מושבים בשרון

הצלת חיים

"האופנוע יאפשר לי להגיע לטפל במהירות האפשרית"

כתב לוקאל 29/05/2019
החובשת הראשונה במד
צילום: אלירן אביטל

ראומה מדינה עמית מכוכב יאיר  היא האישה הראשונה במד"א שתגיע להציל חיים על אופנוע כבד. לפני כארבע שנים, הוכשרה ראומה בקורס החובשים של מגן דוד אדום, ובהמשך, סיימה גם קורס נהגי אמבולנסים. מאז, היא מתנדבת בכל שבוע במד"א, כנהגת אמבולנס וככוננית ביישוב בו היא מתגוררת.

בטקס חגיגי בהשתתפות ראש מועצת כוכב יאיר יובל ארד, מנכ"ל מד"א אלי בין, מנכ"לית ידידי מד"א בישראל אורלי אריאל וחברי הנהלת במד"א, נחנך אופנוע חדש בארגון, שנתרם בסיוע אגודת ידידי מד"א. את ראומה, חובשת מתנדבת במגן דוד אדום, אימא לשלושה ילדים ויועצת שיווק במקצועה, תוכלו לראות מעתה בכבישי השרון על אופנוע כבד, בדרכה להציל חיים. "בזכות האופנוע נוכל להגיע מהר יותר בשטח הבינעירוני, לצמצם את זמני התגובה ולהציל חיים", אמר יו"ר הנהלת המתנדבים במרחב ירקון וחבר דירקטוריון מד"א חיים דגן.

"כשהתחלתי להתנדב במגן דוד אדום, הילדים שלי היו בני שנה, חמש ותשע. זה היה נראה לי בלתי אפשרי, אבל אני כל כך שמחה שהצלחתי. אין תחליף להתנדבות במד"א, והסיפוק שאני מרגישה כשאני מטפלת במי שזקוק לכך הוא אדיר".

  עוד סיפרה ראומה: "רכבתי על אופנועים כבדים במשך שנים רבות, ומאוד אהבתי את זה. החלטתי לוותר על הרכיבה לטובת הילדים. עכשיו, כשאני חוזרת לרכוב על אופנוע, תוך שילוב של עזרה לאחר והצלת חיים, הדבר מסב לי אושר גדול".

עוד במושבים בשרון
חובש מדא שלמה עובדיה ודני קונשטנט
כתב לוקאל 06/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: נהג בשיכרות כשלצידו בקבוק אלכוהול
חשד: נהג בגילופין כשלצידו בקבוק אלכוהול
חניכת מגרש הכדורגל בצפת
עשייה קהילתית פורצת דרך
בת ים כוכבת יופי
גונבי זהויות יתקלו מעתה בקשיים
"גונבי זהויות" יתקלו מעתה בקשיים בניכוי מס
ערב העצמה נשית בהוד השרון
המשרד ימשיך לפקח בצורה הדוקה אחר העוסקים באסבסט
עברו על החוק והושעו מעבודה
זהירות: מתחזים ל"מי עכו"