות״, הנערך על ידי אגף התרבות העירוני.

במסגרת היום הייחודי, נחשפו התלמידים לסוגי אומנות שונים: אומנות פלסטית, מחול, קולנוע ותיאטרון - כאשר כל הפעילויות היו בסימן "בת-ים עירי" לחיזוק תחושת השייכות והגאווה בעיר בת-ים.

במהלך היום המיוחד צפו התלמידים צפו בהצגה 'מבצע קומיקס' של תיאטרון גושן, העוסקת בהשפעות הרחבות של תרבות הצריכה על דימוי עצמי ויחסים חברתיים.

כמו כן, צפו התלמידים במופע 'סילבר שואו', מופע מחול מודרני המשלב אלמנטים של קיימות ומיחזור, וכן ביקרו התלמידים בשתי תערוכות ייחודיות: תערוכת 'פוקפורן' של הצלם כפיר זיוף, שהציג תערוכה בתלת-מימד, ותערוכת 'ליגואנה פסטה' של האמנים טליה כהן אסיף ואסף וקסלר.

גולת הכותרת של היום היא ביקור התלמידים בתערוכה העוסקת בעיר בת-ים, על ההיסטוריה וההווה של העיר, המוצגת במוזיאון 'בן ארי' שבשכונת רמת יוסף. המוזיאון מציג תערוכות מתחלפות של אומנות עכשווית ושם דגש לתחום ההיסטוריה, התרבות והקהילה העירונית.

לדברי אנשי אגף התרבות בעיריה, ״התלמידים וצוותי החינוך השתתפו בצורה פעילה לאורך כל שעות היום והתקשו להסתיר את התלהבותם מההשקעה ומאיכות התערוכות והמופעים״.

ראש העיר צביקה ברוט אמר כי "מדובר בחלק מהמדיניות שלנו להעשיר את עולמם של ילדי העיר, ולהציג בפניהם עולמות חדשים בתחומי התרבות והאמנות. אין ספק כי מיזמים שכאלו תפתח בתלמידים זיקה ליצירה ולמימוש הפוטנציאל האישי שלהם בתחומי החיים השונים. הערך המוסף הגדול הוא החיבור לעיר בת-ים, וחיזוק תחושת השייכות העירונית״.

ברוט, יחד עם מנכ״לית העיריה יודפת אפק-ארזי, הכריזו כי היום הייחודי יהפוך למסורת קבועה שתתבצע מעתה מדי שנה בעיר בת-ים.

עוד בבת ים
חשבנו שיעניין אותך גם...
צעדת הכלניות השנתית
קק"ל חוגגת דרום אדום
הרוג בתאונה בקריות
"אני לא סלב, רק עובדת עירייה בתחום הפיקוח העירוני"
שיאני השכר בעיריית הוד השרון
מיהו שיאן השכר בעיריית הוד השרון לשנת 2017?
יחסי רעות
נסיעת פרידה
סוד הגן הנעלם סוכות במוזיאון הפתוח בתפן
פצוע קשה בשריפה בהוסטל בקריות